درباره ما

سالن زیبایی فرناز صفری

سالن زیبایی فرناز صفری در سال 1401 در یکی از بهترین مناطق تهران تاسیس شد. بانو فرناز صفری در حال حاضر مدیریت این مجموعه را برعهده داشته و تمامی خدمات تخصصی زیبایی و آرایشی را با کمک بهترین پرسنل باتجربه ارائه کرده است. 

بهترین سالن زیبایی تهران
بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

درباره فرناز صفری

بانو فرناز صفری متولد ۱۳۶۲ بوده که دارای مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی است. ایشان در سال 1394 در خارج از کشور تصمیم گرفتند که در لاین میکاپ و گریم تخصصی عروس شرکت کرده و کلاس‌های خود را در کانادا و اروپا گذارند.

بانو فرناز صفری دارای مدرک تخصصی کاموفلاژ از آلمان، مدرس چهره پردازان و مدرس فنی حرفه‌ای در گریم و میکاپ هستد. یکی از بهترین و لوکس‌ترین سالن‌های زیبایی تهران را در منطقه یک مدیریت کرده که کلیه خدمات تخصصی لاین‌های زیبایی در آن به صورت حرفه‌ای انجام می‌شود.

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان سالن زیبایی فرناز صفری در سه سطح مختلف در اختیار شما قرار گرفته است. با رسیدن به سطوح بالاتر، از تخفیف‌های بیشتری بهره‌مند شده و از پکیج‌هایی تا صد درصد تخفیف بهره‌مند شوید.

کارت LILAC

سطح پایه باشگاه مشتریان

عودت 5 درصد از هزینه به کارت لیلاک

قابل استفاده تا شش ماه

کارت GOLDEN

عودت 10 درصد از هزینه به کارت گولدن

استفاده رایگان از خدمات یک لاین تخصصی

(تا سقف 500 هزار تومان)

کارت PLATINUM

عودت 15 درصد از هزینه به کارت پلاتینوم

استفاده رایگان از خدمات یک لاین تخصصی

(میکاپ، کاشت ناخن، فیشیال)

آدرس سالن زیبایی فرناز صفری

سالن زیبایی فرناز صفری در منطقیه 1 تهران، محله کامرانیه، خیابان کامرانیه شمالی، نبش خیابان داریوش و ساختمان پارادایس، طبقه دوم شرقی و واحد 3 قرار دارد.

برای سهولت مسیریابی، می‌توانید از نقشه استفاده نموده یا اینجا را کلیک نمایید.