خدمات ابرو در سالن زیبایی فرناز صفری

خدمات ابرو

یکی از بخش‌های بسیار مهم چهره که تاثیر مستقیمی بر جلب توجه دارد، ابرو است. خدمات ابرو در سالن زیبایی فرناز صفری تحت نظر مستقیم بانو صفری انجام شده که شامل فیبروز، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن، لمینت ابرو، لیفت ابرو و … است. در سالن زیبایی فرناز صفری نه تنها زیبایی منحصر به فردی را تجربه خواهید کرد، بلکه به دلیل محیط کاملا بهداشتی و استفاده از ابزارهای استریل شده، سلامت خود را نیز حفظ نمایید.

میکروپیگمنتیشن ابرو

یکی از متدهای نسبتا جدید برای آرایش دائمی و نیمه دائمی، متد میکروپیگمنتیشن بوده که با قلم مخصوص آن انجام می‌شود. از این روش در زیباسازی ابرو و سایر اعضای صورت (از جمله لب) استفاده شده تا طرح و رنگ دائمی و نیمه دائمی به چهره داده شود. در این روش، پیگمنت‌ها یا همان دانه‌های رنگی بین لایه‌ی بیرونی و زیرین پوست اضافه می‌شود. همانند میکروبلیدینگ، این روش نیز نیازمند تجربه و تخصص بوده و به همین جهت نیز مستقیما تحت نظر بانو صفری انجام می‌شود.

خدمات ابرو در سالن زیبایی فرناز صفری
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  میکروبلیدینگ ابرو

  بسیاری از بانوان ترجیح می‌دهند که بجای آرایش روزانه ابرو، از روش‌های آرایش نیمه دائمی همانند میکروبلیدینگ استفاده نمایند. این روش، ماندگاری بسیار بالایی (در حد یک سال) داشته و باعث می‌شود که بدون صرف وقت روزانه، زیبایی مد نظر خود را حفظ نمایید.

  پیش از هر چیز باید بیان کنیم که ابرو، بسیار به چشم نزدیک بوده و نیازمند مراقبت و حساسیت بسیار بالایی است. میکروبلیدینگ با استفاده از قلم مخصوص انجام شده که دارای سوزن‌های بسیار نازکی است. در سالن زیبایی فرناز صفری، ما مطمئن هستیم که علاوه بر زیبایی، سلامتی شما کاملا حفظ شود. به همین جهت نیز از ابزار مدرن و استریل استفاده می‌نماییم. تمامی خدمات ابرو از جمله میکروبلیدینگ ابرو تحت نظر مستقیم بانو صفری انجام می‌شود. 

  قلم میکروبلیدینگ با ایجاد خراش‌های بسیار نازک که همانند برش با کاغذ است، سطح پوست را باز کرده و سپس جوهر مخصوص در امتداد خراش به لایه‌ی زیر پوست وارد می‌شود. این خطوط در جهت خراش ایجاد شده و به همین جهت، هنر دست متخصص تاثیر مستقیمی برروی طرح نهایی ابرو خواهد داشت. در انجام میکروبلیدینگ، تجربه و ظرافت اولین و مهمترین نکته بوده و به همین جهت نیز بانو صفری مستقیما مراحل میکروبلیدنیگ را تحت نظر دارد. 

  میکروبلیدینگ ابرو به روش نانو بروز
  لیفت ابرو
  فیبروز ابرو

  لمینت ابرو

  لمینت و لیفت ابرو شامل مراحلی است که با کمک مواد طبیعی و ارگانیک، تارهای ابرو تقویت شده تا علاوه بر پرپشت شدن، طرح دلخواه نیز برروی آن ایجاد شود. برای نتیجه‌ی بهتر، لیفت و لمینت ابرو باید با استفاده از متریال درجه یک انجام شود. به همین دلیل نیز در سالن زیبایی فرناز صفری از بهترین متریال استفاده شده است تا نتیجه‌ی کار تضمین شده باشد.

  فیبروز ابرو

  فیبروز نیز یکی از روش‌های آرایش نیمه دائمی ابرو است که هدف آن، پوشاندن نواقص ظاهری ابرو و ایجاد تقارن در ابرو بوده که با پرپشت نمایش دادن ابروها انجام می‌شود. این متد، یکی از متدهای یک مجموعه آرایشی سرشناس جهانی با نام Phi بوده که آن را با نام فیبروز معرفی کرده است. این روش نیز با قلم مخصوص و با هنر دست انجام گرفته و به همین جهت تحت نظر مستقیم بانو صفری ارائه شده است.

  در سالن زیبایی فرناز صفری نه تنها خدمات ابرو ارائه شده، بلکه بانو صفری یکی از مدرسین رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای بوده که دوره‌های آرایشگری را با تضمین دریافت مدرک ارائه می‌نماید.

  ابرو کار فیبروز

  یکی از دوره‌های پرطرفدار برگذار شده توسط ایشان، دوره آموزش فیبروز ابرو بوده که یکی از جامع‌ترین و پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی خدمات ابرو است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی، می‌توانید با شماره تلفن 09002771388 تماس گرفته و یا برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

  نمونه خدمات ابرو

  چند نمونه از خدمات ابرو در زیر نمایش داده شده است. بهتر است برای دیدن نمونه کارهای بیشتر اینستاگرام سالن زیبایی و یا اینستاگرام بانو صفری را بررسی نمایید. همچنین برای مشاوره رایگان می‌توانید با شماره تلفن سالن زیبایی، تماس بگیرید. در صورتیکه به آرایش و میکاپ نیز علاقه دارید، می‌توانید خدمات گریم و میکاپ را بررسی نمایید.

  [kkstarratings]

  هر دو روش برای ایجاد ظاهری آراسته‌تر در ناحیه ابرو استفاده شده که هر کدام قلم‌های مخصوص به خود را دارند. هر دو روش رنگ و جوهر را به لایه‌ی زیرین پوست فرستاده تا علاوه بر پرپشت شدن ظاهر ابروها، طرح ظاهری آن نیز چشم‌نوازتر شود.

  تمامی خدمات ناخن در سالن زیبایی فرناز صفری تحت نظر بانو صفری انجام می‌شود. بانو صفری دوره‌ی آموزشی خود را در اروپا و کانادا گذرانده و سالن زیبایی مجلل و مدرن را در منطقه 1 تهران تاسیس کرده است.

  نظرات

  0 نظر در مورد خدمات ابرو در سالن زیبایی فرناز صفری

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.