به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

بهترین اکستنشن مو تهران ❤️ در کجا انجام میشود؟

بهترین اکستنشن مو تهران

اکستنشن مو

زمانیکه نیاز باشد موها بلندتر نمایش داده شده و یا حجم بیشتری به خود بگیرند، احتمالا نمی‌توان منتظر ماند تا با رشد طبیعی، طول مو افزایش پیدا کند. به همین دلیل نیز متدی برای زیبایی بیشتر شما با نام اکشتنشن مو ارائه شده است. Extension یک واژه‌ی انگلیسی به معنای بلندتر کردن بوده که به فارسی نیز راه پیدا کرده است. این تکنیک مختص مو نبوده و احتمالا با اکستنشن مژه نیز آشنا هستید. در این مقاله، قصد داریم تا این متد زیبایی را به صورت کامل به شما معرفی کرده، مزایا و معایب آن را توضیح دهیم و در نهایت نیز بهترین سالن زیبایی تهران برای دریافت این خدمت را به شما معرفی نماییم.


مشاوره تلفنی

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو خدمتی است که در آن، از تارهای مو جدید استفاده شده و به روش‌های مختلف به تارهای موی شما اضافه می‌شوند. این متد، باعث بالا رفتن حجم موهای سر شده و همچنین می‌تواند طول موها را نیز به میزان دلخواهی افزایش دهد. به صورت کلی، تارهای مو استفاده شده طبیعی یا مصنوعی هستند. متد انجام اکستنشن نیز می‌تواند دائم، نیمه دائم یا موقت باشد که همه‌ی این موارد در ادامه توضیح داده می‌شود.

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

اکستنشن مو طبیعی

تارهای استفاده شده در این روش، تارهای فرد دیگری بوده که به تازگی اقدام به کوتاه کردن موهای خود کرده است. از آنجاییکه این تارها مربوط به فرد دیگری است، ظاهری کاملا طبیعی داشته و دقیقا همان بافت و طرحی را خواهد داشت که موهای خود شما نیز دارد. طبیعتا این مدل از تارهای مو، قیمت بیشتری داشته و همچنین ظاهرشان نیز کاملا طبیعی خواهد بود. عرضه‌ی این موها محدود بوده و ممکن است تنوع رنگی و طولی دلخواه شما در بازار وجود نداشته باشد. طبیعتا بیشترین تنوع تارهای طبیعی در سالن‌هایی وجود دارد که به صورت تخصصی، خدمت اکستنشن مو را ارائه نموده باشند.

اکستنشن مو مصنوعی

در نقطه مقابل، تارهای مصنوعی که در کارخانه‌ها و با متریال مختلفی تولید می‌شوند نیز در بازار وجود داشته که قیمت کمتری دارند. این تارهای مصنوعی، در تنوع رنگی مختلف و همچنین طول‌های مختلف وجود دارند که انتخاب کردن را بسیار ساده خواهند کرد. اما از آنجاییکه عموما در تولید این تارهای مصنوعی از مواد سنتزی استفاده شده است، عموما نسبت به حرارت حساسیت بیشتری داشته و مراقبت کردن از آن‌ها، سختتر است. به صورت کلی، انتخاب میان تارهای طبیعی یا مصنوعی به جنس موهای سر، کیفیت موهای سر، طول مو، بودجه و … بستگی خواهد داشت.

انواع اکستنشن مو

همانطور که پیشتر مطرح شد، اکستنشن می‌تواند به روش‌های موقت، نیمه دائم و دائمی انجام شود. در حقیقت تفاوت میان این انواع اکستنشن مو (hair extention) در نحوه اضافه کردن موهای جدید به موهای قبلی است. هر چقدر که روش اضافه کردن مستحکم‌تر باشد و جنس موهای خود شما نیز قوی‌تر باشد (بتواند وزن موهای اضافی را تحمل کند)، اکستنشن طولانی‌تر بوده و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. اضافه کردن مو به روش‌های مختلفی انجام شده که در ادامه به آن می‌پردازیم.

اکستنشن مو با چسب

استفاده از انواع چسب، مرسوم‌ترین و ساده‌ترین روش اکستنشن مو بوده که در این روش، از انواع چسب برای اضافه کردن موهای جدید استفاده می‌شود. بهترین مدل چسب با نام چسب کراتین بوده که مقداری از آن در نزدیکی ریشه مو اضافه شده و سپس دسته‌ای از تارهای جدید به این محل اضافه می‌شوند. در این روش، از یک گیره برای فشردن محل چسب و اطمینان اتصال نیز استفاده می‌شود. در برخی موارد، ممکن است فرد به چسب حساسیت نشان دهد که طبیعتا نباید از این متد برای اضافه کردن مو استفاده شود.

رینگ

در این متد، دسته‌های نازک و ظریف مو به یک رینگ (حلقه تو خالی) متصل بوده که چندین تار موی سر به داخل این رینگ هدایت می‌شوند. سپس با استفاده از انبر، رنگ فشرده شده تا تارهای جدید و تارهای اصلی به یکدیگر متصل شوند. از آنجاییکه این روش دارای یک رینگ هست، عموما استفاده از این متد برای افرادی که حجم موی کمی دارند، توصیه نشده و ممکن است اکستنشن مو مشخص شود. تشخیص استفاده یا عدم استفاده از این متد، بر عهده‌ی متخصص اکستنشن در سالن زیبایی است.

اکستنشن مو رینگ

اکستنشن دوخت مو

یکی از متدهایی که نسبتا قدیمی‌تر بوده اما هنوز هم مشتریان مخصوص به خود را دارد، اکستنشن به روش دوخت مو است. در این متد، ابتدا باید موهای با ظرافت بالایی بافته شده، سپس دسته‌ی موهای جدید به هر کدام از این بافت‌ها، دوخته شود. البته برای این کار، نیازی به چرخ خیاطی نیست! روش دوخت اندکی زمانبر بوده، اما هیچگونه آسیبی به موهای شما وارد نکرده و به سادگی نیز می‌توانید موهای اضافه شده را جدا کنید.

میکرولینک

یکی از با کیفیت‌ترین و طبیعی‌ترین مدل‌های اضافه کردن مو، استفاده از تکنیک میکرولینک بوده که در آن، تارهای جدید به ساقه تارهای شما متصل و می‌شوند. این روش از مدل نیمه دائم بوده و عموما به صورت ماهانه نیاز به ترمیم وجود دارد. تکنیک میکرولینک برای اکستنشن مو به دلیل نیاز به زمان کمتر و هزینه‌ی بهتر، جزو تکنیک‌های پرطرفدار اضافه کردن مو است. در این متد، می‌توان از انواع مو (طبیعی یا مصنوعی) و با هر رنگ و طرحی استفاده نمود.

بوند

روش بوند در حقیقت مشابه روش چسب بوده، اما در این متد از ترکیب چندین چسب مختلف و همچنین چسب کراتین استفاده شده و پس از آن از اتوی مو استفاده خواهد شد. مزیت اصلی بوند نسبت به چسب، استحکام بالاتر آن بوده که ماندگاری بیشتری دارد. عموما این روش از اضافه کردن مو، تا چندین ماه ماندگار بوده و نیاز کمتری به ترمیم یا رسیدگی دارد. به دلیل استحکام بسیار بالای موهای اضافه شده، مراقبت از این مدل اکستنشن ساده‌تر خواهد بود.

بهترین اکستنشن مو

همانطور که تا اینجا متوجه شدید، متدهای مختلفی برای اضافه کردن مو وجود دارد، اما شاید برای شما سوال شود که بهترین اکستنشن مو کدام روش است؟ پاسخ به این سوال، باید پس از بررسی جنس مو و میزان استحکام موهای شما داده شود. بنابراین، پاسخ جامع و کلی وجود نداشته، بلکه متخصص با بررسی جنس و کیفیت تارهای شما و هم چنین در نظر گرفتن طول موهای سر، بهترین متد را به شما معرفی خواهد کرد. با فشردن دکمه زیر، می‌توانید به صورت رایگان در خصوص اضافه کردن مو، مشاوره بگیرید.

مزایای اکستنشن مو

برای بسیاری از بانوان، بلند بودن موهای سر باعث جذابیت چندان برابر آنان می‌شود. از طرفی نگهداری از موهای بلند دشوار بوده و نیاز به رسیدگی بیشتری دارد. بلند شدن موها عموما همراه با گره خوردن و یا حتی موخوره همراه بوده و در برخی موارد نیز ممکن است به دلیل ضعیف شدن تارهای مو، عملا امکان بلند کردن موها وجود نداشته باشد. متد اضافه کردن مو به شما این قابلیت را می‌دهد که چه به صورت کوتاه مدت و چه به صورت بلند مدت، موهای بلندتر و پرپشت‌تری داشته باشید.

همچنین، درصورتیکه بخواهید بدون رنگ کردن موهای خودتان، رنگ موی جدیدی را تجربه کنید، می‌توانید از اکستنشن مو استفاده کرده تا ضمن حفظ رنگ موی اصلی، ظاهری کاملا متفاوت را تجربه نمایید. در بسیاری از موارد، افرادی که قصد شرکت در مراسم و مجالس را دارند، ترجیح می‌دهند به صورت موقت از موهای اکستند شده استفاده نمایند و پس از آن، با جدا کردن موها به ظاهر قبلی خود باز گردند. در بسیاری از موارد نیز عروس خانم‌ها برای شینیون کردن موهای خود، ابتدا باید از موهای اضافه استفاده نمایند تا پس از آن بتوان شینیون جذابی را اجرا کرد.

به صورت کلی، این روش زیبایی که در بخش خدمات مو ارائه شده است، به شما این امکان را می‌دهد تا در چند ساعت، به موهای بلند و پرپشت دلخواه خود دست یابید.

معایب اکستنشن مو

به صورت کلی، این متد زیبایی کاملا امن و بی عیب بوده و هیچگونه عارضه جانبی برای شما به همراه ندارد. در متد استفاده از چسب یا بوند، ممکن است حساسیت‌های موقت نسبت به چسب وجود داشته باشد که با تغییر متد یا گذر زمان، این حساسیت از بین خواهد رفت. همچنین، ممکن است به دلیل اضافه شدن موهای جدید و سنگین شدن تارهای مو، احساس فشار در ناحیه‌ی گردن داشته باشید که به مرور زمان به آن عادت خواهید کرد.

اصول مراقبت از اکستنشن مو

برای ماندگاری بیشتر موهای اضافه شده، بهتر است نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • برای شانه زدن، از برس و شانه‌های مخصوص دانه درشت استفاده نمایید و حرکت نرم و آرامی داشته باشید.
 • از مواد تقویتی همانند ویتامینه مو استفاده کنید.
 • از شامپوهای مخصوص (بدون سولفات) استفاده کنید.
 • پس از انجام اکستنشن مو، مدتی صبر نموده و بعد اقدام به شستن موها کنید.
 • در محیط‌های گرم یا زیر اشعه خورشید قرار نگیرید.
 • سعی کنید بیشتر موهای خود را باز نگهدارید (نبندید).
 • برای حفظ ظاهر بهتر، از براق‌کننده‌های طبیعی استفاده کنید.
 • پیش از خوابیدن، موهای خود را شانه کرده و تا حد امکان، ببافید.
 • برای رنگ کردن موها حتما با متخصص مشاوره نمایید.
 • از مواد حالت دهنده همانند چسب یا تافت استفاده نکنید.
 • از مرطوب ماندن موها جلوگیری نمایید (پس از حمام، حتما کاملا خشک کنید).

اکستنشن مو عروس

همانطور که پیشتر مطرح شد، اضافه کردن مو برای عروس خانم‌ها بسیار رایج بوده که باید با حداکثر کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود. بنابراین، اگر قصد دارید تا بهترین خود در روز عروسی باشید، بهتر است پکیج خدمات عروسی را انتخاب کنید که شامل تمامی خدمات از جمله اکستنشن مو عروس نیز باشد. همچنین بهتر است پیش از رزرو نوبت، حتما نمونه کارهای قبلی را مشاهده نمایید.

بهترین سالن زیبایی برای اکستنشن مو تهران

همانطور که در مقاله‌ی بهترین سالن زیبایی تهران بیان شد، یک سالن مجهز و با کیفیت باید در تمامی لاین‌ها خدمات با کیفیتی ارائه نماید. یکی از خدمات مهم در بخش مو، همین اضافه کردن یا اکستنشن بوده که نیاز به صبر و حوصله‌ی فراوان دارد. به همین جهت، در هنگام انتخاب سالن برای این خدمت، حتما دقت نمایید که نمونه کارهای قبلی قابل قبولی داشته باشند و همچنین نظر مشتریان قبلی را نیز بیان کنید.

اضافه کردن مو به حداقل یک ساعت زمان نیاز داشته و بعضی متدها به بیش از 4 ساعت زمان نیاز دارند. به همین جهت نیز متخصص اکستنشن باید صبر و حوصله‌ی فراوانی داشته باشد. همچنین هر چقدر که ظرافت بیشتری به خرج داده شود، ظاهر نهایی شما بهتر خواهد بود. بنابراین، مطمئن شوید که بهترین خدمت را دریافت خواهید کرد. در حال حاضر، یکی از بهترین سالن‌های زیبایی برای خدمت اضافه کردن مو، سالن زیبایی فرناز صفری است. برای دیدن نمونه کارها این سالن، می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک نموده تا به اینستاگرام سالن زیبایی منتقل شوید.


اینستاگرام سالن زیبایی

مرکز اکستنشن مو تهران

لایت تخصصی خدمات مو در سالن زیبایی فرناز صفری با تجهیزات کامل و در محیطی بهداشتی و لاکچری، میزبان مشتریان محترم است. لاین خدمات مو این سالن، یکی از مجهزترین و بهترین لاین‌های مو در سطح شهر تهران بوده و کلیه‌ی خدمات از جمله اکستنشن، کوپ و کوتاهی، رنگ و مش و … را به مشتریان عزیز ارائه کرده است. این مرکز همه روزه از ساعت 9 الی 17 میزبان شما خواهد بود. برای رزرو نوبت، کافی است با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.


رزرو نوبت

آدرس بهترین سالن اکستنشن مو

سالن زیبایی فرناز صفری در منطقه 1 تهران و محله کامرانیه قرا دارد. برای پیدا کردن آدرس دقیق، کافی است وارد گوگل مپ شده و نام سالن را جستجو نمایید.

اکستنشن مو چیست؟ معایب آن چیست؟

اضافه کردن یا همان اکستنشن، خدمتی برای بلندتر کردن و پرپشت کردن موهای شما بوده که به روش های مختلفی از جمله چسب کراتین، بوند، رینگ، میکرولینک انجام میشود. این متد زیبایی بدون درد و عوارض بوده و در زمانی بین 1 الی 5 ساعت (بسته به متد) ارائه میشود؟

بهترین سالن اکستنشن مو تهران کجاست؟

سالن زیبایی فرناز صفری در منطقه 1 تهران و محله کامرانیه قرار گرفته است. کلیه خدمات مو از جمله اضافه کردن مو در این سالن به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت ارائه شده است. برای رزرو نوبت در این سالن، میتوانید با شماره تلفن 02126452274 تماس بگیرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین اکستنشن مو تهران ❤️ در کجا انجام میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.