بهترین میکاپ آرتیست در تهران کیست؟

بهترین میکاپ آرتیست

در انتخاب بهترین میکاپ آرتیست باید به چندین و چند نکته توجه داشت که شاید مهمترین آن، سلیقه‌ی شما باشد. از آنجاییکه میکاپ و آرایش در سبک‌های مختلفی انجام شده و هر میکاپ آرتیست توانمندی مشخصی در یک یا چند سبک خاص دارد، انتخاب میان هنرمندان، باید با توجه به سلیقه‌ی شما و همچنین توانمندی آرایشگر انتخاب شود. در این مقاله، قصد داریم تا بهترین و سرشناس‌ترین میکاپ آرتیست‌های تهران را به شما معرفی نماییم تا علاوه بر آشنایی با سبک کاری، بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

میکاپ آرتیست

همانطور که احتمالا می‌دانید، میکاپ از کلمه‌ی انگلیسی makeup گرفته شده که به معنای آرایش بوده و آرتیست هم همان Artist انگلیسی و به معنای هنرمند است. در زبان پارسی (و زبان‌های دیگر!)، میکاپ آرتیست به فردی گفته می‌شود که هنر و تخصص انجام آرایش برروی چهره‌ی افراد را داشته باشد. همانند تمامی رشته‌های مربوط به هنر، در کنار داشتن تحصیلات، ذوق و هنر درونی نیز در نتیجه‌ی کار نهایی میکاپ آرتیست‌ها اثرگذار است. 

بهترین میکاپ آرتیست های تهران

برای اینکه بتوانید از میان میکاپ آرتیست‌های تهران، بهترین میکاپ آرتیست را انتخاب نمایید، ابتدا باید نمونه کارهای مختلف این عزیزان را بررسی نمایید. اما پیش از آن، اجازه دهید تا انواع میکاپ را به شما معرفی نماییم.

بهترین میکاپ آرتیست در تهران کیست؟
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  انواع میکاپ

  میکاپ تنوع بسیار زیادی داشته و تقریبا به اندازه‌ی تفاوت سلیقه‌ی افراد، سبک متفاوت می‌توان برای میکاپ تعریف کرد. اما دسته‌بندی‌ای که در اکثر سالن‌های زیبایی کاربرد دارد، شامل میکاپ‌های لایت (یا اروپایی)، کلاسیک، شرقی، عربی، هالیوودی، لبنانی، خلیجی و مصری است. تفاوت این سبک‌ها در میزان آرایش، حجم مواد آرایشی استفاده شده و نهایتا خانواده‌ی رنگ‌های استفاده شده است. همانطور که در صفحه خدمات میکاپ و گریم اشاره کردیم، سالن زیبایی فرناز صفری تمامی خدمات تخصصی انواع میکاپ را ارائه کرده است. طبیعتا انتظار می‌رود که بهترین میکاپ آرتیست تهران باید تسلط کافی برروی تمامی این سبک‌ها داشته باشد.

  میکاپ آرتیست های شناخته شده

  هزاران سالن زیبایی مختلف در سطح تهران فعالیت داشته که در این میان، شاید کمتر از صد سالن زیبایی، شهرتی در سطح تهران داشته باشند. تعداد میکاپ آرتیست‌های شناخته شده در سطح ایران، حتی از این عدد کمتر بوده که در این میان، چندین نام برای تمامی شما، آشنا است. در ادامه، اسامی و سبک فعالیت این عزیزان را معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با توجه به نمونه کارهای مختلف این عزیزان، خودتان بهترین میکاپ آرتیست تهران را بر اساس سلیقه‌ی خود، انتخاب نمایید.

  فرناز صفری

  پیشنهاد اول ما به عنوان بهترین میکاپ آرتیست تهران، بانو فرناز صفری است که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده است. بانو صفری دوره‌های آموزشی خود را در اروپا و کانادا گذرانده است و یکی از بهترین میکاپ آرتیست‌های سبک لایت یا همان اروپایی است. گریم حرفه‌ای عروس در سبک‌های مختلف، بخشی از تخصص و توانمندی ایشان بوده که چندین مرتبه در ماه نیز بازدید رایگان عروس را برگذار می‌نماید.

  بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

  اگر قصد حضور در مراسم‌های مجلل بازدید عروس را دارید، کافی است با شماره تلفن سالن زیبایی فرناز صفری تماس بگیرید و از تاریخ و ساعت بازدید مطلع شوید. بهتر است بدانید که بانو صفری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی تخصصی را برای گرفتن مدرک معتبر و بین‌المللی آرایشگری برگذار می‌نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلاس‌ها و دوره‌های آموزش آرایشگری می‌توانید به این صفحه مراجعه نموده تا لیست دوره‌ها را مشاهده نمایید.

  نمونه کارها

  بهترین میکاپ آرتیست در کامرانیه
  بهترین میکاپ آرتیست در تجریش

  سالن زیبایی فرناز صفری به عنوان بهترین میکاپ آرتیست تهران که دارای مدرک معتبر بین‌المللی و همچنین تاییدیه سازمان فنی و حرفه‌ای ایران است، در منطقه 1 تهران و خیابان کامرانیه شمالی قرار دارد. برای دیدن سایر نمونه کارهای بانو می‌توانید به پیج اینستاگرامی ایشان به نشانی @makeup_farnazsafari سر بزنید. همچنین برای رزرو نوبت یا مشاوره رایگان کافی است که با شماره تلفن 26138204 تماس بگیرید.

  میکاپ آرتیست حرفه ای در تهران

  بانو فرناز صفری نه تنها میکاپ آرتیست حرفه ای در تهران بوده، بلکه یکی از اساتید به نام سازمان فنی و حرفه‌ای نیز هست. دوره‌ی آموزش میکاپ عروس ایشان عموما با استقبال فوق‌العاده‌ای روبرو بوده که به دلیل ارائه‌ی سرفصل‌های میکروطبقه‌بندی میکاپ عروس است. در این دوره، هنرجویان نه تنها مفاهیم را به صورت کامل یاد می‌گیرند، بلکه به دلیل کسب تجربه‌ی کاربردی و کار برروی مدل، به سرعت تجربه و اعتماد به نفس کامل برای ورود به بازار کار را نیز کسب می‌نمایند.

  شبنم نظیف

  یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران که بیشتر در اینستاگرام و به دلیل ویدئوهای خاص شناخته شده است، بانو شبنم نظیف است. سالن زیبایی تحت مدیریت ایشان، سالن زیبایی ویس بوده که در نزدیکی میدان کاج قرار گرفته است. شبنم نظیف علاوه بر خدمات میکاپ و آرایشگری عروس، بخشی از خدمات خود را به لباس عروس نیز اختصاص داده است. سبک اصلی بانو نظیف، استفاده از مواد آرایشی و رنگ و لعاب سنگین بوده که بتواند چهره‌ی فرد را کاملا متمایز نماید.

  نمونه کارها

  پیج اینستاگرامی بانو نظیف به نشانی @shabnamnazif نمونه کارهای بیشتر و به روزتری را همه روزه در اختیار علاقه‌مندان به میکاپ قرار می‌دهد. همچنین برای رزرو نوبت با سالن ویس که در سعادت آباد قرار دارد، کافی است با شماره تلفن 09120331182 تماس بگیرید.

  لی لی رضایی

  یکی از چهره‌ی سرشناس در حوزه‌ی میکاپ آرتیستی، بانو لی لی رضایی بوده که سالن خود را در سال 1387 و در منطقه سعادت آباد تهران افتتاح کرده است. سبک کاری بانو رضایی عموما متوسط و رو به غلیظ بوده که باعث تمایز چهره با حالت اولیه خواهد شد. بانو رضایی در طول روز حداکثر سه عروس قبول کرده و تمامی خدمات را ارائه می‌کنند. اگرچه تمرکز ایشان بیشتر برروی میکاپ عروس بوده، اما سایر خدمات را نیز تحت نظر دارند. نمونه کارهای این میکاپ آرتیست سرشناس در ادامه نمایش داده شده است.

  نمونه کارها

  برای رزرو نوبت با بانو لیلی رضایی به عنوان یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران کافی است با شماره تلفن 88567050 تماس بگیرید. همچنین برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از این این سالن زیبایی، کافی است به پیج اینستاگرامی ایشان به نشانی @lilirezaeemakeup مراجعه نمایید.

  مریم رئوف

  یکی دیگر از میکاپ آرتیست های شناخته شده در تهران، بانو مریم رئوف بوده که در کنار تخصص و مهارت خود، به دلیل ارتباط با سلبریتی‌ها و چهره‌های شناخته شده، توانسته شهرت بسیار زیادی را کسب نماید. بانو رئوف نیز همانند بانو صفری، مهارت خاصی در سبک لایت و خصوصا سبک فرانسوی داشته و در بیشتر نمونه کارهای ایشان، می‌توان چهره‌ی طبیعی فرد را مشاهده نمود. افرادی که به دنبال آرایش لایت و حفظ چهره‌ی نچرال خود هستند، می‌توانند به سالن زیبایی بانو رئوف مراجعه نمایند.

  نمونه کارها

  برای رزرو نوبت با بانو رئوف به عنوان یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران می‌توانید با شماره تلفن 22042737 تماس بگیرید. گفتنی است که مریم رئوف دو سالن زیبایی را مدیریت کرده که یکی در منطقه زعفرانیه تهران بوده و دیگری در اقدسیه تهران است. همچنین نمونه کارهای روزانه مریم رئوف در پیج اینستاگرامی به نشانی @maryamraoof_official قرار می‌گیرد.

  مریم رهنما

  در آخرین مورد، قصد داریم که بانو مریم رهنما را به عنوان یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران معرفی نماییم که سالن ایشان در منطقه پاسداران تهران قرار دارد. مریم رهنما نیز همانند بانو رئوف، ارتباط صمیمی و مستمری با سلبریتی‌ها و چهره‌های سرشناس داشته و تا کنون چندین بار امر آرایش و میکاپ افراد سرشناس به ایشان محول شده است.

  نمونه کارها

  بیشتر کارهای بانو رهنما در سبک نسبتا غلیظ انجام شده و تفاوت بسیار زیادی در قبل و بعد چهره‌ی افراد قابل مشاهده است. نمونه کارهای بانو رهنما در پیج اینستاگرامی ایشان به نشانی @maryamrahnama_makeupartist ارائه شده است. همچنین برای رزرو نوبت می‌توانید با شماره تلفن 22321950 تماس بگیرید.

  نکات مهم در انتخاب بهترین میکاپ آرتیست

  همانطور که پیشتر گفته شد، انتخاب بهترین میکاپ آرتیست باید بر اساس سلیقه‌ی فردی شما انجام شود. با این حال، بهتر است پیش از انتخاب سالن زیبایی خود، به چندین نکته دقت فرمایید. 

  بهداشت محیط

  بهداشت سالن زیبایی مستقیما بر سلامت شما اثرگذار خواهد بود. طبیعتا سالن زیبایی باید بتواند در طول ساعات ارائه‌ی خدمات نیز بهداشت محیطی را تامین نماید. این کار از طریق تهویه‌ی مستمر هوا به منظور خارج کردن بوی مواد شیمیاعی و همچنین نظافت کف سالن به منظور پاکسازی زمین انجام می‌شود. در بعضی از خدمات ارائه شده در سالن، امکان بروز عفونت در صورت عدم رعایت بهداشت وجود داشته که حتما باید به این نکته توجه شود. برای مثال، در خدمت ناخن که نیاز به سوهان کاری داشته، حفظ بهداشت محیط در کنار استفاده از مواد مرغوب و همچنین مواد شیمیاعی مناسب، مانع از بروز قارچ در ناخن‌ها می‌شود.

  نوبت دهی منظم

  همانطور که می‌دانید، بهترین میکاپ آرتیست ها و آرایشگران تهران، با تقاضای زیادی از سمت مشتریان روبرو هستند و ممکن است برای رزرو نوبت، نیاز به هماهنگی از یک هفته و یا یک ماه قبل باشد. به همین جهت، نوبت دهی منظم سالن زیبایی مانع از هدر رفتن وقت مشتریان شده و یکی از ملاک‌های بسیار مهم در انتخاب سالن زیبایی است. بعضی از سالن‌های زیبایی برای از دست ندادن مشتری ممکن است هر مشتری جدید را حتی بدون در نظر گرفتن وقت قبلی پذیرش نموده و همین امر نیز باعث می‌شود که وقت مشتریانی که از پیش نوبت گرفته‌اند، هدر رود.

  احترام به مشتری

  هرچقدر هم که کار میکاپ آرتیست و سایر متخصصین سالن زیبایی خوب باشد، اما اگر احترام کافی به مشتری گذاشته نشود، نمی‌توان توقع داشت که لحظات شاد و خوبی را در این سالن تجربه نمایید. به همین دلیل نیز بهتر است مطمئن شوید که رفتار پرسلن سالن زیبای در شان شما بوده و خصوصا اگر قصد دریافت خدمات عروس را دارید، مطمئن شوید که در مهمترین روز زندگی خود، اعصاب و روان راحتی داشته و شادی کامل به سایر مراسم‌های خود رسیدگی خواهید کرد.

  متریال درجه یک

  در کنار هنر و تخصص، بهترین میکاپ آرتیست باید از بهترین متریال نیز استفاده نماید تا نه تنها آرایش دلنشینی را برای شما ایجاد نماید، بلکه مدت زمان ماندگاری آن نیز مناسب باشد. علاوه بر آن، استفاده از متریال آرایشی کم یا بی کیفیت باعث بروز حساسیت‌های پوستی خواهد شد. به همین جهت نیز پیش از انتخاب سالن زیبایی، حتما باید مطمئن شوید که از بهترین متریال برای انجام خدمات خود استفاده می‌کنند.

  میکاپ از کلمه انگلیسی makeup گرفته شده که به معنای آرایش کردن است. همچنین آرتیست نیز معادل واژه‌ی انگلیسی Artist بوده که به معنای هنرمند است. منظور از میکاپ آرتیست، فردی است که هنر، تخصص، تجربه و مدارک لازم برای چهره‌آرایی و آرایش چهره را داشته باشد.

  انتخاب میان میکاپ آرتیست‌ها سرشناس در تهران امر دشواری بوده که طبیعتا مهمترین نکته در آن، تطابق سلیقه‌ی شما با ایشان است. پیشنهاد می‌کنیم پیش از انتخاب بهترین میکاپ آرتیست، نمونه کارهای مختلف هریک را بررسی نمایید.

  آیا این مطلب را می پسندید؟
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین میکاپ آرتیست در تهران کیست؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.