به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

معرفی سالن برای بهترین فیشیال صورت تهران

فیشیال صورت

فیشیال صورت

یکی از خدماتی که امروزه تقاضای زیادی پیدا کرده است، خدمت فیشیال صورت بوده که نه تنها جنبه زیبایی دارد، بلکه خواص درمانی آن نیز شگفت انگیز است. این خدمت مجموعه‌ای از اقدامات برروی پوست صورت بوده که باعث برطرف شدن پوست مرده، آکنه و جوش و … شده و همزمان نیز با تحریک لایه‌های زیرین پوست، سطح تولید کلاژن را افزایش داده تا شادابی و طراوت صورت افزایش یابد.

فیشیال صورت چیست؟

فیشیال صورت از کلمه انگلیسی Facial گرفته شده که به معنای خدمات پوستی است. اگرچه در ادامه تمامی مراحل این خدمت را توضیح خواهیم داد، اما به صورت خلاصه باید بیان کنیم که فیشیال صورت شامل سه مرحله است:

 • پاکسازی سطح پوست
 • ماساژ صورت
 • تقویت و ترمیم با استفاده از ماسک

فیشال پوست


رزرو تلفنی فیشیال

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

مراحل انجام فیشال

فیشیال حرفه‌ای صورت در هفت مرحله انجام شده که در ادامه، همه‌ی مراحل را توضیح خواهیم داد.

پاکسازی صورت

در اولین گام، پوست صورت که عموما همراه با آرایش و مواد آرایشی است، پاکسازی خواهد شد. پیش از شروع خدمت فیشال حرفه‌ای، ابتدا پرسنل مجموعه موهای شما را در یک حوله‌ی تمیز جمع کرده و یا از هدبند استفاده خواهد شد تا در ادامه‌ی مراحل کار، موها برروی پوست صورت قرار نگیرند. سپس با استفاده از آب و یا مواد پاک کننده، مواد آرایشی و لایه‌ی چربی از روی پوست صورت شما پاک خواهد شد.

بررسی جنس پوست

در گام دوم، متخصص پوست و زیبایی، با بررسی کردن جنس پوست شما، نوع پوست را تشخیص داده تا روند انجام فیشال مشخص شود. در این ارزیابی تخصصی، جنس پوست (خشک، چرب، حساس و …) مشخص شده و همچنین وجود انواع مشکلات خفیف پوستی از جمله جوش، آکنه و … نیز بررسی خواهد شد. جنس پوست و میزان وجود انواع جوش‌ها، مستقیما در تعیین نوع مواد استفاده شده و یا روند انجام این خدمت مراقبتی، اثرگذار است.

بخاردهی

سومین گام از فیشیال صورت شامل استفاده از دستگاه‌های تولید بخار است. با استفاده از قلم مخصوص این دستگاه، بخار آب یا همان هوای مرطوب با دمای نسبتا بالا به صورت موضعی به نقاط مختلف پوست صورت افشانه خواهد شد. هرچقدر که پرسنل سالن زیبایی مهارت بیشتری داشته باشند، بهتر می‌توانند از این قلم استفاده کرده و بخار کافی را به پوست برسانند. رطوبت افشانه شده به صورت باعث چندین اتفاق خواهد شد:

 • نرم شدن پوست
 • باز شدن منافذ پوستی
 • نرم شدن جوش‌های سر سیاه و سر سفید

در صورتیکه پوست صورت شما به بخار حساس باشد، احتمال اینکه این مرحله برای شما اجرا نشود، وجود دارد.

اسکراپ یا لایه برداری

یکی از مراحل اصلی در فیشیال صورت، اسکراپ یا همان لایه برداری پوست بوده که در آن، یک لایه از پوست که شامل سلول‌های مرده و تیره رنگ است، برداشته خواهد شد. لایه برداری به دو روش فیزیکی و شیمیاعی انجام خواهد شد. در روش فیزیکی از اسکراپ‌ها استفاده شده و در روش شیمیاعی از محلول‌های حاوی آنزیم‌ها که pH نسبتا بالاتری دارند (به سمت اسیدی) استفاده می‌شود. نوع و شدت اسیدی بودن در مرحله‌ی لایه‌برداری، باید تحت نظر متخصص مشخص شود. طبیعتا هرچقدر که پوست حساس‌تر باشد، از اسکراپ‌های نرمتر و خفیف‌تر استفاده خواهد شد.

برطرف کردن چربی

پس از بخاردهی و همچنین اسکراپ پوست، منافذ صورت کاملا باز شده و نوبت به حذف چربی از لایه‌های پایین‌تر پوست رسیده است. در این مرحله از فیشیال صورت، متخصص با استفاده از مواد بهداشتی و همچنین ابزار تمیز، چربی‌ها و همچنین جوش‌ها و آکنه‌ها را تخلیه خواهد کرد. در پوست‌های حساس، این مرحله با درد اندکی همراه بوده اما به صورت کلی، تخلیه شدن چربی باعث تنفس بهتر پوست و ایجاد احساس آرامش خواهد شد.

ماساژ صورت

یکی از آرامش‌بخش‌ترین مراحل انجام فیشال صورت، مرحله‌ای است که در آن منافذ پوستی کاملا باز شده، با استفاده از بخار پوست صورت نرم شده و نوبت به ماساژ دادن رسیده است. متخصص Facial در این مرحله با تکیه بر تکنیک‌های ماساژ صورت، لایه‌های زیرین پوست را تحریک کرده تا سطح تولید کلاژن افزایش یابد. همانطور که می‌دانید، وجود کلاژن در پوست اصلی‌ترین عامل جلوگیری از پیری بوده و این مرحله، نه تنها باعث آرامش روانی خواهد شد، بلکه چهره‌ای شاداب را نیز به شما هدیه خواهد داد.

ماسک های تقویتی

در آخرین گام، نوبت به استفاده از مواد مغذی و تقویتی خواهد رسید. در این مرحله، بسته به نوع پوست، ماسک مناسبی انتخاب شده و به مدت یک ربع الی بیست دقیقه برروی صورت قرار داده می‌شود. در این مرحله، شما باید برروی صندلی نرم سالن زیبایی به حالت ریلکسیشن قرار بگیرید و اجازه دهید تا این مواد مغذی وارد لایه‌های زیرین پوست شما شوند. در سالن‌های زیبایی لاکچری، همزمان با استفاده از ماسک‌های تقویتی، خدمات ماساژ بالاتنه نیز انجام گرفته تا آرامش ذهنی شما به حداکثر رسیده و همچنین زمان مورد نیاز برای جذب شدن مواد تقویتی پوست، با سرعت بیشتری سپری شود.

ماسک های تقویتی در فیشیال صورت

فیشیال صورت چقدر طول میکشد؟

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که هفت مرحله فیشیال صورت چقدر زمان خواهد برد. عموما این خدمت در تمامی سالن‌های زیبایی معتبر تهران، به یک ساعت زمان نیاز دارد. پس از این یک ساعت، احساس آرامش فوق العاده‌ای خواهید داشت و همچنین با نگاه کردن در آینه، تغییرات اساسی در پوست صورت خود را مشاهده خواهید کرد.

فیشیال صورت به چند جلسه نیاز دارد؟

فیشال صورت جزو خدمات مراقبتی و زیبایی بوده که در یک جلسه انجام خواهد شد. اما حضور در کلان‌شهرها و استفاده مستمر از مواد آرایشی باعث می‌شود تا در مدت زمانی بین سه الی چهار هفته، مجددا لایه‌هایی از سلول‌های مرده برروی پوست صورت تشکیل شود. اصولا توصیه می‌شود که برای مراقبت از پوست خود، بهتر است فیشال صورت هر ماه یکبار انجام شود. همچنین به دلیل لایه‌برداری پوست، بهتر است فاصله‌ی هر دو جلسه، کمتر از یک هفته نباشد.

انواع فیشیال صورت

در حقیقت تفاوتی در ماهیت انواع فیشال وجود نداشته بلکه با توجه به نوع پوست صورت و میزان وجود مشکلات پوستی، ممکن است لایه‌برداری به روش‌های مختلفی انجام شود. در نهایت نیز نوع ماسک استفاده شده نیز ممکن است متفاوت باشد. به صورت کلی، فیشال ( facials )صورت شامل هفت مرحله است که پیشتر توضیح داده شد و عملا نمی‌توان گفت که این متد سلامتی و زیبایی، روش‌های مختلفی داشته باشد.

قیمت فیشیال صورت

بسته به سالنی که انتخاب می‌کنید و همچنین کیفیت خدمات دریافت شده، هزینه و قیمت فیشیال صورت ممکن است متفاوت باشد. برای اطلاع از قیمت این خدمت در سالن زیبایی فرناز صفری، کافی است با شماره تلفن سالن تماس بگیرید.


مشاوره تلفنی

بهترین مرکز فیشیال صورت تهران

عوارض فیشیال صورت

این متد زیبایی هیچگونه عوارضی ندارد. نه تنها این متد هیچگونه عوارضی ندارد، بلکه باعث جوانسازی پوست صورت نیز شده و روند پیری را کند خواهد کرد. البته پس از لایه‌برداری پوست (که یکی از مراحل فیشال صورت است)، باید چندین نکته را رعایت نمایید که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

مراقبت بعد از Facial

بخاردهی و اسکراپ صورت باعث باز شدن منافذ پوستی و از بین رفتن سلول‌های مرده پوست خواهد شد. یکی از وظایف سلول‌های مرده، محافظت از پوست در برابر عوامل خارجی است. بنابراین، حذف این سلول‌ها باعث تضعیف موقت پوست خواهد شد. بنابراین، بهتر است موارد زیر را پس از انجام فیشیال صورت در نظر داشته باشید:

 • با صورت خود ملایم باشید و از دستمالی کردن با آن خودداری نمایید.
 • از مواد آرایشی و مراقبتی تا چندین ساعت استفاده نمایید.
 • از فعالیت‌هایی که باعث عرق کردن صورت می‌شود خودداری کنید.
 • تا چندین روز از هیچگونه کرم لایه‌بردار استفاده ننمایید.
 • تا چندین روز از بند انداختن، تیغ زدن و … خودداری فرمایید.
 • از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم خورشید خودداری نمایید.

طبیعتا بسته به نوع پوست شما، این موارد باید با دقت بیشتر و کمتری انجام شود که متخصص فیشیال صورت در سالن زیبایی به شما اعلام خواهد کرد.

تفاوت فیشیال با پاکسازی

همانطور که متوجه شدید، پاکسازی یکی از مراحل فیشیال صورت است. فیشال صورت یک متد جامع برای مراقبت از پوست صورت بوده که شامل لایه‌بردرای و تقویت صورت است. این پاکسازی می‌تواند با استفاده از محلول‌ها بوده و یا با استفاده از اسکراب انجام شود.

فیشیال صورت در خانه

اگر به مراقبت از پوست خود علاقه‌مند هستید، می‌توانید بخش‌هایی از این متد سلامتی را خودتان در منزل نیز انجام دهید. طبیعتا کیفیت و لذت این کار در سالن‌های زیبایی بیشتر بوده و توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌شود. یکی از دوره‌های آموزشی ارائه شده توسط بانو فرناز صفری، دوره فیشیال صورت بوده که به صورت گروهی، نیمه خصوصی و خصوصی برگذار می‌شود. برای اطلاع از این دوره‌ها و یا مشاهده‌ی نمونه‌کارهای انجام شده، کافی است به پیج اینستاگرام سالن زیبایی مراجعه نمایید.


اینستاگرام سالن زیبایی

بهترین سالن زیبایی برای فیشال صورت

در سالن زیبایی فرناز صفری تمامی خدمات با استفاده از بهترین متریال و تجهیزات روز دنیا ارائه شده است. خدمات مراقبت از پوست نیز تحت نظر مستقیم بانو صفری و توسط بهترین پرسنل سالن ارائه شده تا بتوانیم بهترین تجربه را برای شما در مدت زمانی که حضور دارید، فراهم نماییم.

فیشیال صورت چیست و کجا انجام دهیم؟

فیشیال صورت یا همان Facial نه تنها یک متد زیبایی بوده بلکه برای سلامت پوست صورت نیز مفید است. در این روش، پس از بخاردهی صورت، از ماساژ حرفه‌ای به همراه مواد تقویتی استفاده شده تا با تحریک لایه‌های زیرین پوست، سطح تولید کلاژن افزایش یابد. کلاژن عامل اصلی جوانسازی پوست بوده که باعث برطرف شدن چین و چروک‌ها خواهد شد. سالن زیبایی فرناز صفری این خدمت را با استفاده از تجهیزات مدرن ارائه کرده تا تجربه‌ای به یاد ماندنی برای شما ایجاد نماید.

مراحل فیشیال صورت چیست؟

به صورت کلی، فیشال صورت در چند مرحله زیر انجام می‌شود:

 • پاکسازی سطحی
 • بررسی جنس پوست
 • بخاردهی
 • اسکراپ
 • برطرف کردن چربی
 • ماساژ صورت
 • ماسک های تقویتی

برای مشاوره رایگان کافی است با شماره سالن تماس بگیرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

5 نظر در مورد معرفی سالن برای بهترین فیشیال صورت تهران

دیدگاهتان را بنویسید