بهترین مژه کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

بهترین مژه کار تهران

بهترین مژه کار

چشم شما یکی از نقاطی است که همواره توجه دیگران را به خود جلب خواهد کرد. خصوصا بعد از پاندمی کرونا که استفاده از ماسک را رایج کرده است، توجه بیشتری به سمت چشم‌ها و ابروها رفته است. طبیعتا برای داشتن مژه‌هایی زیباتر به دنبال پیدا کردن بهترین مژه کار هستید تا ظرافت و زیبایی متفاوتی را برای شما به همراه داشته باشد.

در این مقاله، ابتدا مروری خواهیم داشت بر خدماتی که سالن‌های زیبایی برای مژه‌ها ارائه کرده و سپس ملاک‌های مهم در انتخاب سالن زیبایی یا مژه کار حرفه‌ای را مطرح خواهیم کرد. تا حد امکان سعی کرده‌ایم که نمونه کارهای مختلف از هر سالن زیبایی یا مژه کار را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با دیدن این نمونه کارها، تصمیم‌گیری ساده‌تری در انتخاب مژه کار داشته باشید.

بهترین مژه کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  مژه کار چه خدماتی ارائه می‌کند؟

  قطعا کاشت مژه مهمترین و اصلی‌ترین خدمتی است که انتظار می‌رود توسط بهترین مژه کار تهران ارائه شود. اما در کنار این خدمت که خود ملاکی برای ارزیابی عملکرد متخصص یا سالن زیبایی است، خدمات دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه شود. لمینت و لیفت مژه خدمت دیگری است که توسط مژه کار ارائه می‌شود. هدف تمامی این خدمات، نمای بهتر چشم‌ها بوده که در سبک‌های مختلفی انجام می‌شود.

  کاشت یا همان اکستنشن مژه به صورت موقت یا نیمه دائمی انجام گرفته که در مدل‌های مختلفی از جمله اسپایکی، والیوم، مگاوالیوم، خط چشمی، کلاسیک، هیبریدی، سان رایز، پرفکت لاین و … انجام می‌شود. فارغ از سبک و مدل انتخاب شده، هر چقدر که ظرافت دست و کیفیت کار مژه کار بهتر باشد، مژه‌ها طبیعی‌تر به نظر رسیده و امکان تشخیص کاشت یا اکستنشن مژه سخت‌تر خواهد شد.

  کاشت موقت مژه

  همانطور که پیشتر مطرح شد، کاشت مژه به دو شکل موقت و نیمه دائمی انجام می‌شود. اگرچه ممکن است بعضی از سالن‌های زیبایی این روش را به عنوان آرایش دائم معرفی نمایند، اما طبیعتا همانطور که تارهای مژه به مرور زمان ریخته و تارهای جدید جایگزین آن می‌شوند، مژه‌های اکستنشن شده نیز نمی‌توانند دائمی باشند و به مرور زمان نیاز به ترمیم پیدا می‌کنند. اما منظور از کاشت موقت مژه، چسباندن تارهای مصنوعی یا طبیعی با استفاده از چسب موقت برروی تارها بوده که عمر نسبتا کوتاهی دارند. در نقطه مقابل، اکستنشن مژه که روشی نیمه دائمی است، شامل چسباندن تارهای طبیعی یا مصنوعی برروی هر تار مژه بوده که طول عمر بیشتری خواهند داشت.

  کاشت مژه اسپایکی

  یکی مدل‌های اکستنشن مژه که در سال 2020 میلادی به بعد بیشتر مورد توجه قرار گرفت، مدل اسپایکی بوده است. بر خلاف سبک‌های قبلی که به تقارن و یکنواختی توجه شده بود، در این روش تقارن مژه اهمیت کمتری پیدا کرده بود و در فواصل معین، مژه‌ها پرپشت و کم پشت‌تر می‌شدند. این سبک نسبتا دشوار بوده و نیاز به تجربه‌ی بالای بهترین مژه کار دارد تا نتیجه‌ی نهایی، دلچسب و زیبا باشد.

  اکستنشن والیوم مژه

  همانطور که از اسم این سبک مشخص است، هدف آن حجم دادن به مژه‌ها برای درشت نشان دادن چشم‌ها است. در این روش، عموما از نسبت 1 به 1 استفاده شده و تارهای مصنوعی مژه به صورت باکت (چندین تار به یکدیگر متصل شده)، به یک تار مژه متصل خواهند شد. در سبک والیوم، بین 2 تا 5 تار مژه به صورت باکت برروی یک تار طبیعی مژه قرار خواهند گرفت.

  اکستنشن مگاوالیوم مژه

  در روش مگاوالیوم که توسط بهترین مژه کار تهران اجرا می‌شود، از باکت‌های پرتر و در عین حال سبک‌تری استفاده شده تا حجم مژه‌ها به شدت افزایش یابد. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، قطر هر تار مصنوعی بسیار کمتر از روش والیوم (یا همان روسی) است، اما تعداد تارهای بیشتری دارد که باعث پرتر به نظر رسیدن مژه‌ها خواهد شد.

  بهترین مژه کار کلاسیک

  در روش کلاسیک، هر تار مژه‌ای که برای اکستنشن استفاده شده، قطری یا ضخامتی تقریبا معادل تار موی طبیعی مژه دارد. در این روش، هر تار بدون باکت (یا همان فن‌سازی) برروی تار طبیعی قرار داده شده تا طول مژه‌ها و انحنای آن به میزان دلخواه افزایش یابد. از آنجاییکه تعداد تارهای استفاده شده در این روش کمتر از روش‌های دیگر است، طبیعتا ظرافت دست بهترین مژه کار اهمیت بالایی در نمای نهایی مژه‌ها خواهد داشت.

  ظرافت بهترین مژه کار

  فارغ از سبکی که برای کاشت یا همان اکستنشن مژه استفاده شده باشد، آنچه که از همه چیز مهمتر است، ظرافت و سرعت دست مژه کار بوده که تاثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی مژه‌ها خواهد داشت. تفاوت بهترین مژه کار تهران با سایر مژه‌کارها در همین دو نکته و همچنین استفاده از متریال درجه یک است. بهترین مژه کار به نحوی این تارهای اکستنشن را برروی مژه‌ها قرار خواهد داد که عملا تشخیص آن از تارهای طبیعی را غیر ممکن سازد. همچنین از متریالی استفاده خواهد کرد که ماندگاری بالایی داشته و دیرتر نیاز به ترمیم پیدا خواهد کرد.

  لمینت و لیفت مژه

  همانطور که در مطلبی مربوط به خدمات مژه بیان شد، لیفت و لمینت نیز جزو ملاک‌های مهم در انتخاب بهترین مژه کار تهران است. این دو خدمت، به نوعی خدمات طبیعی برای تقویت تارهای مژه هستند که علاوه بر افزایش ضخامت تارها، فرم و حالت تارهای طبیعی شما را نیز بهبود خواهند داد. پس از لیفت و یا لمینت مژه، تارها هم طول بیشتری پیدا خواهند کرد و هم ضخامت بیشتری خواهند داشت. نتیجتا با بهره‌گیری از یک روش طبیعی، مژه‌ها پرتر به نظر رسیده و نمای چشم‌ها را بهتر و زیباتر خواهند کرد.

  انتخاب بهترین مژه کار

  همانطور که متوجه شدید، بهترین مژه کار باید به تمامی سبک‌های روز آشنا بوده و تجربه کافی در اجرای هر مدل داشته باشد. خصوصا در مدل اسپایکی که الگوی خاصی ندارد، مژه کار باید با آناتومی چهره آشنا بوده و با ذوق و سلیقه‌ی خود بتواند بهترین چیدمان را برای اکستنشن مژه اجرا کند. در کنار این موضوع، باید به سرعت دست مژه کار نیز دقت کرد. هر چقدر که مژه کار تبحر بیشتری داشته باشد، مدت زمانی که باید چشمان خود را بسته نگهداری و منتظر بمانید، کمتر خواهد بود که طبیعتا ملاک مهمی در ارزیابی عملکرد مژه کار است.

  بهترین مژه کار تهران

  در ادامه، رتبه‌بندی بهترین سالن‌های زیبایی بر اساس خدمات مژه از جمله اکستنشن، لیفت و لمینت را بیان خواهیم کرد. طبیعتا انتخاب بهترین مژه کار نمی‌تواند بدون در نظر گرفته بهداشت انجام شود. از آنجایی که مژه به چشم بسیار نزدیک بوده و هرگونه مشکلی می‌تواند عواقب وحشتناکی را به همراه داشته باشد، رعایت بهداشت و استفاده از بهترین متریال جزو ملاک‌های بسار مهم در این رتبه بندی خواهد بود. استفاده از متریال تقلبی یا بی کیفیت باعث بروز حساسیت‌های چشمی خواهد شد.

  سالن زیبایی فرناز صفری

  سالن زیبایی فرناز صفری که تحت مدیریت بانو صفری است، یکی از بهترین لاین‌های خدمات مژه را در سطح تهران ارائه کرده است. بانو صفری که دوره‌های تحصیلی و کارآموزی خود را در اروپا و کانادا گذرانده است، یکی از مجلل‌ترین و مجهزترین سالن‌های زیبایی تهران را در کامرانیه تاسیس کرده و با جذب بهترین مژه کار های تهران، این خدمت را به صورت تخصصی ارائه کرده است. بخش مربوط به خدمات مژه در این سالن، در محیطی کاملا بهداشتی و استریل قرار گرفته تا از بروز هرگونه آلودگی یا عفونت جلوگیری شود. همچنین طی چندین قرارداد با واردکنندگان متریال اصل، از اورجینال بودن مواد استفاده شده، اطمینان حاصل شده است.

  بهترین اکستنشن مژه در تهران

  برای رزرو نوبت در این سالن زیبایی که در روزهای شنبه الی پنجشنبه از ساعت 10 الی 18 فعالیت دارد، می‌توانید با شماره تلفن 26452274 تماس بگیرید. همچنین نمونه کارهای این سالن زیبایی در پیج اینستاگرام نیز ارائه شده است.

  سالن زیبایی مونا یزدانی

  سالن زیبایی مونا یزدانی که در کنار ارائه خدمات زیبایی، خدمت ناخن را نیز ارائه کرده است، در منطقه سعادت آباد و تقاطع پاکنژاد و سرو قرار گرفته است. خدمات تخصصی این سالن برای مو بوده، اما در لاین مژه نیز توانسته بهترین مژه کار ها را در خدمت گرفته باشد. برای رزرو نوبت کافی است با شماره تلفن 22118780 تماس گرفته و همچنین برای دیدن نمونه‌کارها به پیج اینستاگرامی به نشانی @monayazdani_beautycenter مراجعه نمایید. 

  سالن زیبایی مائده عرب

  در نزدیکی سالن مونا یزدانی، سالن دیگری با نام مائده عرب قرار گرفته است. بانو عرب به صورت تخصصی در حوزه‌ی مو (رنگ و کراتینه) فعالیت داشته و علاوه بر ایران، در چند نقطه از جهان نیز سالن‌های زیبایی تاسیس کرده است. سالن زیبایی مائده عرب خدمت تخصصی مژه را نیز در لاین مجزایی ارائه کرده است. برای رزرو نوبت می‌توانید با شماره موبایل 09125451446 تماس بگیرید. این سالن زیبایی در نزدیکی میدان کاج و منطقه سعادت آباد قرار دارد. همچنین برای دیدن نمونه کارهای بیشتر، می‌توانید سری به پیج اینستاگرامی به نشانی @maeede_arab بزنید.

  سالن تخصصی دریمی

  سالن دریمی تمرکز خود را برروی خدمات ناخن و مژه گذاشته است. این مجموعه تحت مدیریت الناز عفتی بوده که در منطقه ولنجک تهران و در خیابان مقدس اردبیلی قرار دارد. همانطور که انتظار می‌رود، این سالن توانسته بهترین مژه کار ها و ناخن‌کارها را جذب نموده و این خدمات را به صورت تخصصی ارائه نماید. برای رزرو نوبت کافی است با شماره تلفن 09128706501 تماس گرفته و همچنین نمونه کارهای آن‌ها را در پیج اینستاگرام به نشانی @dreamy.nailbar مشاهده کنید.

  سالن زیبایی سمانه بیوتی

  یکی از چهره‌ی سرشناس در حوزه‌ی خدمات مژه و ابرو، سمانه بیوتی بوده که سالن زیبایی خود را در مرکز شهر تهران و خیابان مطهری تاسیس کرده است. سمانه بیوتی نیز همانند فرناز صفری، مدرک آرایشگری خود را از خارج کشور دریافت کرده و در حقیقت مدرک ژیک آلمان را دارد. برای رزرو نوبت در این سالن زیبایی کافی است با شماره موبایل 09129517121 تماس بگیرید.

  سالن زیبایی مژه

  یکی از بهترین سالن‌های زیبایی که خدمات تخصصی مژه ارائه کرده، سالن زیبایی مژه بوده که در غرب تهران و نزدیکی میدان صادقیه قرار دارد. اگرچه این سالن با جذب بهترین مژه کار ها توانسته این خدمت را به صورت تخصصی ارائه دهد، اما سایر خدمات سالن‌های زیبایی را نیز ارائه کرده است. برای رزرو نوبت در این سالن، کافی است با شماره تلفن 44294521 تماس بگیرید. شایان ذکر است که این مجموعه فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده است.

  برای انتخاب بهترین مژه کار ابتدا باید نمونه کارها مشاهده شود تا از تطابق سلیقه‌ی خود با نمونه کارهای نمایش داده شده مطمئن شوید. خدماتی که مژه کار ارائه میدهد شامل اکستنشن موقت و دائم مژه، کاشت مژه، لیفت و لمینت بوده و همچنین ترمیم نیز ارائه میشود.

  در سطح شهر تهران چندین سالن تخصصی خدمات مژه وجود دارد. اگرچه انتخاب میان این سالن‌ها ساده نیست و باید نمونه کارهای آن را مشاهده نمایید. اما به صورت کلی، گزینه‌های زیر به عنوان بهترین انتخاب ها معرفی شده اند:

  • سالن زیبایی فرناز صفری
  • سالن زیبایی مونا یزدانی
  • سالن زیبایی مائده عرب
  • سالن تخصصی دریمی
  • سالن زیبایی سمانه بیوتی
  • سالن زیبایی مژه
  آیا این مطلب را می پسندید؟
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین مژه کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.