خدمات ناخن سالن زیبایی فرناز صفری

خدمات ناخن

کلیه خدمات ناخن در سالن زیبایی فرناز صفری تحت نظر بانو صفری انجام می‌شود. این خدمات شامل کاشت ناخن، طراحی و دیزاین، کاور ناخن، لیمنت ناخن، ژلیش، مانیکور، پدیکور، سوهان کشی، ناخن مصنوعی، ایربراش و نهایتا ریمو ناخن است.

در سالن زیبایی فرناز صفری از بهترین متریال با گرید آ استفاده شده تا در کنار زیبایی بی نظیر، سلامت شما نیز حفظ شود. همانطور که می‌دانید، استفاده از وسایل و تجهیزات استریل مانع از بروز بیماری‌های پوستی می‌شود. در اینجا، نه تنهایی زیبایی را هدف قرار داده‌ایم، بلکه با استفاده از بهترین متریال و مدرن‌ترین تجهیزات سلامت شما را نیز تضمین نموده‌ایم.

خدمات ناخن در سالن زیبایی فرناز صفری
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  کاشت ناخن

  انگشتان دست و خصوصا صدف‌های ناخن یکی از ملاک‌های زیبایی و آراستگی بانوان است. افرادی که به دنبال زیبایی ماندگار و تقویت صدف ناخن‌های خود هستند، عموما روش کاشت ناخن را استفاده می‌کنند. در این روش، ابتدا بسترسازی انجام شده صدف ناخن مرتب شود. سپس در مرحله‌ای بسیار مهم باید از پرایمرها و ضدقارچ‌ها استفاده شده تا از بروز هرگونه عفونت جلوگیری شود. سپس کاشت به روش‌های مختلف انجام می‌شود. کاشت ناخن مطابق با سلیقه‌ی شما انجام گرفته و می‌تواند طول‌های مختلفی داشته باشد.

  طراحی و دیزاین

  کاشت ناخن باعث تقویت و بالا رفتن استحکام صدف ناخن شده و سطحی صاف و صیقلی را ایجاد می‌کند. طراحی و دیزاین از طرف دیگر باعث چند برابر شدن جلوه و زیبایی ناخن‌ها می‌شود. ظرافت و سلیقه‌ی ناخن‌کار مهم‌ترین بخش از طراحی و دیزاین ناخن بوده که در سالن زیبایی فرناز صفری به صورت مستقیم تحت نظر بانو صفری انجام می‌شود. طرح‌های روز و مدرن ژورنالی و یا هر طرح دلخواه شما قابلیت اجرا خواهد داشت.

  سوهان کشی ناخن

  هرچقدر که ابزار استفاده شده برای سوهان کشی ناخن به‌روزتر و ظرافت کار ناخن‌کار بیشتر باشد، طرح نهایی ناخن زیباتر خواهد بود. تمامی خدمات مربوط به سوهان‌کشی ناخن با استفاده از ابزارهای جدید انجام گرفته و همچنین کلیه اقدامات تحت نظر بانو صفری انجام خواهد شد.

  ترمیم ناخن

  بسته به میزان رشد ناخن، در فواصل زمانی 2 تا 4 هفته باید ترمیم ناخن انجام شود تا نه تنها صدف ناخن زیباتر شود، بلکه استحکام آن نیز به حالت قبل باز گردد. خدمت ترمیم ناخن نیز تحت نظر مستقیم بانو صفری و با استفاده از تجهیزات به‌روز انجام می‌شود.

  ژلیش ناخن

  ژلیش ناخن با استفاده از ژل مخصول انجام گرفته و سپس درون دستگاه قرار داده شده تا خشک شود. هر چقدر متریال استفاده شده بهتر باشد، عمر و ماندگاری ژلیش ناخن نیز بیشتر است. همچنین هر چقدر دستگاه بهتر و به‌روزتر باشد، مدت زمان مورد نیاز برای خشک شدن ژلیش کمتر بوده که باعث انجام سریعتر ژلیش ناخن خواهد شد. در سالن زیبایی مدرن فرناز صفری، تمامی متریال و دستگاه‌ها به روز و مدرن بوده که باعث بالا رفتن کیفیت خدمات ناخن شده است.

  مانیکور و پدیکور

  هنگام انجام مانیکور و پدیکور، رعایت اصول بهداشتی بسیار مهم بوده تا در کنار زیبایی، سلامت شما نیز حفظ شود. انواع مدل‌های مانیکور (خشک و خیس) با استفاده از تجهیزات استریل و همچنین بهترین متریال (لوسیون و روغن‌های تقویتی) در سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است. ما مطمئن هستیم که بهترین ظرافت را در اجرای مانیکور و پدیکور ارائه کرده‌ایم.

  ناخن مصنوعی

  یکی از روش‌های جایگزین کاشت ناخن، استفاده از ناخن مصنوعی بوده که با نام کاشت نمازی نیز شناخته می‌شود. این ناخن‌های مصنوعی در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف در بازار وجود داشته که به انتخاب شما، یک یا چند طرح با استفاده از چسب برروی صدف ناخن چسبانده می‌شود. ناخن مصنوعی عموما برای مدت زمان کوتاه (مثلا برای مهمانی خاص) استفاده شده و پس از آن ریمو می‌شود.

  لمینت ناخن

  یکی از خدمات ناخن بسیار پرطرفدار در سالن زیبایی فرناز صفری، لمینت ناخن بوده که با استفاده از نوعی هارد ژل، استحکام صدف‌های ناخن چند برابر می‌شود. لمینت ناخن نه تنها باعث افزایش استحکام صدف می‌شود، بلکه ظرافت و زیبایی ناخن‌های شما را نیز حفظ می‌کند. انتخاب میان کاشت یا لمینت با توجه به جنس صدف و میزان شکنندگی آن انجام می‌شود. برای مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تلفن سالن، تماس بگیرید.

  طراحی جدید ناخن
  نمونه خدمات ناخن

  کاشت ناخن شامل مراحل بسترسازی (مرتب کردن صدف)، اضافه کردن پودر و لیکوئید گفته می‌شود. این کار باعث افزایش استحکام ناخن شده و طرح و فرم دلخواهی را به ناخن‌های شما می‌دهد. با رشد کردن صدف ناخن، نیاز به ترمیم کردن کاشت وجود دارد. بسته به میزان سرعت رشد صدف ناخن، بین 2 الی 4 هفته نیاز به ترمیم وجود دارد.

  کاشت ناخن و سایر خدمات ناخن از جمله لمینت ناخن، طراحی و دیزاین، مانیکور و پدیکور و ... همگی در سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است. بانو فرناز صفری دوره‌های آموزشی خود را در اروپا و کانادا گذرانده و یکی از بهترین و مجلل‌ترین سالن‌های زیبایی تهران را تاسیس کرده است.

  نظرات

  1 نظر در مورد خدمات ناخن سالن زیبایی فرناز صفری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام.من الان مدتی هست که برای کار ناخن سالن ایشون میام.
   هم رفتار پرسنل خیلی عالی هست ،هم از ناخن هام همیشه راضی هستم.سپاس

   13