به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

دوره آموزش شینیون عروس ❤️ تخصصی با تضمین دریافت مدرک

آموزش شینیون عروس

آموزش شینیون عروس

یکی از بهترین و پردرآمدترین خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی، خدمات مربوط به عروس بوده که در این میان، شینیون عروس به دلیل نیاز به تجهیزات محدود و سرمایه‌ی اولیه کم، مورد استقبال بیشتر هنرجویان قرار گرفته است. دوره آموزش شینیون عروس در سالن زیبایی فرناز صفری مستقیما توسط بانو صفری ارائه شده که دریافت مدرک از سازمان فنی حرفه‌ای در آن تضمین شده است.

شینیون مو

در صورتیکه نیاز به مشاوره تلفنی داشته و یا قصد دارید از کلاس‌های فعلی و آتی مطلع شوید، برروی دکمه زیر کلیک نمایید.


مشاوره تلفنی

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

دوره آموزش شینیون عروس

هنرجویانی که قصد یادگیری این تخصص را داشته و سعی دارند که در آینده‌ی نه چندان دور وارد بازار کار شده و به مرور زمان، سالن زیبایی خود را تاسیس کنند، می‌توانند در دوره‌های تخصصی آموزش شینیون عروس سالن زیبایی فرناز صفری شرکت کرده و پس از شرکت در آزمون سازمان فنی حرفه‌ای، اولین قدم خود برای ورود به بازار کار را محکم بردارند.

در این مقاله قصد داریم تا سرفصل‌های این دوره آموزشی را به همراه اطلاعات کامل در خصوص نحوه تبدیل شدن به شینیون کار حرفه‌ای، در اختیار شما قرار دهیم.

سرفصل دوره آموزش شینیون عروس

طبیعتا یادگیری یک مهارت و تخصص نیازمند ارائه‌ی محتوا به صورت طبقه‌بندی شده بوده که طی آن، هنرجو گام به گام با روند انجام صحیح شینیون ( chignon ) آشنا شود. بنابراین، ابتدا اجازه دهید تا آشنایی مختصری با خدمت شینیون داشته باشیم و پس از آن، سرفصل‌هایی که در دوره آموزش شینیون عروس سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است، بیان نماییم.

شینیون چیست؟

شینیون، هنر حالت دادن و فرم‌دهی اصولی به موها بوده که عموما برای مراسم و مجالس مختلف استفاده می‌شود. مهمترین مراسمی که پیش از آن به شینیون نیاز است، مراسم عروسی بوده و طبیعتا عروس خانم‌ها مایل هستند که در این روز بسیار مهم، از خدمات شینیون کار ماهر استفاده نموده تا یک روز به یاد ماندی را برای خود رقم بزنند. در این خدمت، نیاز به براشینگ اصولی، حالت دادن با استفاده از اتوی مو و سشوار و در نهایت تثبیت موها با کمک سنجاق و انواع کرم‌ها، پودرها و چسب‌ها است.

آنچه که در کمتر دوره‌ی آموزش شینیون عروس به آن پرداخته می‌شود، آنالیز و بررسی چهره‌ی عروس خانم است. طبیعتا از میان هزاران مدل شینیون مختلف، انتخاب ساده نبوده و علاوه بر سلیقه‌ی شخصی عروس خانم، هنرجو باید یاد بگیرید که چگونه بهترین مدل شینیون را به ایشان پیشنهاد و توصیه کند. طبیعتا بسته به فرم چهره و مو (جنس، ضخامت و طول)، ممکن است بعضی از مدل‌ها نتیجه‌ی بهتری نسبت به مدل دیگری داشته باشند.

شینیون موی اروپایی

دوره تخصصی شینیون عروس

در دوره تخصصی آموزش شینیون عروس، سرفصل‌های زیر پوشش داده شده تا هنرجو بتواند علاوه بر دریافت مدرک معتبر سازمان فنی حرفه‌ای، تخصص و تجربه عملی را برای فعالیت به عنوان شینیون کار حرفه‌ای عروس، کسب نماید:

  1. آنالیز چهره
  2. معرفی انواع شینیون
  3. فنون مشتری مداری و پیشنهاد مدل مناسب
  4. اصول براشینگ و آماده سازی مو
  5. صاف کردن و برطرف کردن فر و وز مو
  6. آموزش شینیون موی باز
  7. اصول و قواعد اضافه کردن مو (اکستنشن)
  8. اصول استفاده از سنجاق (جانمایی و تعداد)
  9. اصول استفاده از انواع کرم و چسب
  10. معرفی مراجع زیبایی برای دیدن مدل‌های جدید شینیون

آموزش شینیون مو

در دوره تخصصی آموزش شینیون عروس، سرفصل‌های زیر پوشش داده شده تا هنرجو بتواند علاوه بر دریافت مدرک معتبر سازمان فنی حرفه‌ای، تخصص و تجربه عملی را برای فعالیت به عنوان شینیون کار حرفه‌ای عروس، کسب نماید:

مدرس دوره آموزش شینیون عروس

دوره آموزش شینیون عروس مستقیما توسط بانو فرناز صفری آموزش داده خواهد شد. بانو صفری دوره‌ی کارآموزی و مهارت ورزی خود را در کشورهای اروپایی و کانادا گذارنده و پس از دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه‌ای، در حال حاضر به عنوان یکی از مدرسان سرشناس آرایشگری تهران شناخته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با فرناز صفری می‌توانید پیج اینستاگرام ایشان را مشاهده نمایید.

مزایای مدرک شینیون عروس

هنرجویانی که موفق به دریافت معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای کشوری شوند، علاوه بر امکان کار کردن به عنوان شینیون کار، می‌توانند از مزایای فوق‌العاده‌ی این مدرک معتبر بین‌المللی استفاده نمایند. بهتر است بدانید که مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای قابل ترجمه و ارائه به بسیاری از کشورهای دنیا و جذب به عنوان نیروی کار ماهر است.

پس از گذراندن دوره آموزش شینیون عروس، هنرجو به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی شده تا پس از امتحان دادن (تئوری و عملی) مدرک خود را دریافت نماید. دارندگان این مدرک می‌توانند از انواع وام‌های کم بهره استفاده کرده و کسب و کار خود را تاسیس نمایند.

نحوه برگزاری دوره

کلاس‌های دوره آموزش شینیون عروس به شکل خصوصی و نیمه خصوصی برگذار شده که دوره‌های خصوصی بین 1 تا 3 هنرجو داشته و دوره‌های نیمه خصوصی نیز با حضور 3 الی 8 هنرجو برگذار خواهد شد. پس از تکمیل ظرفیت هر دوره، پشتیبانی سالن زیبایی فرناز صفری با شما تماس خواهد گرفت که زمان شروع جلسات را به اطلاع شما برساند.

ابزار مورد نیاز

همانطور که پیشتر بیان شد، دوره‌ی آموزش شینیون عروس به دلیل عدم نیاز به ابزار و تجهیزات خاص یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی بوده که مسیر ورود شما به بازار کار را هموار خواهد کرد. در دوره‌های سالن زیبایی فرناز صفری، تمامی تجهیزات مورد نیاز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این ابزار شامل، ماکت مو، انوع کرم، انواع چسب، انواع ژل، سنجاق (در سایزهای مختلف)، کش قیطانی، بیگودی، سشوار، اتوی مو و … است.

شایان ذکر است که در چند جلسه اول، هنرجو تمرینات خود را برروی ماکت سر و موی مصنوعی انجام داده و در جلسات نهایی، کار برروی مدل انجام خواهد گرفت. تعداد جلسات مورد نیاز برای رسیدن به مرحله‌ی تمرین برروی مدل زنده، مستقیما بستگی به توانمندی و مهارت شما داشته و هرچقدر که سریع‌تر بتوانید مراحل یادگیری را پشت سر بگذارید، زودتر به این مرحله خواهید رسید.

چکیده دوره‌ی آموزش شینیون عروس

همانطور که در سرفصل‌های این دوره‌ی آموزشی مطرح شد، هنرجو در گام اول باید با انواع فرم‌های چهره آشنا شده و بتواند در نگاه اول، سبک و مدل مناسب را بر اساس انواع شینیون، به عروس خانم توصیه و پیشنهاد نماید. از آنجاییکه همه روزه مدل‌های جدیدی از شینیون رونمایی می‌شود، لازم است تا هنرجو، با مراجع و رفرنس‌های شینیون روز آشنا باشد.

بخشی از دوره آموزش شینیون عروس در سالن زیبایی فرناز صفری، کسب مهارت ارتباط با مشتری است که در حقیقت به عنوان یک رشته مجزا با نام پداگوژی ارائه شده است. در این مهارت، هنرجو فنون ارتباط با مشتری را آموخته تا بهتر بتواند علاوه بر ارائه‌ی خدمت، رابطه‌ای مناسب با مشتری ایجاد نموده و وی را به یک مشتری دائمی تبدیل نماید.

در گام اول عملی، هنرجو با اصول براشینگ صحیح مو بر اساس مدل و جنس موی مشتری آشنا شده تا بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن و با استفاده از متریال مناسب، وزها و گره‌های مو را باز کرده و در صورت نیاز، مو را به صورت کامل لَخت نماید. براشینگ صحیح مو، اولین بستر مورد نیاز برای ایجاد طرح‌های زیبا و پایدار خواهد بود.

در گام بعدی، هنرجو مهارت‌های لازم برای شینیون کردن موهای باز را با استفاده از ماکت سر و موی مصنوعی یاد گرفته و طرح‌های مختلف را پیاده خواهد کرد. مدرس دوره آموزش شینیون عروس در طول این دوره در کنار شما خواهد بود تا نقاط قوت را تقویت کرده و نقاط ضعف برطرف شوند. در بعضی موارد، موی عروس خانم نیاز به اکستنشن دارد.

در گام بعدی این دوره، اصول انتخاب مو (رنگ، جنس، بافت و …) و نحوه اضافه کردن آن به موی عروس آموزش داده خواهد شد. ظرافت این مرحله، تاثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی شینیون داشته که به همین دلیل نیز طی چندین جلسه باید با کار کردن برروی ماکت سر و موی مصنوعی، مهارت لازمه کسب شود.

در آخرین بخش از آموزش این دوره (پیش از کار کردن برروی مدل)، هنرجو تمامی مهارت‌های لازم برای حالت دهی و فرم دادن به مو را فراگرفته و پس از آن نیز با اصول پیشنهاد تور و تاج مناسب به عروس خانم آشنا خواهد شد. در نهایت نیز هنرجو تجربه کسب شده و مهارت آموخته شده را برروی مدل واقعی تمرین خواهد کرد.

نحوه دریافت مدرک شینیون عروس

با اتمام دوره، هنرجو توسط سالن زیبایی به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی شده تا ضمن شرکت در آزمون‌های تئوری و عملی، مدرک معتبر خود را دریافت نموده و از همان لحظه بتواند وارد بازار کار شود. همانطور که می‌دانید، پس از دریافت این مدرک، مستقیما می‌توانید وارد بازار کار شده و یا سالن زیبایی خود را تاسیس نمایید.

در پایان این دوره، شما می‌توانید با ارائه‌ی مدرک خود به سالن‌های زیبایی همکاری خود را به صورت قراردادی یا اجاره‌ی لاین تخصصی شینیون مو شروع نمایید. با توجه به نیاز روزافزون خانم‌ها به یک شینیون کار ماهر، انتظار می‌رود که بتوانید به سرعت مشتریان ثابت خود را بدست آورید. در صورتیکه نیاز به مشاوره تلفنی دارید، می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک نموده و از شرایط کلاس‌های در حال برگذاری و آتی مطلع شوید.


مشاوره تلفنی

لازم به ذکر است که در صورت تمایل هنرجویان، سالن زیبایی فرناز صفری، امکان دریافت مدرک GRS انگلستان را نیز پس از دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای در آموزش شینیون مو، فراهم کرده که طبیعتا مزیتی دو چندان برای شما به همراه خواهد داشت.

دوره آموزش شینیون عروس چیست و چه مزایایی دارد؟

دوره آموزشی شینیون عروس شامل هنرها و مهارت‌هایی برای ایجاد مدل‌های مختلف مو برای عروس است. در این خدمت، هنرجو یاد خواهد گرفت که چگونه با استفاده از انواع سنجاق، چسب مو، کرم، ژل و اسپری‌ها، مدل موی زیبا و منحصر به فردی را برای مشتریان خود ایجاد نماید. از آنجاییکه این خدمت نیاز به حداقل تجهیزات دارد، یادگیری این هنر و دریافت مدرک سازمان و فنی حرفه‌ای می‌تواند شما را به سرعت وارد بازار کار کرده و کسب درآمد را شروع نمایید. برای مشاوره رایگان، با شماره تلفن 09120170159 تماس بگیرید.

چگونه مدرک شینیون مو معتبر دریافت نماییم؟

برای دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای در شاخه شینیون مو، ابتدا باید آموزش‌های لازمه را فراگرفته و سپس توسط سالن زیبایی فرناز صفری به سازمان فنی و حرفه‌ای معرفی شده تا ضمن شرکت در آزمون‌های تئوری و عملی، مدرک معتبر خود را دریافت نمایید. این مدرک در سطح جهانی معتبر بوده و حتی از آن می‌توان برای مهاجرت کاری (نیروی کار ماهر) استفاده نمود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد دوره آموزش شینیون عروس ❤️ تخصصی با تضمین دریافت مدرک

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.