به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

بهترین سالن اکستنشن مژه تهران ❤️ کجاست؟

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه

یکی از خدمات پرطرفدار در سالن‌های زیبایی، اکستنشن مژه بوده که طبیعتا هرچقدر ظریف‌تر کار شود، چهره‌ی شما جذاب‌تر خواهد شد. با رایج شدن استفاده از ماسک، آنچه که بر زیبایی چهره شما تاثیر مستقیمی دارد، زیبایی چشم‌ها و ابروها بوده که در این مقاله، قصد داریم تا در خصوص کاشت مژه توضیحاتی را به شما ارائه داده و در نهایت، بهترین سالن را برای انجام خدمات مژه به شما معرفی نماییم.

اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن مژه خدمتی است که در آن، تارهای جدیدی به تارهای اصلی مژه چسبانده شده تا نه تنها تراکم آن بیشتر شود، بلکه بلندتر شده و حالت فردار به خود بگیرد. اگرچه این خدمت شامل چسباندن تارهای جدید بوده، اما همه روزه متدهای نوینی برای روش و سبک چسباندن ارائه می‌شود که در نهایت، ظرافت و کیفیت بهتری برای مژه‌ها شما به همراه خواهد داشت.

انواع اکستنشن مژه

تارهای استفاده شده در این روش، عموما از دو مدل مختلف با نام‌های مینک و الیاف مصنوعی ساخته شده‌اند. تارهای مینک از موی حیوانات فرآوری شده، لطافت بالایی داشته و کاملا طبیعی هستند. الیاف مصنوعی نیز بسته به کیفیت و برندشان نیز لطافت بالایی داشته و حتی در مواردی این الیافت با نام ابریشمی شناخته شده که ممکن است گران‌تر از مینک نیز باشند. در انتخاب نوع اکستنشن مژه حتما باید سابقه‌ی واکنش‌های آلرژیک نیز بررسی شود.

اکستنشن مژه یا مژه مصنوعی

یکی دیگر از روش‌های زیبا کردن تارهای مژه، استفاده از مژه مصنوعی است. مژه مصنوعی به صورت یک نوار از پیش آماده برروی پلک چسبانده خواهد شد. از آنجاییکه در اکستنشن مژه، تارها به صورت دستی و دانه دانه برروی تارهای مژه‌ی شما چسبانده می‌شود، این روش ظرافت بسیار بیشتری داشته و عملا امکان تشخیص آن بسیار دشوار خواهد شد. بنابراین، همواره کیفیت این روش نسبت به مژه مصنوعی بسیار بالاتر بوده و در نتیجه استقبال بهتری از آن شده است.

مراحل انجام کاشت مژه

از آنجاییکه مژه به چشم شما بسیار نزدیک است، همواره سعی کنید تا از خدمات بهترین مژه کار تهران استفاده نموده تا مطمئن شوید که علاوه بر زیبایی بیشتر، سلامتی خود را نیز به خطر نینداخته‌اید. همانطور که در این مقاله بیان شده، رعایت بهداشت پرسنل، محیط و ابزار، شرط اصلی در انتخاب مژه کار خواهد بود. به صورت کلی، کاشت مژه در مراحل زیر انجام خواهد شد.

  • قرار گرفتن برروی صندلی مخصوص خدمات مژه
  • بستن چشم و قرار گرفتن پد اکستنشن مژه
  • تمیز کردن ناحیه‌ی مژه
  • آماده کردن ابزار و متریال مورد نیاز
  • چسباندن تک تک یا گروهی اکستنشن به تارهای اصلی (بسته به مدل انتخابی)
  • براشینگ و حالت‌دهی به مژه

هرچقدر که ظرافت بیشتری در این مرحله به خرج داده شود، هم کیفیت نهایی، زیبایی و فرم مژه‌ها بهتر بوده و هم ماندگی بیشتری خواهد داشت. در نظر داشته باشید که برای ماندگاری بیشتر، شما نیز باید مراقبت‌های ویژه‌ای به خرج داده و از هرگونه تماس سریع یا خشن با مژه‌های خود جلوگیری نمایید.

ترمیم اکستنشن مژه

این متد زیبایی، در دسته‌ی خدمات مژه و جزو آرایش نیمه دائم قرار گرفته است. آرایش‌های نیمه دائم به آن دسته از خدماتی گفته می‌شود که به مرور زمان، نیاز به ترمیم خواهند داشت. از آنجاییکه تارهای مصنوعی برروی تار اصلی چسبانده می‌شود، با ریزش طبیعی تارهای مژه، تارهای مصنوعی نیز طبیعتا دچار ریزش خواهند شد. به صورت معمول، عمر اکستنشن مژه در حدود 6 ماه بوده که در این مدت، باید در فواصل حداکثر یک ماهه نسبتا به ترمیم آن اقدام نمایید.

نگهداری از اکستنشن مژه

پس از دریافت این خدمت، بهتر از نکاتی را رعایت نمایید تا طول عمر مژه‌های زیبای خود را افزایش دهید. از آنجاییکه عرق کردن باعث شل شدن چسب تارهای مژه می‌شود، تا 24 ساعت بعد از کاشت مژه ترجیحا از انجام فعالیت‌هایی که باعث تعریق صورت می‌شود، خودداری نمایید. بهتر است تا 48 ساعت بعد از کاشت مژه نیز از قرار گرفتن در محیط‌های گرم خودداری نموده و از رفتن به مناطق مرطوب (مثلا حمام) نیز خودداری نمایید.

مهمترین بخش نگهداری از تارهای جدید، مدت زمانی است که باید اجازه دهید تا چسب‌ها کاملا خشک شوند. عموما این زمان نزدیک به 12 ساعت بوده که در این مدت، بهتر است هیچگونه آبی به صورت خود نزنید. بنابراین، از شست و شوی صورت تا 12 ساعت خودداری نموده و پس از آن نیز همواره با ملاطفت بیشتری با صورت خود برخورد نمایید. برای خشک کردن صورت نیز از حوله‌های نرم استفاده کرده و از فشار دادن نواحی چشم خودداری نمایید.

عوارض اکستنشن مژه

اکستنشن یا کاشت مژه کاملا بدون عوارض بوده اما آنچه که ممکن است باعث بروز برخی مشکلات شود، متریال استفاده شده و همچنین عدم رعایت بهداشت است. برخی از افراد ممکن است به جنس تارهای مصنوعی حساسیت داشته باشند و همین امر نیز باعث قرمز شدن چشمان و یا خارش این ناحیه شود. در صورتیکه شما جزو این افراد هستید، کافی است این موضوع را با مژه کار در میان گذاشته تا از متریال جایگزین استفاده شود.

در بیشتر موارد، قرمز شدن چشم‌ها در نتیجه‌ی ورود چسب مژه به ناحیه‌ی چشم اتفاق افتاده که ممکن است باعث آبریزش چشم و احساس سوختگی شود. در چنین مواردی، بهتر است مطمئن شوید که خدمت خود را در یک سالن معتبر دریافت نموده‌اید که مژه کار آن دارای تجربه کافی باشد.

مهمترین بخش در انتخاب بهترین سالن زیبایی برای اکستنشن مژه، بررسی رعایت بهداشت ابزار استفاده شده است. تقریبا تمامی سالن‌های زیبایی در محیط‌های شیک و لاکچری تاسیس شده‌اند و در نگاه اول، بالاترین سطح کیفیت را دارند. اما در کنار بهداشت محیطی، ابزار نیز باید تمیز باشند. تمیز کردن ابزار یا با استفاده از الکل انجام شده و یا در مواردی نیاز به ضدعفونی کردن آن‌ها با استفاده از دستگاه اتوکلاو است.

همواره مطمئن شوید که ابزار استفاده شده برای اکستنشن مژه، تمیز و ضدعفونی باشد تا از بروز بیماری و انتقال آن (از مشتریان دیگر به شما) جلوگیری شود. با رعایت نکاتی که تا بدینجا بیان شد، عوارض انجام اکستنشن مژه به صفر رسیده و هیچگونه مشکل و پیامدی برای شما به همراه نخواهد داشت.

ریزش تارهای طبیعی

یکی از باورهای غلط پس اکستنشن مژه، ریزش تارهای طبیعی به دلیل سنگین شدن تارهای مژه است. امروزه تارهای مصنوعی با وزنی بسیار سبک در بازار وجود دارند که عملا هیچگونه تاثیر منفی برروی تارهای مژه نخواهند داشت. در صورتیکه مژه کار تجربه کافی داشته باشد و میزان چسب را به صورت بهینه استفاده کرده و همچنین در جای مناسبی از تار طبیعی قرار دهد، عملا کاشت مژه به هیچ وجه باعث ریزش تارهای طبیعی نخواهد شد.

مدل های اکستنشن مژه

اکستنشن مژه از نظر اجرایی به دو روش مختلف انجام می‌شود. در مدل اول، هر تار جدید به یک تار طبیعی چسبانده شده که به آن اکستنشن 1 به 1 گفته می‌شود. در مدل دوم، تعداد تارهای استفاده شده برای چسباندن به یک تار موی طبیعی بیشتر بوده که طبیعتا حجم بیشتری به مژه‌ها خواهد داد. با رشد صنعت زیبایی، تارهای مصنوعی جدیدی تولید شده که علیرغم تعداد بالا (برای یک تار طبیعی)، وزن بسیار کمی دارند.

در حال حاضر، مدل‌های رایج کاشت مژه در سالن‌های زیبایی شامل والیوم، مگاوالیوم، اسپایکی، گربه‌ای، سنجابی، کلاسیک و هیبریدی هستند. به جز در مدل کلاسیک که از کاشت 1 به 1 استفاده می‌شود، سایر این مدل‌ها عموما نیاز به استفاده از باکت دارند. باکت به دسته‌ای از تارهای مصنوعی گفته می‌شود که به یکدیگر متصل بوده و برروی تارهای طبیعی شما چسبانده خواهند شد. عموما تعداد تار مصنوعی در هر باکت، بین 2 تا 5 تار خواهد بود.

اکستنشن والیوم

متد والیوم با هدف پر کردن تارهای مژه ارائه شده که در آن، بین هر 2 تار طبیعی مژه، دو تار مصنوعی چسبانده خواهد شد. مدل والیوم یکی از اولین مدل‌هایی بود که در اکستنشن مژه معرفی شد.

همانطور که در تصویر مشاهد می‌کنید، اکستنشن والیوم می‌تواند کاملا طبیعی به نظر رسیده و در عین حال، زیبایی چشمان را چند برابر نماید. این تصویر، یکی از صدها نمونه کار اجرا شده در سالن زیبایی فرناز صفری است. برای مشاهده‌ی نمونه کارهای جدید، می‌توانید به اینستاگرام سالن زیبایی فرناز صفری مراجعه نموده و یا با کلیک برروی دکمه زیر، نوبت خود را با بهترین مژه کار تهران رزرو نمایید.

اکستنشن والیوم ابرو

اکستنشن مگاوالیوم

در مدل مگاوالیوم، تعداد تارهای مصنوعی افزایش یافته، اما به دلیل کاهش قطر و وزن باکت، فشار مضاعفی به تارهای طبیعی وارد نخواهد شد. این روش به شدت باعث پرپشت شدن مژه‌های شما خواهد شد.

اکستنشن اسپایکی

یکی از مدل‌های جدید و پرطرفدار کاشت مژه، مدل اسپایکی است که از سال 2020 میلادی معرفی شده است. زیبایی نهایی این مدل، کاملا به ظرافت دست مژه کار مربوط خواهد بود. چینش تارهای مژه در این مدل به نوعی رندوم بوده که ضمن حجم دادن کلی به تارهای مژه، باعث قرار گرفتن مژه‌های بلندتر در نواحی مختلف امتداد پلک خواهد شد. در صورت اجرای صحیح، این مدل یکی از جذابترین مدل‌های اکستنشن مژه در سالن‌های زیبایی است.

اکستنشن مژه

اکستنشن گربه ای

مدل گربه‌ای نیز برای بعضی از چشم‌ها بسیار جذاب و زیبا خواهد بود. در این مدل، تعداد و طول تارها در دو طرف صورت به شدت افزایش یافته که نمای بسیار زیبایی به چشمان شما خواهد داد. با فرم‌دهی دقیق و حفظ ظرافت در این مدل، زیبایی منحصر به فردی به چشمان داده شده و می‌تواند حالت معصومانه‌ای را برای چشم‌ها ایجاد نماید.

اکستنشن سنجابی

همانطور که در مقاله بهترین مژه کار تهران بیان شد، مژه کار نه تنها باید اکستنشن را به بهترین نحو انجام دهد که تارهای مصنوعی از طبیعی قابل تشخیص نباشند، بلکه باید بتواند با یک نگاه به شما، بهترین مدل را بر اساس فرم چهره و آناتومی صورت به شما پیشنهاد دهد. یکی از مدل‌هایی که مناسب چشم‌هایی است که در ظاهر بی حال و احساس هستند، مدل سنجابی است. در این مدل، تعداد تارهای مصنوعی در امتداد پلک ثابت بوده، اما طول تارهای میانی بلندتر است. بدین ترتیب، حالت چشم به خوبی عوض خواهد شد.

اکستنشن کلاسیک

یکی از اولین مدل‌های معرفی شده برای اکستنشن مژه، اکستنشن کلاسیک بود که در آن، از تارهایی با قطر کم و در میان تارهای طبیعی مژه استفاده می‌شود. عموما این تارهای دارای طول یکسان و بلند هستند. فرم‌دهی اصولی به این تارها و همچنین ظرافت کاشت آن‌ها باعث می‌شود که نمایی کاملا نچرال و زیبا برای ناحیه‌ی چشمان ایجاد شود.

اکستنشن هیبریدی

امروزه مدل‌هایی برای کاشت مژه معرفی شده که قاعده و اصول مشخصی ندارد. این روش‌ها عموما بر اساس توانمندی مژه کار بوده که بتواند با نگاه کردن به آناتومی صورت و تارهای طبیعی مژه مشتری، مدلی زیبا برای مژه‌ها ایجاد نماید. این مدل‌ها که با تکیه بر هنر مژه کار ارائه شده است، با نام مدل هیبریدی یا کژوآل شناخته می‌شوند. طبیعتا مدل هیبریدی را باید فقط در بهترین سالن‌های زیبایی تهران انجام دهید تا از نتیجه‌ی کار مطمئن باشید.

هزینه اکستنشن مژه

هزینه اکستنشن مژه بر اساس کیفیت سالن زیبایی، متریال استفاده شده، هنر مژه کار، مدل انتخاب شده و … تعیین می‌شود. همانطور که پیشتر مطرح شد، تارهای مصنوعی مژه مدل‌های مختلفی داشته که قیمت‌های متفاوتی نیز دارند. از آنجاییکه ظرافت نهایی کار و همچنین حفظ سلامت شما مهمترین بخش‌های کاشت مژه هستند، بنابراین مطمئن شوید که خدمات خود را از سالنی دریافت می‌کنید که نه تنها استانداردهای لازمه را داشته باشد، بلکه جزو بهترین سالن‌های زیبایی تهران نیز باشد. برای بررسی قیمت اکستنشن مژه می‌توانید با شماره تلفن زیر، تماس بگیرید.

نمونه کار کاشت مژه

در سالن زیبایی فرناز صفری، کاشت مژه توسط بهترین مژه کار تهران ارائه شده است که در ادامه، چند نمونه کار ایشان را مشاهده می‌نمایید. همچنین بهتر است برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و جدیدتر، به پیج اینستاگرام سالن مراجعه نمایید که در ادامه، لینک آن نمایش داده شده است.

بهترین اکستنشن مژه در تهران

نمونه کار اکستنشن مژه در اینستاگرام

اگر مایل به دیدن آخرین نمونه کارهای اکستنشن مژه در سالن زیبایی هستید، می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک کرده تا به پیج اینستاگرامی سالن زیبایی فرناز صفری منتقل شوید. تمامی نمونه کارهای انجام شده در لاین‌های تخصصی مختلف از جمله لاین مژه، بدون هرگونه ویرایش یا ادیت تصویر در این پیج ارائه شده است. همچنین، بهتر است برای مطلع ماندن از آخرین اخبار مربوط به خدمات جدید و همچنین پکیج‌های ویژه، این پیج را دنبال نمایید.

بهترین سالن زیبایی برای اکستنشن مژه

سالن زیبایی فرناز صفری تحت مدیریت بانو صفری بوده که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده است. ایشان مدرک آرایشگری خود را از کشورهای اروپایی و کانادا دریافت کرده و یکی از لوکس‌ترین و با کیفیت‌ترین سالن‌های تهران را تاسیس کرده است. در این سالن، تمامی خدمات زیبایی و مراقبتی با رعایت بالاترین استانداردها ارائه شده که در این بین، لاین مژه به دلیل همکاری با بهترین مژه کار تهران توانسته یکی از موفق‌ترین لاین‌های تخصصی این سالن باشد.

بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

لاین تخصصی مژه سالن زیبایی فرناز صفری در روزهای شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان مشتریان عزیز بوده که برای رزرو نوبت می‌توانید با شماره تلفن‌های 26452274 یا 26138204 تماس بگیرید. سالن فرناز صفری در منطقه 1 تهران و خیابان کامرانیه شمالی قرار گرفته که برای اطلاع از آدرس دقیق، می‌توانید سالن زیبایی فرناز صفری را در گوگل مپ جستجو نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

3 نظر در مورد بهترین سالن اکستنشن مژه تهران ❤️ کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید