به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

دوره آموزش فیبروز ابرو ❤️ تضمین دریافت مدرک

آموزش فیبروز ابرو

آموزش فیبروز ابرو

هنرجویاین که به خدمات ابرو علاقه داشته و قصد یادگیری یک مهارت خاص در این بخش را دارند، می‌توانند در دوره‌های صفر تا صد آموزش فیبروز ابرو شرکت نموده و در پایان این دوره، مدرک معتبر خود را از سازمان فنی و حرفه‌ای دریافت کرده و مستقیما وارد بازار کار شوند. این مدرک قابلیت ترجمه به زبان‌های خارجی را داشته و می‌تواند به شما در مسیر مهاجرت کاری و به عنوان نیروی متخصص، کمک نماید.

رشته فیبروز ابرو به دلیل نیاز به حداقل تجهیزات برای یادگیری، یکی از رشته‌های آرایشگاهی پرطرفدار در میان هنرجویان است. هنرجو با شرکت در این دوره، می‌تواند تکنیک‌های کاربردی را یاد گرفته و سپس با در داشتن مدرک معتبر، مستقیما وارد بازار کار شود. برای مشاوره رایگان تلفنی، برروی دکمه زیر کلیک نموده و یا با شماره موبایل 09002041997 تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو در دسته‌ی آرایش‌های نیمه دائمی قرار گرفته که هدف آن، ایجاد خطوطی به سبک تتو و به رنگ‌های مختلف (مطابق با رنگ تارهای ابرو) و با ضخمات مختلف برروی پوست صورت در ناحیه‌ی ابرو است. این خطوط در ابتدا (پایین تارهای ابرو)، کلفت‌تر بوده و با حرکت به سمت تاج، از ضخامت آن‌ها کاسته می‌شود. فیبروز ابرو یک تکنیک دستی برای آرایش نیمه دائم ابرو بوده که مستقیما به مهارت دست اپراتور بستگی دارد.

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو، متدی است که توسط آکادمی زیبایی Phi ارائه شده و نام آن را Phi-brows یا همان تکنیک فای برای ابرو گذاشته است. از آنجاییکه در این روش نیز از یکم قلم مشابه تتو با سوزن‌های بسیار نازک استفاده می‌شود، ممکن است بعضی از افراد آن را با میکروبلیدینگ اشتباه بگیرند. آنچه که در متد فیبروز مهم است، رعایت تکنیک‌های خاص معرفی شده از سمت آکادمی فای بوده که مستقیما برروی نتیجه کار اثر خواهد گذاشت. در ادامه، تفاوت اصلی متد فیبروز با میکروبلیدینگ را بیان خواهیم کرد.

تفاوت فیبروز با میکروبلیدینگ

فیبروز در حقیقت نسخه‌ی تکامل یافته‌ای از میکروبلیدینگ بوده که با کمک تکنیک‌های جدید آکادمی فای، محدودیت‌های میکروبلیدینگ را برطرف کرده است. در این روش آرایش نیمه دائم ابرو، از یک قلم که در انتهای آن چندین سوزن نازک وجود دارد، استفاده شده تا رنگدانه‌ها به لایه‌های پایینتر پوست منتقل شده و در نتیجه‌ی آن، ابروها نمایی پرپشت‌تر، متقارن‌تر و زیباتر داشته باشند. کاربرد هر دو روش، زیباسازی ابرو و همچنین ایجاد حالت لیفت در این ناحیه است.

فیبروز ابرو

در روش میکروبلیدینگ امکان پخش رنگدانه‌ها و محو شدن خطوط ترسیم شده در اثر گذر زمان وجود داشته، اما در متد فیبروز این مشکل برطرف شده است. همچنین امکان انجام میکروبلیدینگ در پوست‌های نازک یا چرب وجود نداشته (یا نتیجه‌ی کار دلچسب نخواهد بود)، اما در فیبروز، این محدودیت‌ها برطرف شده است. آنچه در دوره آموزش فیبروز به شما یاد داده خواهد شد، شامل نکات تئوری و عملی بالا بردن کیفیت نتیجه‌ی این سبک از آرایش نیمه دائم ابرو است.

دوره آموزش فیبروز

دوره آموزش فیبروز تحت نظر مستقیم بانو فرناز صفری ارائه شده و هدف آن، آموزش صفر تا صد این هنر و تخصص پرکاربرد در سالن‌های زیبایی است. این دوره در گام‌های مبتدی تا پیشرفته ارائه شده که سرفصل‌های آن در ادامه شرح داده خواهد شد. یادگیری تحت نظر مستقیم بانو صفری این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که پس از شرکت در آزمون‌های تئوری و عملی سازمان فنی و حرفه‌ای، مدرک رسمی و معتبر خود را از این سازمان دریافت نمایید.

سرفصل های آموزش فیبروز ابرو

از آنجاییکه دوره آموزش فیبروز ابرو در سالن زیبایی فرناز صفری شامل گام‌های مبتدی تا پیشرفته است، جامع‌ترین سرفصل‌های این دوره تدوین شده که در ابتدا اصول اولیه‌ی این تخصص آموزش داده شده، سپس نکات تئوری مطرح خواهد شد و در انتها نیز نوبت به یادگیری عملی این مهارت خواهد رسید. پس از آن، سالن زیبایی فرناز صفری شما را به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی کرده تا بتوانید مدرک خود را دریافت نموده و مستقیما وارد بازار کار شوید.

  • آشنایی با متد فیبروز
  • آشنایی با انواع پوست و چهره
  • تجهیزات مورد نیاز برای فیبروز ابرو
  • رعایت ارگونومی در فیبروز ابرو
  • اصول بهداشتی در خدمات ابرو
  • اصول قرینه‌سازی ابرو و ابزار مورد نیاز
  • تکنیک‌های اختصاصی فیبروز
  • فنون ارتباط با مشتری (پداگوژی)
  • تکنیک‌های ماندگاری بیشتر فیبروز ابرو
  • بایدها و نبایدهای فیبروز ابرو

اگر دوره‌های مختلف آموزش فیبروز را مشاهده کرده باشید، متوجه خواهید شد که دوره‌ی ارائه شده در سالن زیبایی فرناز صفری، جامع‌ترین دوره‌ی فیبروز ابرو در ایران بوده که تمامی سرفصل‌های مورد نیاز برای آموزش صفر تا صد فیبروز را ارائه کرده است. این دوره، با تضمین دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای ارائه شده است.

آشنایی اولیه

در ابتدای این دوره، با چیستی و ماهیت فیبروز ابرو آشنا خواهید شد تا دلایل ارائه‌ی این متد زیبایی و تفاوت آن با میکروبلیدینگ را متوجه شوید. همانطور که پیشتر مطرح شد، میکروبلیدینگ ابرو یک سری ضعف‌ها و محدودیت‌هایی را به همراه داشت که در نتیجه‌ی آن، متد فیبروز معرفی شد. یادگیری این اصول اولیه به شما کمک خواهد کرد تا با نگاه به چهره مشتریان خود، بتوانید آنالیز خوبی از چهره و پوست صورت داشته باشید تا بتوانید فیبروز را به بهترین نحو ممکن اجرا نمایید.

معرفی تجهیزات مورد نیاز

یکی از دلایل محبوبیت دوره فیبروز ابرو، نیاز به حداقل امکانات بوده تا هنرجو بتواند به سرعت و با حداقل بودجه، وارد بازار کار شده و درآمد کسب نماید. با توجه به وجود ابزار و تجهیزات تقلبی در بازار، بخشی از دوره آموزش فیبروز سالن زیبایی فرناز صفری، به انتخاب صحیح ابزار و متریال مورد نیاز هنرجو اختصاص داده شده و همچنین روش خرید امن و مطمئن آن آموزش داده خواهد شد. این ابزار شامل قلم فیبروز، رنگدانه‌های فیبروز، دیوایدر قرینه سازی و … است.

ارگونومی هنرجو و بهداشت خدمات

یکی از مشکلاتی که آرایشگرها و پرسنل سالن‌های زیبایی با آن درگیر بوده و ممکن است باعث کوتاه شدن دوران فعالیت حرفه‌ای آن‌ها شود، عدم رعایت اصول ارگونومی است. از آنجاییکه سلامت شما در اولویت امر قرار گرفته، در دوره‌ی آموزش فیبروز سالن زیبایی فرناز صفری، اصول اساسی رعایت ارگونومی برای ارائه خدمت فیبروز ابرو به شما آموزش داده خواهد شد تا با تمرین و تکرار بتوانید مانع از بروز بیماری‌های مختلف (از جمله درد دست و کمردرد) شوید. رعایت تکنیک‌های ارگونومی به شما کمک خواهد کرد تا این هنر و کار را به صورت مستمر دنبال نمایید.

پس از اطمینان از حفظ سلامت هنرجو، نوبت به آموزش اصول بهداشتی در محیط و برای مشتریان خواهد رسید. در این بخش از دوره آموزش فیبروز ابرو، نکات مهم و اساسی برای حفظ سلامت مشتریان بیان شده که بخش مهمی از آن، حفظ سلامت پوست و چشم مشتریان است. با توجه به نزدیک بودن ابرو به چشم، هرگونه کوتاهی در رعایت بهداشت ممکن است باعث مشکلاتی برای چشم و حتی بینایی مشتری به همراه داشته باشد.

زیبایی و قرینه سازی

آکادمی فای بیشتر خدمات خود را بر پایه‌ی رعایت عدد طلایی چهره یا همان سری فیبوناچی ارائه کرده است. در خدمت فیبروز نیز لازم است تا اصول رسیدن به عدد طلایی چهره را فراگرفته و همچنین با تکیه بر ابزار موجود، قرینه‌سازی را اجرا کرده تا بتوانید زیبایی را به چهره‌ی مشتریان خود هدیه دهید. یادگیری تکنیک‌های رسیدن به عدد طلایی نه تنها در خدمت فیبروز ابرو مهم بوده، بلکه در تمامی خدمات سالن‌های زیبایی کاربرد دارد. این تکنیک‌ها در این بخش از دوره به هنرجو آموزش داده خواهد شد.

اجرای فیبروز ابرو

با یادگیری اصول و مبانی، نوبت به اجرای فیبروز به صورت عملی رسیده است. در این بخش از دوره آموزش جامع فیبروز، کار عملیاتی شروع شده تا هنرجو با در دست گرفتن قلم فیبروز، تکنیک‌های آموزش داده شده را به صورت عملی برروی پوست اجرا نماید. بانو فرناز صفری مستقیما برروی اجرای فیبروز توسط هنرجو نظارت داشته تا نکات نهایی را آموزش داده و اصول فیبروز ظریف و نچرال را آموزش دهد.

ارتباط با مشتری و نگهداری از فیبروز

پس از یادگیری کامل فیبروز ابرو، نوبت به اصول و فنون ارتباط با مشتری خواهد رسید. این بخش که عموما به عنوان یک سرفصل آموزشی مجزا با نام پداگوژی ارائه شده است، در دوره‌ی جامع آموزش فیبروز ابروی سالن زیبایی فرناز صفری گنجانده شده تا هنرجو بتواند پس از ورود به بازار کار، به سرعت ارتباط مثبت و مستمری را با مشتریان خود ایجاد نماید تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مشتریان وفاداری را برای خود ایجاد نماید. آموزش پداگوژی به هنرجو می‌آموزد که چگونه ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشد و همچنین چگونه نظرات خود را به وی انتقال دهد.

برای ماندگاری بهتر فیبروز، لازم است تا یک سری نکات توسط مشتریان رعایت شود. این آرایش نیمه دائم عموما در یک دوره‌ی سه الی پنج روزه تثبیت شود و در این مدت، نکاتی باید توسط مشتری رعایت شود. این نکات به هنرجو آموزش داده شده تا بتواند با تکیه بر هنر پداگوژی خود، به بهترین نحو به مشتریان انتقال دهد. رعایت این نکات توسط مشتریان، باعث تثبیت بهتر فیبروز ابرو شده که در نهایت، میزان رضایت مشتریان از فیبروز آرتیست را بالا خواهد برد.

مدرک فیبروز ابرو

برای دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای فیبروز ابرو، ابتدا لازم است در دوره‌ی آموزش فیبروز ابرو شرکت نموده و پس از آن به این سازمان معرفی شده تا در آزمون‌ها شرکت نمایید. آزمون‌های فیبروز سازمان فنی و حرفه‌ای شامل دو بخش تئوری و عملی بوده که پس از موفقیت در هر دو آزمون، مدرک معتبر این سازمان به شما ارائه خواهد شد. دروه‌ی آموزشی ارائه شده در سالن زیبایی فرناز صفری با تضمین دریافت این مدرک، ارائه شده و مدرس این دوره از ابتدا تا دریافت مدرک، در کنار هنرجو خواهد بود.

مدرس دوره فیبروز ابرو

دوره آموزش فیبروز توسط بانو فرناز صفری ارائه شده است. بانو صفری یکی از مدرسان تایید شده سازمان فنی و حرفه‌ای بوده که مدرک آرایشگری خود را از کشورهای اروپایی و کانادا دریافت کرده است. ایشان از سال 1394 وارد حوزه‌ی زیبایی و آرایشگری شده و در حال حاضر یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران است. در کنار دوره فیبروز، دوره‌های میکاپ، شینیون و خصوصا دوره‌ی میکاپ عروس ایشان با استقبال فراوانی روبرو شده است.

بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

برای مشاهده‌ی بخش‌هایی از دوره‌های گذشته یا دیدن نمونه کارهای بانو فرناز صفری، می‌توانید به پیج اینستاگرام فرناز صفری مراجعه نمایید.

جزوه آموزش فیبروز ابرو

پس از پایان هر دوره‌ی آموزشی، جزوات این دوره در اختیار هنرجویان قرار گرفته تا بتوانند در صورت نیاز، مطالب آموزش داده شده را مرور نمایند. این جزوه شامل تمامی سرفصل‌های آموزش داده بوده و می‌توانید از آن برای مرور سرفصل‌ها و نکات آموزشی استفاده نمایید.

هزینه دوره آموزش فیبورز

کلاس‌های بانو صفری به دو صورت نیمه خصوصی و خصوصی برگذار شده که دوره‌های آموزش فیبروز به صورت خصوصی شامل 1 تا 3 نفر و دوره‌های نیمه خصوصی شامل 3 الی 5 هنرجو است. بسته به زمان و تعداد هنرجویان هر دوره، هزینه دوره آموزش فیبروز ابرو مشخص خواهد شد. برای اطلاع از هزینه‌ی دقیق این دوره و همچنین بررسی زمان برگذاری کلاس‌ها، با شماره زیر تماس بگیرید.


شرکت در دوره فیبروز

هزینه مدرک فنی و حرفه ای فیبروز

پس از شرکت در این دوره، لازم است تا از سمت سالن زیبایی به سازمان فنی و حرفه‌ای مراجعه نموده و ضمن ثبت نام، هزینه‌ی شرکت در آزمون‌های این سازمان را پرداخت نمایید. برای کسب اطلاع در خصوص هزینه‌ی شرکت در آزمون‌ها و همچنین حداقل نمره قبولی برای دریافت مدرک این سازمان، کافی است به سایت سازمان فنی و حرفه‌ای مراجعه نمایید. همچنین در صورت تماس با بخش آموزش سالن زیبایی فرناز صفری، این اطلاعات در اختیار شما قرار گذاشته خواهد شد.

بازار کار فیبروز

عموما سوال اصلی هنرجویان پیش از شرکت در دوره آموزش فیبروز، بازار کار و شرایط وارد شدن به این بازار است. بهتر است بدانید که تمامی سالن‌های زیبایی، امروزه خدمت فیبروز ابرو را در لیست خدمات خود قرار داده و همچنین روزانه چندین مشتری برای انجام فیبروز یا ترمیم به سالن‌های زیبایی مراجعه می‌نمایند. بدین ترتیب، بازار کار این رشته بسیار داغ بوده و فرصت مناسبی برای ورود به این بازار برای هنرجویان این رشته‌ی آموزشی وجود دارد. هرچقدر که اصول و تکنیک‌های ارائه شده در دوره آموزش فیبروز ابرو را بهتر یاد بگیرید، سریعتر می‌توانید جذب بازار کار شده و درآمد کسب نمایید.

مدرک بین المللی آموزش فیبروز

یکی از مزایای دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای، قابلیت ترجمه‌ی آن است. این بدان معناست که مدرک فیبروز ابرو ارائه شده توسط این سازمان، یک مدرک معتبر بین‌المللی بوده که می‌تواند به عنوان یکی از مدارک تخصصی در هنگام مهاجرت ارائه شود. افرادی که به دنبال مهاجرت کاری هستند، می‌توانند از طریق ارائه‌ی این مدرک، خود را برای مهاجرت متخصصان کاندید نموده و به راحتی نمره‌ی خود را در ارزیابی‌های هر کشور، افزایش دهند. بدین ترتیب، شانس شما برای مهاجرت نیز افزایش خواهد یافت.

بهترین آموزشگاه فیبروز در تهران

همانگونه که پیش از این مطرح شد، جامع‌ترین دوره‌ی آموزش فیبروز ابرو در سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده که شامل سرفصل‌های طبقه‌بندی شده است. این دوره توسط بانو صفری به عنوان یکی از برترین میکاپ آرتیست‌های تهران و همچنین مدرس معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای ارائه شده است. سالن زیبایی فرناز صفری در منطقه 1 تهران و محله کامرانیه تاسیس شده است. کلاس‌ها در محل سالن برگذار شده که به دو شکل خصوصی و نیمه خصوصی است.

ساعات آموزش فیبروز

ساعات آموزش فیبروز بر اساس تایم زمانی هنرجویان هر دوره و با تایید بانو فرناز صفری تعیین خواهد شد. بنابراین، در صورتیکه نیاز به برگذرای کلاس‌ها در روزهای پنجشنبه یا جمعه باشد، پس از به حد نصاب رسیدن ظرفیت کلاس‌ها، از طریق مسئولین سالن هماهنگی‌های لازمه با هنرجویانی که ثبت نام کرده‌اند، انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره موبایل 09197788430 تماس بگیرید.

دوره آموزش فیبروز ابرو چیست و چه مزایایی دارد؟

فیبروز تکنیک معرفی شده توسط آکادمی فای یا همان Phi بوده که اگرچه مشابه میکروبلیدینگ است، اما محدودیت‌های آن را ندارد. در این متد، رنگدانه‌های مخصوص با استفاده از قلم مخصوص و با تکیه بر اصول و فنون زیباسازی چهره و رعایت عدد طلایی، در داخل لایه‌های پوست زیر ابرو قرار گرفته تا حجم و حالت ابرو رو تغییر دهد. این متد، روشی پرطرفدار برای آرایش نیمه دائم ابروها است که مشتریان بسیار زیادی دارد.

بهترین دوره آموزش فیبروز ابرو در کجا ارائه شده؟

بهترین دوره آموزش فیبروز در سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است. بانو صفری مدرس سازمان فنی و حرفه ای بوده که جامع‌ترین دوره‌ی آموزشی این هنر را ارائه کرده است. دوره‌ی ارائه شده با تضمین دریافت مدرک بوده و شامل دو بخش تئوری و عملی است. این مدرک قابلیت ترجمه و استفاده برای مهاجرت کاری را نیز برای هنرجویان دارد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دوره آموزش فیبروز ابرو ❤️ تضمین دریافت مدرک

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.