به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس ❤️ با مدرک رسمی

گریم و میکاپ تخصصی عروس

گریم و میکاپ تخصصی عروس

گریم و میکاپ عروس یکی از پرطرفدارترین لاین‌های تمامی سالن‌های زیبایی بوده که هنرجویان می‌تواند با کسب تجربه و همین‌طور دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای و به شرط ارائه‌ی گریم و میکاپ تخصصی عروس به سادگی وارد بازار کار شده و درآمد کسب نمایند. یادگیری مفاهیم و تئوری‌های این تخصص و همچنین بدست آوردن تجربه کافی، می‌تواند هنرجو را در مسیر تبدیل شدن به بهترین میکاپ آرتیست قرار داده و برند شخصی خود را تاسیس نماید. در این مقاله، مروری خواهیم داشت بر این خدمت در سالن‌های زیبایی و همچنین سرفصل‌های دوره‌ی آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس در سالن زیبایی فرناز صفری را بیان خواهیم کرد.

گریم عروس چیست؟

اگرچه عموما گریم و میکاپ عروس به صورت یک خدمت انجام شده، اما در حقیقت، گریمور باید گریم و میکاپ آرتیست باید میکاپ را انجام دهد. البته عموما این خدمت توسط یک فرد ارائه شده که هم به گریم مسلط باشد و هم تجربه‌ی بالایی در میکاپ داشته باشد. به صورت کلی، گریم عروس شامل انجام اقداماتی است که به منظور ایجاد تغییر در بخش یا المانی از صورت و چهره انجام شود. این اقدامات می‌تواند به منظور کوچک یا بزرگ نشان دادن المان‌های صورت باشد. برای مثال، درصورتیکه نیاز به کوچک نمایش دادن بینی باشد، این کار توسط گریمور انجام خواهد شد. عموما زاویه‌سازی صورت نیز بخشی از خدمت گریم عروس است.

میکاپ عروس چیست؟

میکاپ عروس به مجموعه‌ای از اقدامات گفته شده تا رنگ و لعاب بیشتر و جذاب‌تری به چهره داده شود. وظیفه‌ی میکاپ آرتیست، ایجاد چهره‌ای زیباتر برای عروس خانم بوده که در کنار خدمات انجام شده توسط گریمور، نه تنها ایرادات و نواقص صورت (در صورت وجود) پوشانده خواهد شد، بلکه جزئیات و زیبایی چهره بولد شده تا چشم بینندگان را به خود جلب کند. گریم و میکاپ تخصصی عروس می‌تواند در سبک‌های مختلفی انجام شود که انتخاب سبک بر عهده‌ی مشتری بوده و با مشورت میکاپ آرتیست نهایی می‌شود.

میکاپ آرتیست از انواع مختلف لوازم آرایشی از جمله کرم پودرها، سایه‌ها، کانسیلرها و … استفاده کرده تا چهره‌ای زیبا ایجاد نماید. به صورت کلی، میکاپ عروس می‌تواند در سبک‌های مختلفی انجام شود که تفاوت آن‌ها در میزان استفاده از لوازم آرایشی است. طبیعتا هرچقدر که از مواد آرایشی بیشتری استفاده شده باشد، آرایش غلیظ‌تر بوده و هرچقدر از متریال کمتری استفاده شده باشد، چهره نچرال‌تر خواهد بود.

هر کدام از سبک‌ها و در حقیقت طیف گسترده‌ی میکاپ (از کاملا نچرال تا غلیظ و سنگین) طرفداران خاص خود را داشته و در حقیقت، آناتومی چهره، جنس پوست، رنگ پوست و … مهمترین نقش در انتخاب سبک نهایی را خواهد داشت. در دوره‌ی آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس، هنرجو با تمامی سبک‌های آرایشی و نحوه اجرا کردن آن آشنا شده و می‌تواند با یک نگاه به چهره مشتری، بهترین سبک را به ایشان معرفی نماید.

آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس

دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس ارائه شده در سالن فرناز صفری، جامع‌ترین و کامل‌ترین دوره‌ی ارائه شده بوده که با گذراندن آن، هنرجو می‌تواند به سرعت وارد بازار کار شود. این دوره با تضمین دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای ارائه شده و در طول دوره، مدرس مستقیما بر نحوه‌ی پیشرفت هنرجو نظارت داشته تا از انتقال تمامی مفاهیم و تجربیات به هنرجو، اطمینان حاصل شود. در این دوره، نه تنها تمامی مفاهیم به صورت تئوری آموزش داده شده، بلکه در چندین جلسه، هنرجو برروی مدل واقعی کار کرده تا تکنیک‌های آموزش داده شده را پیاده‌سازی نماید.

وسایل گریم عروس

یکی از مزیت‌های دوره گریم عروس، نیاز به حداقل متریال و تجهیزات برای ورود به بازار کار است. بسیاری از لاین‌های تخصصی در سالن‌های زیبایی نیاز به تجهیزات نسبتا گران‌قیمتی داشته که ورود به بازار کار را دشوار خواهد کرد. اما دوره گریم تخصصی عروس و همچنین دوره آموزش شینیون عروس به دلیل نیاز به حداقل متریال و تجهیزات، جزو دوره‌هایی هستند که هنرجویان می‌توانند به سرعت بعد از گذراندن آن، وارد بازار کار شوند.

گریم عروس جدید

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس، دقت به سرفصل‌های ارائه شده است. از آنجاییکه همه روزه مدل‌ها و سبک‌های جدیدی برای زیباسازی چهره ارائه شده است، هنرجو باید مطمئن شود که در دوره‌ی انتخاب شده، متدهای گریم عروس جدید پوشش داده شده باشد تا مطمئن شود که پس از اتمام دوره، با تمامی متدهای جدید و در حقیقت جدیدترین سبک‌های گریم عروس آشنا شده باشد و همچنین تجربه‌ی کافی در پیاده کردن آن نیز کسب کرده باشد.

آموزش گریم صورت برای مبتدی ها

یکی از مزایای دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس در سالن زیبایی فرناز صفری، ارائه‌ی سرفصل‌های صفر تا صد برای هنرجویان بوده تا هنرجو بتواند گام به گام با تمامی مفاهیم و مبانی آشنا شود. این دوره تخصصی، مناسب تمامی علاقه‌مندان از جمله مبتدی‌ها بوده تا مطمئن شوند که حتی در صورت نداشتن دانش و تجربه قبلی، می‌توانند در پایان دوره با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار شده و راه خود را به بهترین سالن‌های زیبایی باز کرده و پس از آن نیز سالن زیبایی خود را تاسیس نمایند.

آموزش گریم عروس در تهران

دوره آموزش گریم عروس سالن زیبایی فرناز صفری یکی از جامع‌ترین دوره‌های تهران بوده که امکان حضور را برای عموما علاقه‌مندان فراهم کرده است. در صورتیکه از شهرهای دیگر قصد ثبت نام در این دوره را دارید، می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک کرده تا ضمن برقرار تماس و دریافت مشاوره رایگان، از شرایط برگذاری کلاس‌های فشرده دوره گریم عروس مطلع شوید.

آموزش میکاپ عروس در تهران

یکی از مزایای دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس در سالن زیبایی فرناز صفری، ارائه‌ی سرفصل‌های صفر تا صد برای هنرجویان بوده تا هنرجو بتواند گام به گام با تمامی مفاهیم و مبانی آشنا شود. این دوره تخصصی، مناسب تمامی علاقه‌مندان از جمله مبتدی‌ها بوده تا مطمئن شوند که حتی در صورت نداشتن دانش و تجربه قبلی، می‌توانند در پایان دوره با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار شده و راه خود را به بهترین سالن‌های زیبایی باز کرده و پس از آن نیز سالن زیبایی خود را تاسیس نمایند.

آموزش میکاپ با توضیح

یکی از مراحل مهم برای هنرجویان رشته گریم و میکاپ تخصصی عروس، یادگیری دلایل استفاده از هر ماده‌ی آرایشی است. اگرچه ممکن است مراحل میکاپ کردن مشخص بوده و ترتیب استفاده از لوازم آرایشی مختلف نیز کاملا از پیش تعیین شده باشد، اما هنرجو باید بداند که دلیل استفاده از هر لایه چیست و چه زمانی باید بیشتر یا کمتر از یک ماده‌ی آرایشی بیشتر استفاده کند. در دوره‌ی ارائه شده، تمامی مراحل به همراه دلیل استفاده از هر متریال آرایشی کاملا توضیح داده خواهد شد.

آموزش گریم عروس حرفه ای

پس از گذراندن جلسات اولیه که با هدف یادگیری اصول و مبانی میکاپ و گریم برگذار می‌شود، هنرجو رفته رفته به یک گریمور حرفه‌ای عروس تبدیل خواهد شد. این دوره‌ی صفر تا صد با هدف تبدیل شدن به گریمور حرفه‌ای عروس و ورود سریع به بازار کار ارائه شده است.

آموزش میکاپ حرفه ای عروس

همانطور که پیشتر مطرح شد، از گریم عروس برای پوشاندن نواقص صورت، کوچک یا بزرگ نمایش دادن المان‌های چهره و … استفاده شده که پس از یادگیری آن، نوبت به آموزش میکاپ حرفه ای عروس خواهد رسید. در جلسات کاربردی این دوره، مبانی و نکات میکاپ حرفه ای عروس بیان شده و هنرجو نیز همزمان دانش کسب شده را به صورت عملی برروی مدل واقعی اجرا خواهد کرد. با تمرین و تکرار، هنرجو می‌تواند تمامی مفاهیم تئوری را به صورت عملی تست و تجربه نماید.

آموزش میکاپ حرفه ای در تهران

اگرچه محل برگذاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس سالن زیبایی فرناز صفری در تهران است، اما امکان شرکت در دوره‌ها برای هنرجویان و علاقه‌مندانی که از شهرستان تشریف می‌آورند نیز فراهم شده است. به منظور تسهیل شرکت در دوره‌های آموزش میکاپ حرفه ای، امکان برگذاری جلسات فشرده در روزهای تعطیل و آخر هفته‌ها نیز فراهم شده است. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با شماره تلفن سالن زیبایی تماس بگیرید.

قیمت کلاس میکاپ

کلاس‌های برگذار شده در سالن زیبایی فرناز صفری تحت نظر سازمان فنی و حرفه‌ای بوده که این کلاس‌ها را از نظر تعداد هنرجویان به دو بخش خصوصی و نیمه‌خصوصی تقسیم‌بندی کرده است. جلساتات خصوصی شامل 1 الی 3 هنرجو و جلسات نیمه خصوصی شامل 4 الی 8 هنرجو خواهد بود. قیمت کلاس میکاپ بر اساس تعداد هنرجویان حاضر در هر دوره متفاوت بوده که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

اموزش میکاپ عروس صفر تا صد

این دوره، جامع‌ترین و حرفه‌ای ترین دوره‌ی اموزش میکاپ حرفه‌ای بوده که با عنوان اموزش میکاپ عروس صفر تا صد ارائه شده است. فارغ از سطح آشنایی با خدمات سالن زیبایی و خدمت میکاپ تخصصی عروس، هنرجویان این دوره می‌توانند در پایان، با تمامی مفاهیم و مبانی گریم و میکاپ تخصصی عروس آشنا بوده و با شرکت در جلسات عملی، دانش خود را به تجربه تبدیل نمایند. پس از اتمام دوره، هنرجو می‌تواند مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای را دریافت کرده و مستقیما وارد بازار کار شود.

آموزش میکاپ رایگان

جلسه اول هر دوره برای هنرجویان کاملا رایگان بوده و شما می‌توانید برای نام‌نویسی در این دوره، با شماره موبایل بخش آموزش سالن زیبایی فرناز صفری تماس گرفته و از شرایط حضور در کلاس مطلع شوید. پس از شرکت در اولین جلسه آموزش میکاپ رایگان، هنرجو می‌تواند نسبت به شرکت یا عدم شرکت در این دوره‌ی آموزشی، تصمیم‌گیری نماید.

گریم عروس قبل و بعد

نمونه‌های متعددی از گریم عروس قبل و بعد در اینستاگرام سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است. برای مشاهده‌ی این نمونه کارها، کافی است برروی دکمه‌ی زیر کلیک کرده تا به پیج اینستاگرامی سالن منتقل شوید. همچنین، در روزهای تعطیل عموما امکان بازدید عروس برای علاقه‌مندان فراهم شده است. نظر به ظرفیت محدود برای بازدید عروس، لازم است تا پیش از شرکت در این مراسم، هماهنگی‌های لازمه با مدیر سالن انجام شده باشد.

فیلم گریم عروس

علاوه بر نمونه کارهای قبلی گریم عروس، علاقه‌مندان می‌توانند چندین فیلم گریم عروس را نیز در پیج اینستاگرامی سالن زیبایی و یا پیج مدرس این دوره، مشاهده نمایند. در نظر داشته باشید که مدرس این دوره، یکی از سرشناس‌ترین و بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران بوده که در طول دوره، در کنار هنرجویان بوده و تمامی دانش و تجربه خود را به ایشان منتقل خواهد کرد.

دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس

دوره آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس در سالن زیبایی فرناز صفری برگذار خواهد شد. این سالن در منطقه 1 تهران، محله کامرانیه، خیابان کامرانیه‌ی شمالی قرار گرفته است. برای اطلاع از محل دقیق سالن زیبایی و یا استفاده از نقشه برای مسیریابی، می‌توانید به صفحه‌ی درباره ما مراجعه نمایید.

مدرس گریم و میکاپ تخصصی عروس

دوره جامع آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس تحت نظر بانو فرناز صفری برگذار می‌شود. بانو صفری دوره‌های کارآموزی خود را در کشورهای اروپایی و کانادا گذرانده و در حال حاضر، نه تنها یکی از بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران است، بلکه مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای نیز بوده که امکان دریافت سریع و قطعی مدرک این سازمان را برای هنرجویان خود فراهم کرده است. پس از اتمام دوره، هنرجو از طرف بانو صفری به سازمان معرفی شده تا ضمن شرکت در آزمون‌های تئوری و عملی، مدرک خود را دریافت نماید.

بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

بهترین دوره گریم و میکاپ تخصصی عروس

دوره‌‌ی گریم و میکاپ تخصصی عروس ارائه شده در سالن زیبایی فرناز صفری، یکی از جامع‌ترین و مدرن‌ترین دوره‌های ارائه شده بوده که توسط یکی از بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران برگذار می‌شود. تمامی سرفصل‌های مورد نیاز برای ورود به بازار کار، به هنرجویان ارائه شده و در کنار آن، به دلیل تمرین و کسب تجربه کاربردی برروی مدل واقعی، اعتماد به نفس هنرجو به حداکثر خود خواهد رسید. بدین ترتیب، مسیر برای ورود مستقیم به بازار کار برای تمامی هنرجویان این دوره، هموار شده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس ❤️ با مدرک رسمی

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.