بهترین دوره آموزش میکاپ عروس تهران

دوره آموزش میکاپ عروس

آموزش میکاپ عروس

هنرجویانی که قصد دارند تا در آینده‌ای نه چندان دور به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای تبدیل شوند، باید در اولین گام در دوره‌ی آموزش میکاپ عروس شرکت کرده تا ضمن کسب تجربه کافی و یادگیری مهارت‌های اختصاصی این هنر، مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای را نیز دریافت کرده و مستقیما وارد بازار کار شوند.

دوره آموزش میکاپ عروس در سالن زیبایی فرناز صفری، مستقیما تحت نظر بانو صفری ارائه شده که نه تنها یکی از بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران بوده، بلکه مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای است. پس از طی کردن دوره، هنرجو به سازمان معرفی شده تا ضمن شرکت در آزمون‌های تئوری و عملی، مدرک خود را دریافت نماید. برای مشاوره تلفنی، با شماره های سالن تماس گرفته و یا برروی دکمه‌ی زیر کلیک نمایید.

میکاپ و گریم عروس


مشاوره تلفنی

بخش‌های کوتاهی از دوره‌های قبلی و همچنین نمونه کارهای میکاپ عروس در اینستاگرام بانو صفری ارائه شده که می‌توانید با کلیک کردن برروی دکمه‌ی زیر، این نمونه کارها را مشاهده نمایید.


اینستاگرام بانو صفری

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

میکاپ عروس

یکی از مشاغل پرطرفدار در سالن‎‌های زیبایی، میکاپ و خصوصا میکاپ عروس است. این هنر و تخصص، نیاز به حداقل سرمایه‌ی اولیه داشته و هنرجو می‌تواند پس از کسب تجربه و دریافت مدرک، به سرعت جذب بازار کار شود. خدمت میکاپ و گریم یکی از پرطرفدارترین خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی بوده و اگر توانمندی کافی را بدست آورید و بتوانید میکاپ عروس ارائه دهید، در مدت زمان کوتاهی قادر خواهید بود تا سالن زیبایی خود را تاسیس نمایید.

یکی از نکات بسیار مهم در ارائه‌ی خدمات میکاپ عروس، به روز بودن دانش از مدل‌های جدید میکاپ و آشنایی با متریال جدید است. در دوره‌ی آموزش میکاپ عروس سالن زیبایی فرناز صفری، نه تنها مهارت‌های لازمه را کسب خواهید کرد، بلکه معرفی مراجع زیبایی دنیا نیز در سرفصل‌ها ارائه شده است. با دنبال کردن این مراجع، هنرجو می‌تواند مطمئن باشد که همواره از آخرین متدهای زیبایی روز، مطلع خواهد بود.

میکاپ و گریم عروس

آموزش میکاپ حرفه ای عروس

در دوره‌ی آموزش میکاپ عروس سالن زیبایی فرناز صفری، هنرجو از صفر تا صد با این هنر و تخصص آشنا خواهد شد. سرفصل‌های ارائه شده در این دوره، جامع و طبقه‌بندی شده بوده تا علاوه بر دریافت مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای ، بتوانید به سرعت وارد بازار کار شوید. در این دوره، مباحث زیبایی شناختی و همچنین پداگوژی نیز ارائه شده که در سایر موسسات و سالن‌ها، به عنوان یک دوره‌ی آموزشی مجزا ارائه شده است.

دوره میکاپ آرتیست

در پایان این دوره، هنرجو تبدیل به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای خواهد شد. مهارت‌های کسب شده در دوره آموزش میکاپ عروس در دو بخش تئوری و عملی بوده که هر دو بخش اهمیت برابری خواهند داشت. در بخش تئوری، هنرجو با مبانی و اصول میکاپ، انواع میکاپ، اصول استفاده از متریال مختلف، حرکت دست، زمان‌بندی اقدامات و … آشنا شده و در بخش عملی، دانش کسب شده را پیاده خواهد کرد. در این دوره، هنرجو به یک میکاپ آرتیست تبدیل شده و مهارت‌هایی بسیار بیشتر از آرایشگری کسب خواهد کرد.

سرفصل های دوره آموزش میکاپ عروس

همانطور که پیشتر بیان شد، این دوره با هدف تبدیل هنرجو به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای ارائه شده و در این مسیر، تمامی نکات تئوری و عملی برای ورود مستقیم به بازار کار آموزش داده خواهد شد. سرفصل‌های دوره آموزش میکاپ عروس در سالن زیبایی فرناز صفری به شرح زیر است:

 • آشنایی با انواع فرم چهره (آناتومی شناسی)
 • آنالیز پوست صورت (تعیین جنس)
 • آشنایی با انواع متریال (کرم پودر، انواع سایه، انواع رژ لب، پرایمر، هایلایتر و …)
 • آشنایی با ابزارها
 • اصول رسیدن به عدد طلایی چهره
 • اصول و ابزار قرینه‌سازی (چشم، مژه، ابرو)
 • ارگونومی و سلامت هنرجو
 • انواع میکاپ‌های عروس
 • آموزش گریم، کانتورینگ، برجسته‌سازی
 • لیفت چشم و ابرو
 • پنهان‌سازی (افتادگی پلک، غبغب، لپ)
 • پداگوژی و هنر ارتباط با مشتری
 • اصول ماندگاری بیشتر میکاپ و آرایش

آناتومی و جنس پوست

در اولین گام از دوره‌ی آموزش میکاپ عروس، هنرجو باید بتواند در یک نگاه هم آناتومی چهره (گرد، کشیده و …) را تشخیص داده و هم جنس پوست را تحلیل نماید. درک درست از فرم و جنس صورت، به میکاپ آرتیست کمک می‌کند تا نه تنها چهره‌ی نهایی را به درستی در ذهن خود ترسیم کند، بلکه در انتخاب متریال نیز دقت بیشتری به خرج خواهد داد. همانطور که می‌دانید، بعضی از متریال‌ها مناسب پوست‌های خشک/چرب نبوده و اگر هنرجو قادر به تشخیص نباشد، ممکن است نتیجه‌ی کار، عالی و بی نقص نشود. به همین جهت نیز در اولین گام، هنرجو با انواع چهره و جنس پوست آشنا خواهد شد.

انتخاب متریال و ابزار

پس از شناخت انواع چهره و پوست، هنرجو باید بتواند پکیج متریال مناسب برای میکاپ عروس را آماده کرده و مراحل را به ترتیب پیاده‌سازی نماید. انتخاب متریال و ابزار با توجه به میکاپ مورد علاقه‌ی مشتری و همچنین جنس پوست ایشان مشخص خواهد شد. این متریال شامل انواع سایه، رژ گونه، رژ لب، هایلایتر پودری و مایع، پرایمرهای مات کننده و کوچک کننده، چسب گلیتر، خط چشم، کرم پودر، کانسلیر و … خواهد بود. هنرجو تحت نظر بانو صفری با تمامی متریال و قواعد استفاده هر یک آشنا خواهد شد.

عدد طلایی و آموزش میکاپ عروس

یکی از هنرهایی که عموما به هنرجویان آموزش داده نشده، اما در دوره آموزش میکاپ عروس سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است، شناخت عدد طلایی چهره و تجسم آن در ذهن هنرجو است. بدین ترتیب، هنرجو یاد خواهد گرفت که چگونه مجموعه‌ای از اقدامات را پیاده نموده تا بتواند پس از تکمیل آرایش و میکاپ عروس، به عدد طلایی نزدیک شود. رعایت این ضرایب در چهره با استفاده از کوچک و بزرگ نشان دادن المان‌های مختلف صورت انجام گرفته که مستقیما در نظر افرادی که چهره‌ی عروس را مشاهده می‌کنند، اثر خواهد داشت.

قرینه سازی

در این بخش از دوره‌ی جامع آموزش میکاپ عروس، هنرجو با قواعد قرینه‌سازی و اقدامات قابل انجام برای رسیدن به تقارن 100 درصدی آشنا خواهد شد. در این مسیر، هنرجو باید با ابزارهای مختلف که برای بخش‌های مختلف صورت (چشم، ابرو، مژه و …) وجود دارد، آشنا شده و استفاده از آن‌ها را یاد بگیرید. برای اجرای قرینه‌سازی علاوه بر ابزار، شما باید با انواع کانتورینگ، لیفت، کانسیلر و … آشنا بوده و بتواند به بهترین نحو، آن‌را پیاده نماید.

ارگونومی، سلامت و بهداشت

اگر دقت کرده باشید، بیشتر آرایشگران و افرادی که در سالن‌های زیبایی فعالیت می‌کنند، در زمان کوتاهی با مشکلات و دردهای مفصلی روبرو خواهند شد. دلیل این امر، عدم آگاهی از مسائل ارگونومی و رعایت اصول و قواعد فعالیت مستمر است. از آنجاییکه سلامت شما، مهمترین بخش آموزش است، یکی از سرفصل‌های مهم در این دوره‌ی آموزشی، اصول ارگونومی و حفظ سلامت شخصی است. بدین ترتیب، شما می‌توانید ضمن فعالیت مستمر در سالن زیبایی، از حفظ سلامت خود و فعالیت طولانی مدت، مطمئن شوید.

یادگیری انواع میکاپ

همانطور که می‌دانید، سبک‌ها و متدهای مختلفی برای میکاپ و آرایش وجود داشته که یک در دسته‌بندی ساده می‌توان آن‌ها را به سبک، نیمه غلیظ و در نهایت غلیظ تقسیم کرد. هر کدام از این سبک‌ها طرفداران مخصوص به خود داشته و صد البته که میکاپ آرتیست باید با نگاه به چهره مشتری، بهترین سبک پیشنهادی را به وی پیشنهاد دهد. پس از یادگیری مبانی اولیه، پیش‌نیازهای شما تکمیل شده و نوبت به اجرای عملی میکاپ رسیده است.

در این مرحله از دوره آموزش میکاپ عروس، انواع میکاپ مدرن و کلاسیک به هنرجو آموزش داده خواهد شد و هنرجو به صورت عملی، مدل‌های مختلف میکاپ را پیاده خواهد کرد. در حال حاضر، اکثر عروس خانم‌ها به متدهای سبک و نیمه غلیظ علاقه داشته تا ضمن حفظ نچرال بودن و طبیعی بودن چهره، زیبایی تکرار نشدنی را به نمایش بگذارند. همانطور که در مقاله بهترین میکاپ آرتیست بیان شده، بانو صفری یکی از بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران بوده که این فرصت را برای شما فراهم کرده تا تحت نظر مستقیم ایشان، دوره‌ی میکاپ را پشت سر بگذارید.

گریم، لیفت، کانتورینگ

پس از یادگیری انواع میکاپ، نوبت به اجرای عملی و مهارت آموزی عملی خواهد شد. مهمترین بخش کسب تجربه در میکاپ، اجرای صحیح کانتورینگ (contour) لیفت ابرو و مژه، کانتورینگ و … است. در این بخش، با تکیه بر اصول زیبایی شناسی و قرینه‌سازی، هنرجو باید با استفاده از متریال موجود، المان‌های مختلف چهره را برجسته‌تر یا کوچکتر نماید. کانتورینگ بخشی اصلی برای برجسته‌سازی و یا کوچک‌کردن المان‌های صورت بوده که به صورت عملی در این مرحله آموزش داده خواهد شد.

اصول ارتباط با مشتری

برای تبدیل شدن به یک میکاپ آرتیست ماهر، هنرجو باید نحوه‌ی برقراری ارتباط با مشتریان را یاد گرفته و بتواند ارتباطی عمیق با آن‌ها ایجاد نماید. پداگوژی یکی از مباحث بسیار مهم برای ورود به بازار کار بوده که داشتن این مهارت‌ها، فعالیت مستمر و درآمدزا را برای هنرجویان تضمین خواهد کرد. نکات مهم پداگوژی عموما در هیچ سالن و موسسه‌ای آموزش داده نشده، اما از آنجاییکه دوره‌ی برگزار شده توسط بانو صفری، جامع‌ترین دوره‌ی آموزش میکاپ و گریم عروس است، این سرفصل نیز در آن ارائه شده است.

تکنیک‌های تخصصی

در پایان دوره آموزش میکاپ عروس، تکنیک‌های تخصصی به شما آموزش داده خواهد شد تا بتوانید بهترین خدمات میکاپ را ارائه دهید. این تکنیک‌ها ثمره‌ی سال‌ها تجربه بوده که در اختیار شما قرار خواهد گرفت. با رعایت این تکنیک‌ها، شما می‌توانید نه تنها آرایش‌های زیباتری انجام دهید، بلکه مطمئن خواهید شد که آرایش و میکاپ اجرا شده ماندگاری بیشتری خواهد داشت. بدین ترتیب، رضایت مشتریان خود را به حداکثر خواهید رساند.

آموزش میکاپ عروس جدید

از آنجاییکه همه روزه تکنیک‌های جدید آرایشگری و میکاپ عرضه می‌شود، برای به روز ماندن نیاز به دنبال کردن مراجع زیبایی جهانی است. پس از این دوره، نه تنها همواره می‌توانید با سالن زیبایی در ارتباط باشید، بلکه مجلات و وبسایت‌های مرجع نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با آخرین متدهای آرایشگری و میکاپ عروس، آشنا باشید.

بهترین آموزشگاه گریم و میکاپ در تهران

دوره‌های آموزشی ارائه شده در سالن زیبایی فرناز صفری، جامع‌ترین دوره‌ها بوده که توسط بانو صفری برگزار می‌شود. این دوره‌ها با تضمین دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار شده است. بانو صفری از صفر تا صد مراحل یادگیری را در کنار شما بوده و مطمئن خواهد شد که به سادگی بتوانید پس از دریافت مدرک، وارد بازار کار شوید. همانطور که می‌دانید، نه تنها این هنر و تخصص بازار کار بسیار خوبی داشته، بلکه درآمد آن نیز نسبت به سایر خدمات سالن زیبایی، بهتر است. بنابراین، دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای گریم و میکاپ عروس، می‌تواند تضمینی برای فعالیت حرفه‌ای و درآمدساز شما باشد.

آموزش میکاپ حرفه ای در تهران

دوره آموزش میکاپ عروس سالن زیبایی فرناز صفری شامل سرفصل‌های جامع و در عین حال طبقه‌بندی شده بوده تا تمامی مراحل مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای را پوشش دهد. این دوره شامل دو بخش تئوری و عملی بوده که در بخش تئوری، تمامی اصول و مبانی مورد نیاز برای فعالیت در سالن زیبایی (جامع‌تر از میکاپ و گریم) بیان خواهد شد و در بخش عملی نیز تمامی متدهای روز میکاپ عروس، توسط هنرجو اجرا شده تا تمامی تکنیک‌ها به صورت عملی، تمرین شود.

قیمت کلاس میکاپ

کلاس میکاپ سالن زیبایی فرناز صفری به دو شکل نیمه خصوصی و خصوصی برگزار خواهد شد. قیمت شرکت در دوره بر اساس تعداد هنرجویان و نوع کلاس مشخص خواهد شد. همچنین برای هنرجویان شاغل که فقط در روزهای تعطیل امکان شرکت در جلسات را دارند، شرایط مخصوص فراهم شده تا دوره‌ها در این روزها نیز امکان برگزاری داشته باشند. برای اطلاع از شرایط دوره‌های آموزش کافی است با شماره تلفن 09002771388 تماس گرفته و یا برروی دکمه زیر کلیک نمایید.


مشاوره تلفنی

مدرس دوره آموزش میکاپ عروس

مدرس این دوره، بانو صفری بوده که فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده است. ایشان علاوه بر اینکه یکی از مدرسان سازمان فنی و حرفه‌ای است، در رشته‌ی حقوق تحصیل کرده و یکی از وکلای تایید شده توسط کانون وکلای ایران است. بانو صفری دوره‌های آموزشی خود را در کشورهای اروپایی و کانادا پشت سر گذاشته و جزو معدود افرادی است که در خارج از کشور تحصیل کرده و سپس مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای را دریافت کرده است.

بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

بانو صفری در تمامی مراحل آموزش میکاپ عروس در کنار هنرجو قرار داشته تا در طول مسیر، نقاط ضعف برطرف شده و همچنین نقاط قوت تقویت شوند. بدین ترتیب، هنرجو می‌تواند در کوتاه‌ترین مدت وارد بازار کار شده و آینده‌ی روشنی برای خود ترسیم نماید. در نظر داشته باشید که مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای در این رشته، قابلیت ترجمه و استفاده برای مهاجرت کاری را نیز دارد. این مدرک، در سطح جهانی معتبر بوده و امتیاز ویژه‌ای در ارزیابی‌های مهاجرتی دارد. هنرجو پس از دریافت مدرک می‌تواند هم در بازار ایران وارد کار شده و هم به واسطه‌ی امتیاز این مدرک، مهاجرت نیروی متخصص را انتخاب نماید.

دوره آموزش میکاپ عروس چیست و چه مزایایی دارد؟

میکاپ عروس یکی از خدمات پرطرفدار در سالن‌های زیبایی بوده که هنرجو می‌تواند پس از شرکت در این دوره و دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای، مستقیما وارد بازار کار شود. از آنجاییکه میکاپ عروس نیاز به حداقل تجهیزات برای ورود به بازار کار دارد، هنرجویان بسیاری به این رشته علاقه‌مند هستند. همچنین مدرک میکاپ عروس سازمان فنی و حرفه‌ای، مدرک معتبر بین المللی بوده که مهاجرت را نیز تسهیل خواهد کرد. با داشتن این مدرک، هنرجو می‌تواند به عنوان نیروی متخصص، مهاجرت کاری را نیز انتخاب نماید.

بهترین دوره آموزش میکاپ عروس ابرو در کجا ارائه شده؟

بانو صفری یک از بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران بوده که تخصص و هنر خود را در قالب دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای ارائه کرده است. ایشان یکی از مدرسان سازمان فنی و حرفه‌ای بوده که پس از شرکت در دروه، می‌توانید با مراجعه به سازمان فین و حرفه‌ای و شرکت در آزمون‌های تئوری و عملی، مدرک خود را دریافت نمایید. دوره‌ی ارائه شده توسط بانو صفری، جامع‌ترین و کامل‌ترین دوره‌ی میکاپ عروس به شمار می‌رود. برای مشاوره رایگان، کافی است با شماره موبایل 09002771388 تماس بگیرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین دوره آموزش میکاپ عروس تهران

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.