به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

بهترین مژه کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

بهترین مژه کار تهران

بهترین مژه کار

چشم شما یکی از نقاطی است که همواره توجه دیگران را به خود جلب خواهد کرد. خصوصا بعد از پاندمی کرونا که استفاده از ماسک را رایج کرده است، توجه بیشتری به سمت چشم‌ها و ابروها رفته است. طبیعتا برای داشتن مژه‌هایی زیباتر به دنبال پیدا کردن بهترین مژه کار هستید تا ظرافت و زیبایی متفاوتی را برای شما به همراه داشته باشد.

در این مقاله، ابتدا مروری خواهیم داشت بر خدماتی که سالن‌های زیبایی برای مژه‌ها ارائه کرده و سپس ملاک‌های مهم در انتخاب سالن زیبایی یا مژه کار حرفه‌ای را مطرح خواهیم کرد. تا حد امکان سعی کرده‌ایم که نمونه کارهای مختلف از هر سالن زیبایی یا مژه کار را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با دیدن این نمونه کارها، تصمیم‌گیری ساده‌تری در انتخاب مژه کار داشته باشید.


رزرو نوبت با بهترین مژه کار تهران

خدمات مژه

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

مژه کار چه خدماتی ارائه می‌کند؟

قطعا کاشت مژه مهمترین و اصلی‌ترین خدمتی است که انتظار می‌رود توسط بهترین مژه کار تهران ارائه شود. اما در کنار این خدمت که خود ملاکی برای ارزیابی عملکرد متخصص یا سالن زیبایی است، خدمات دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه شود. لمینت و لیفت مژه خدمت دیگری است که توسط مژه کار ارائه می‌شود. هدف تمامی این خدمات، نمای بهتر چشم‌ها بوده که در سبک‌های مختلفی انجام می‌شود.

کاشت یا همان اکستنشن مژه ( LASH EXTENTION ) به صورت موقت یا نیمه دائمی انجام گرفته که در مدل‌های مختلفی از جمله اسپایکی، والیوم، مگاوالیوم، خط چشمی، کلاسیک، هیبریدی، سان رایز، پرفکت لاین و … انجام می‌شود. فارغ از سبک و مدل انتخاب شده، هر چقدر که ظرافت دست و کیفیت کار مژه کار بهتر باشد، مژه‌ها طبیعی‌تر به نظر رسیده و امکان تشخیص کاشت یا اکستنشن مژه سخت‌تر خواهد شد.

کاشت موقت مژه

همانطور که پیشتر مطرح شد، کاشت مژه به دو شکل موقت و نیمه دائمی انجام می‌شود. اگرچه ممکن است بعضی از سالن‌های زیبایی این روش را به عنوان آرایش دائم معرفی نمایند، اما طبیعتا همانطور که تارهای مژه به مرور زمان ریخته و تارهای جدید جایگزین آن می‌شوند، مژه‌های اکستنشن شده نیز نمی‌توانند دائمی باشند و به مرور زمان نیاز به ترمیم پیدا می‌کنند. اما منظور از کاشت موقت مژه، چسباندن تارهای مصنوعی یا طبیعی با استفاده از چسب موقت برروی تارها بوده که عمر نسبتا کوتاهی دارند. در نقطه مقابل، اکستنشن مژه که روشی نیمه دائمی است، شامل چسباندن تارهای طبیعی یا مصنوعی برروی هر تار مژه بوده که طول عمر بیشتری خواهند داشت.

کاشت مژه اسپایکی

یکی مدل‌های اکستنشن مژه که در سال 2020 میلادی به بعد بیشتر مورد توجه قرار گرفت، مدل اسپایکی بوده است. بر خلاف سبک‌های قبلی که به تقارن و یکنواختی توجه شده بود، در این روش تقارن مژه اهمیت کمتری پیدا کرده بود و در فواصل معین، مژه‌ها پرپشت و کم پشت‌تر می‌شدند. این سبک نسبتا دشوار بوده و نیاز به تجربه‌ی بالای بهترین مژه کار دارد تا نتیجه‌ی نهایی، دلچسب و زیبا باشد.


اکستنشن والیوم مژه

همانطور که از اسم این سبک مشخص است، هدف آن حجم دادن به مژه‌ها برای درشت نشان دادن چشم‌ها است. در این روش، عموما از نسبت 1 به 1 استفاده شده و تارهای مصنوعی مژه به صورت باکت (چندین تار به یکدیگر متصل شده)، به یک تار مژه متصل خواهند شد. در سبک والیوم، بین 2 تا 5 تار مژه به صورت باکت برروی یک تار طبیعی مژه قرار خواهند گرفت.

اکستنشن مگاوالیوم مژه

در روش مگاوالیوم که توسط بهترین مژه کار تهران اجرا می‌شود، از باکت‌های پرتر و در عین حال سبک‌تری استفاده شده تا حجم مژه‌ها به شدت افزایش یابد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، قطر هر تار مصنوعی بسیار کمتر از روش والیوم (یا همان روسی) است، اما تعداد تارهای بیشتری دارد که باعث پرتر به نظر رسیدن مژه‌ها خواهد شد.


بهترین مژه کار کلاسیک

در روش کلاسیک، هر تار مژه‌ای که برای اکستنشن استفاده شده، قطری یا ضخامتی تقریبا معادل تار موی طبیعی مژه دارد. در این روش، هر تار بدون باکت (یا همان فن‌سازی) برروی تار طبیعی قرار داده شده تا طول مژه‌ها و انحنای آن به میزان دلخواه افزایش یابد. از آنجاییکه تعداد تارهای استفاده شده در این روش کمتر از روش‌های دیگر است، طبیعتا ظرافت دست بهترین مژه کار اهمیت بالایی در نمای نهایی مژه‌ها خواهد داشت.

ظرافت بهترین مژه کار

فارغ از سبکی که برای کاشت یا همان اکستنشن مژه استفاده شده باشد، آنچه که از همه چیز مهمتر است، ظرافت و سرعت دست مژه کار بوده که تاثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی مژه‌ها خواهد داشت. تفاوت بهترین مژه کار تهران با سایر مژه‌کارها در همین دو نکته و همچنین استفاده از متریال درجه یک است. بهترین مژه کار به نحوی این تارهای اکستنشن را برروی مژه‌ها قرار خواهد داد که عملا تشخیص آن از تارهای طبیعی را غیر ممکن سازد. همچنین از متریالی استفاده خواهد کرد که ماندگاری بالایی داشته و دیرتر نیاز به ترمیم پیدا خواهد کرد.

 

لمینت و لیفت مژه

همانطور که در مطلبی مربوط به خدمات مژه بیان شد، لیفت و لمینت نیز جزو ملاک‌های مهم در انتخاب بهترین مژه کار تهران است. این دو خدمت، به نوعی خدمات طبیعی برای تقویت تارهای مژه هستند که علاوه بر افزایش ضخامت تارها، فرم و حالت تارهای طبیعی شما را نیز بهبود خواهند داد. پس از لیفت و یا لمینت مژه، تارها هم طول بیشتری پیدا خواهند کرد و هم ضخامت بیشتری خواهند داشت. نتیجتا با بهره‌گیری از یک روش طبیعی، مژه‌ها پرتر به نظر رسیده و نمای چشم‌ها را بهتر و زیباتر خواهند کرد.

انتخاب بهترین مژه کار

همانطور که متوجه شدید، بهترین مژه کار باید به تمامی سبک‌های روز آشنا بوده و تجربه کافی در اجرای هر مدل داشته باشد. خصوصا در مدل اسپایکی که الگوی خاصی ندارد، مژه کار باید با آناتومی چهره آشنا بوده و با ذوق و سلیقه‌ی خود بتواند بهترین چیدمان را برای اکستنشن مژه اجرا کند. در کنار این موضوع، باید به سرعت دست مژه کار نیز دقت کرد. هر چقدر که مژه کار تبحر بیشتری داشته باشد، مدت زمانی که باید چشمان خود را بسته نگهداری و منتظر بمانید، کمتر خواهد بود که طبیعتا ملاک مهمی در ارزیابی عملکرد مژه کار است.

بهترین مژه کار تهران

در ادامه، رتبه‌بندی بهترین سالن‌های زیبایی بر اساس خدمات مژه از جمله اکستنشن، لیفت و لمینت را بیان خواهیم کرد. طبیعتا انتخاب بهترین مژه کار نمی‌تواند بدون در نظر گرفته بهداشت انجام شود. از آنجایی که مژه به چشم بسیار نزدیک بوده و هرگونه مشکلی می‌تواند عواقب وحشتناکی را به همراه داشته باشد، رعایت بهداشت و استفاده از بهترین متریال جزو ملاک‌های بسار مهم در این رتبه بندی خواهد بود. استفاده از متریال تقلبی یا بی کیفیت باعث بروز حساسیت‌های چشمی خواهد شد.

سالن زیبایی فرناز صفری

سالن زیبایی فرناز صفری که تحت مدیریت بانو صفری است، یکی از بهترین لاین‌های خدمات مژه را در سطح تهران ارائه کرده است. بانو صفری که دوره‌های تحصیلی و کارآموزی خود را در اروپا و کانادا گذرانده است، یکی از مجلل‌ترین و مجهزترین سالن‌های زیبایی تهران را در کامرانیه تاسیس کرده و با جذب بهترین مژه کار های تهران، این خدمت را به صورت تخصصی ارائه کرده است. بخش مربوط به خدمات مژه در این سالن، در محیطی کاملا بهداشتی و استریل قرار گرفته تا از بروز هرگونه آلودگی یا عفونت جلوگیری شود. همچنین طی چندین قرارداد با واردکنندگان متریال اصل، از اورجینال بودن مواد استفاده شده، اطمینان حاصل شده است.


رزرو نوبت تلفنی

برای رزرو نوبت در این سالن زیبایی که در روزهای شنبه الی پنجشنبه از ساعت 10 الی 18 فعالیت دارد، می‌توانید با شماره تلفن 02126105905 تماس بگیرید. همچنین نمونه کارهای این سالن زیبایی در پیج اینستاگرام نیز ارائه شده است.

بهترین مژه کار چه خدماتی ارائه میدهد؟

برای انتخاب بهترین مژه کار ابتدا باید نمونه کارها مشاهده شود تا از تطابق سلیقه‌ی خود با نمونه کارهای نمایش داده شده مطمئن شوید. خدماتی که مژه کار ارائه میدهد شامل اکستنشن موقت و دائم مژه، کاشت مژه، لیفت و لمینت بوده و همچنین ترمیم نیز ارائه میشود.

بهترین مژه کار تهران در کدام سالن زیبایی فعالیت دارد؟

در سطح شهر تهران چندین سالن تخصصی خدمات مژه وجود دارد. اگرچه انتخاب میان این سالن‌ها ساده نیست و باید نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید اما سالن فرناز صفری با اختلاف بسیار زیاد در صدر این سالنها می باشد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین مژه کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.