به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

خدمات مژه در سالن زیبایی فرناز صفری

خدمات مژه

خدمات مژه به صورت تخصصی تحت نظر بانو فرناز صفری انجام گرفته که شامل کاشت، اکستنشن، لیفت و ریمو است. از آنجاییکه مژه به چشم بسیار نزدیک است، تمامی خدمات با دقت فراوان و با استفاده از بهترین متریال انجام گرفته تا از سلامت شما، اطمینان حاصل شود. تمامی متریال استفاده شده در سالن زیبایی فرناز صفری، جزو متریال درجه یک و گرید آ بوده که اعتبار آن‌ها تایید شده است. ما به سلامت و زیبایی شما اهمیت می‌دهیم.

کاشت مژه

کاشت مژه به صورت موقت، یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای آرایش روزانه است. در این روش، تارهای مژه مصنوعی (یا طبیعی) با استفاده از چسب موقت گیاهی برروی ساقه‌ی تارهای مژه چسبانده می‌شوند. آنچه که در کاشت مژه بسیار مهم است، ظرافت کار و هنر مژه‌کار بوده که در نهایت باعث زیبایی دو چندان نواحی چشم می‌شود.

خدمات مژه

اکستنشن مژه

در اکستنشن مژه نیز از چسب برای چسباندن تارهای مصنوعی یا طبیعی برروی ساقه‌ی تارهای مژه استفاده می‌شود. در این روش، از چسب‌های دائمی استفاده شده که باعث ماندگاری بیشتر مژه‌های جدید خواهد شد. اکشتنشن مژه در سبک‌های کلاسیک، والیوم و نهایتا مگاوالیوم انجام می‌شود. تفاوت این سبک‌ها در تعداد تارهای استفاده شده برای انجام اکستنشن مژه است.

انتخاب سبک انجام اکستنشن مژه بر عهده‌ی شما است، با این حال توصیه می‌شود که پیش از انتخاب سبک مد نظر خود، به صورت رایگان با مسئولین سالن زیبایی مشاوره نمایید. در بعضی موارد، مژه‌های ظریف توانایی تحمل وزن اکستنشن مژه‌های والیوم و مگاوالیوم را نداشته که همین امر نیز باعث تضعیف بیشتر مژه و ریزش آن می‌شود.

ترمیم مژه

همه‌ی ما در طول هفته چندین مژه را از دست داده که مژه‌های جدید جایگزین آن‌ها می‌شوند. طبیعتا مژه‌هایی که به صورت اکستنشن به تار مژه‌های شما متصل شده نیز به مرور زمان کم پشت شده که باید ترمیم شوند. خدمات ترمیم اکستنشن مژه نیز در سالن زیبایی فرناز صفری انجام می‌شود.

لیفت مژه

یکی از روش‌های نیمه دائمی برای پرپشت شدن و حالت گرفت مژه‌ها، روش لیفت است. در این متد زیبایی، نه تنها فرم مژه‌ها زیبا می‌شود، بلکه با استفاده از محلول‌های تقویتی، تارهای مژه تقویت شده که باعث ضخامت بیشتر تارها می‌شود. این روش باید در محیطی تمیز و با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام شود. در سالن زیبایی فرناز صفری، این روش تحت نظر بانو صفری انجام گرفته تا از زیبایی و سلامت شما، اطمینان حاصل شود.

ریمو مژه

اگرچه مژه‌های اکستنشن شده به مرور زمان ریخته و مژه‌های طبیعی فرد جایگزین آن‌ها می‌شود، اما در بعضی موارد ممکن است نیاز به ریمو کردن اصولی مژه‌های اکستنشن شده وجود داشته باشد. این خدمت نیز در بخش خدمات مژه سالن زیبایی فرناز صفری انجام می‌شود. 

نمونه کار خدمات مژه

در زیر چند نمونه از خدمات مژه سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است، بهتر است برای دیدن نمونه‌های بیشتر و به روزتر، به اینستاگرام سالن زیبایی و یا اینستاگرام بانو صفری مراجعه نمایید. همچنین برای رزرو نوبت نیز می‌توانید با شماره تماس مجموعه تماس گرفته و یا از طریق دایرکت اینستاگرام اقدام نمایید. همچنین مطالعه مقاله بهترین مژه کار تهران می‌تواند اطلاعات تکمیلی در این خصوص در اختیار شما قرار دهد.

بهترین اکستنشن مژه در تهران
[kkstarratings]

نظرات

4 نظر در مورد خدمات مژه در سالن زیبایی فرناز صفری

دیدگاهتان را بنویسید