بهترین میکاپ آرتیست در تهران کیست؟

بهترین میکاپ آرتیست

در انتخاب بهترین میکاپ آرتیست باید به چندین و چند نکته توجه داشت که شاید مهمترین آن، سلیقه‌ی شما باشد. از آنجاییکه میکاپ و آرایش ( MAKEUP ) در سبک‌های مختلفی انجام شده و هر میکاپ آرتیست توانمندی مشخصی در یک یا چند سبک خاص دارد، انتخاب میان هنرمندان، باید با توجه به سلیقه‌ی شما و همچنین توانمندی آرایشگر انتخاب شود. در این مقاله، قصد داریم تا بهترین و سرشناس‌ترین میکاپ آرتیست‌های تهران را به شما معرفی نماییم تا علاوه بر آشنایی با سبک کاری، بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

میکاپ آرتیست

همانطور که احتمالا می‌دانید، میکاپ از کلمه‌ی انگلیسی makeup گرفته شده که به معنای آرایش بوده و آرتیست هم همان Artist انگلیسی و به معنای هنرمند است. در زبان پارسی (و زبان‌های دیگر!)، میکاپ آرتیست به فردی گفته می‌شود که هنر و تخصص انجام آرایش برروی چهره‌ی افراد را داشته باشد. همانند تمامی رشته‌های مربوط به هنر، در کنار داشتن تحصیلات، ذوق و هنر درونی نیز در نتیجه‌ی کار نهایی میکاپ آرتیست‌ها اثرگذار است.

آرایش و گریم

بهترین میکاپ آرتیست های تهران

برای اینکه بتوانید از میان میکاپ آرتیست‌های تهران، بهترین میکاپ آرتیست را انتخاب نمایید، ابتدا باید نمونه کارهای مختلف این عزیزان را بررسی نمایید. اما پیش از آن، اجازه دهید تا انواع میکاپ را به شما معرفی نماییم.

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

انواع میکاپ

میکاپ تنوع بسیار زیادی داشته و تقریبا به اندازه‌ی تفاوت سلیقه‌ی افراد، سبک متفاوت می‌توان برای میکاپ تعریف کرد. اما دسته‌بندی‌ای که در اکثر سالن‌های زیبایی کاربرد دارد، شامل میکاپ‌های لایت (یا اروپایی)، کلاسیک، شرقی، عربی، هالیوودی، لبنانی، خلیجی و مصری است. تفاوت این سبک‌ها در میزان آرایش، حجم مواد آرایشی استفاده شده و نهایتا خانواده‌ی رنگ‌های استفاده شده است. همانطور که در صفحه خدمات میکاپ و گریم اشاره کردیم، سالن زیبایی فرناز صفری تمامی خدمات تخصصی انواع میکاپ را ارائه کرده است. طبیعتا انتظار می‌رود که بهترین میکاپ آرتیست تهران باید تسلط کافی برروی تمامی این سبک‌ها داشته باشد.

 

میکاپ آرتیست های شناخته شده

هزاران سالن زیبایی مختلف در سطح تهران فعالیت داشته که در این میان، شاید کمتر از صد سالن زیبایی، شهرتی در سطح تهران داشته باشند. تعداد میکاپ آرتیست‌های شناخته شده در سطح ایران، حتی از این عدد کمتر بوده که در این میان، چندین نام برای تمامی شما، آشنا است. در ادامه، اسامی و سبک فعالیت این عزیزان را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به نمونه کارهای مختلف این عزیزان، خودتان بهترین میکاپ آرتیست تهران را بر اساس سلیقه‌ی خود، انتخاب نمایید.

فرناز صفری

پیشنهاد اول ما به عنوان بهترین میکاپ آرتیست تهران، بانو فرناز صفری است که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده است. بانو صفری دوره‌های آموزشی خود را در اروپا و کانادا گذرانده است و یکی از بهترین میکاپ آرتیست‌های سبک لایت یا همان اروپایی است. گریم حرفه‌ای عروس در سبک‌های مختلف، بخشی از تخصص و توانمندی ایشان بوده که چندین مرتبه در ماه نیز بازدید رایگان عروس را برگزار می‌نماید.

بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

اگر قصد حضور در مراسم‌های مجلل بازدید عروس را دارید، کافی است با شماره تلفن سالن زیبایی فرناز صفری تماس بگیرید و از تاریخ و ساعت بازدید مطلع شوید. بهتر است بدانید که بانو صفری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی تخصصی را برای گرفتن مدرک معتبر و بین‌المللی آرایشگری برگزار می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس‌ها و دوره‌های آموزش آرایشگری می‌توانید به این صفحه مراجعه نموده تا لیست دوره‌ها را مشاهده نمایید.

نمونه کارهای میکاپ و آرایش عروس

گریم و میکاپ فرناز صفری
بهترین سالن زیبایی تهران
آرایش عروس
سالن عروس فرناز صفری
بهترین میکاپ آرتیست در کامرانیه
بهترین میکاپ آرتیست در تجریش

سالن زیبایی فرناز صفری به عنوان بهترین میکاپ آرتیست تهران که دارای مدرک معتبر بین‌المللی و همچنین تاییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای ایران است، در منطقه 1 تهران و خیابان فرشته (فیاضی) قرار دارد. برای رزرو نوبت یا مشاوره رایگان کافی است که با شماره تلفن 02122041300 تماس بگیرید.

 

میکاپ آرتیست حرفه ای در تهران

بانو فرناز صفری نه تنها میکاپ آرتیست حرفه ای در تهران بوده، بلکه یکی از اساتید به نام سازمان فنی و حرفه‌ای نیز هست. دوره‌ی آموزش میکاپ عروس ایشان عموما با استقبال فوق‌العاده‌ای روبرو بوده که به دلیل ارائه‌ی سرفصل‌های میکروطبقه‌بندی میکاپ عروس است. در این دوره، هنرجویان نه تنها مفاهیم را به صورت کامل یاد می‌گیرند، بلکه به دلیل کسب تجربه‌ی کاربردی و کار برروی مدل، به سرعت تجربه و اعتماد به نفس کامل برای ورود به بازار کار را نیز کسب می‌نمایند.

نکات مهم در انتخاب بهترین میکاپ آرتیست

همانطور که پیشتر گفته شد، انتخاب بهترین میکاپ آرتیست باید بر اساس سلیقه‌ی فردی شما انجام شود. با این حال، بهتر است پیش از انتخاب سالن زیبایی خود، به چندین نکته دقت فرمایید.

بهداشت محیط

بهداشت سالن زیبایی مستقیما بر سلامت شما اثرگذار خواهد بود. طبیعتا سالن زیبایی باید بتواند در طول ساعات ارائه‌ی خدمات نیز بهداشت محیطی را تامین نماید. این کار از طریق تهویه‌ی مستمر هوا به منظور خارج کردن بوی مواد شیمیاعی و همچنین نظافت کف سالن به منظور پاکسازی زمین انجام می‌شود. در بعضی از خدمات ارائه شده در سالن، امکان بروز عفونت در صورت عدم رعایت بهداشت وجود داشته که حتما باید به این نکته توجه شود. برای مثال، در خدمت ناخن که نیاز به سوهان کاری داشته، حفظ بهداشت محیط در کنار استفاده از مواد مرغوب و همچنین مواد شیمیاعی مناسب، مانع از بروز قارچ در ناخن‌ها می‌شود.

نوبت دهی منظم

همانطور که می‌دانید، بهترین میکاپ آرتیست ها و آرایشگران تهران، با تقاضای زیادی از سمت مشتریان روبرو هستند و ممکن است برای رزرو نوبت، نیاز به هماهنگی از یک هفته و یا یک ماه قبل باشد. به همین جهت، نوبت دهی منظم سالن زیبایی مانع از هدر رفتن وقت مشتریان شده و یکی از ملاک‌های بسیار مهم در انتخاب سالن زیبایی است. بعضی از سالن‌های زیبایی برای از دست ندادن مشتری ممکن است هر مشتری جدید را حتی بدون در نظر گرفتن وقت قبلی پذیرش نموده و همین امر نیز باعث می‌شود که وقت مشتریانی که از پیش نوبت گرفته‌اند، هدر رود.

احترام به مشتری

هرچقدر هم که کار میکاپ آرتیست و سایر متخصصین سالن زیبایی خوب باشد، اما اگر احترام کافی به مشتری گذاشته نشود، نمی‌توان توقع داشت که لحظات شاد و خوبی را در این سالن تجربه نمایید. به همین دلیل نیز بهتر است مطمئن شوید که رفتار پرسلن سالن زیبای در شان شما بوده و خصوصا اگر قصد دریافت خدمات عروس را دارید، مطمئن شوید که در مهمترین روز زندگی خود، اعصاب و روان راحتی داشته و شادی کامل به سایر مراسم‌های خود رسیدگی خواهید کرد.

متریال درجه یک

در کنار هنر و تخصص، بهترین میکاپ آرتیست باید از بهترین متریال نیز استفاده نماید تا نه تنها آرایش دلنشینی را برای شما ایجاد نماید، بلکه مدت زمان ماندگاری آن نیز مناسب باشد. علاوه بر آن، استفاده از متریال آرایشی کم یا بی کیفیت باعث بروز حساسیت‌های پوستی خواهد شد. به همین جهت نیز پیش از انتخاب سالن زیبایی، حتما باید مطمئن شوید که از بهترین متریال برای انجام خدمات خود استفاده می‌کنند.

میکاپ آرتیست به چه کسی گفته میشود؟

میکاپ از کلمه انگلیسی makeup گرفته شده که به معنای آرایش کردن است. همچنین آرتیست نیز معادل واژه‌ی انگلیسی Artist بوده که به معنای هنرمند است. منظور از میکاپ آرتیست، فردی است که هنر، تخصص، تجربه و مدارک لازم برای چهره‌آرایی و آرایش چهره را داشته باشد.

بهترین میکاپ آرتیست تهران کیست؟

انتخاب میان میکاپ آرتیست‌ها سرشناس در تهران امر دشواری بوده که طبیعتا مهمترین نکته در آن، تطابق سلیقه‌ی شما با ایشان است. پیشنهاد می‌کنیم پیش از انتخاب بهترین میکاپ آرتیست، نمونه کارهای مختلف هریک را بررسی نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین میکاپ آرتیست در تهران کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.