بهترین سالن زیبایی تهران ❤️ کجاست؟ لیست خدمات و قیمت

بهترین سالن زیبایی تهران

سالن زیبایی

سالن زیبایی مکانی برای رسیدن به چهره‌ای زیباتر و یا پوستی شاداب‌تر است. اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی تهران هستید، در این مقاله نه تنها ملاک‌ها و پارامترهای اصلی در انتخاب آرایشگاه زنانه را بازگو کرده‌ایم، بلکه آخرین رتبه‌بندی برترین سالن‌های زیبایی تهران را نیز از نگاه مشتریان این مراکز، بیان نموده‌ایم. پیش از معرفی برترین سالن‌ها، ابتدا اجازه دهید تا نکات مهم و پارامترهای اصلی را بیان نماییم.

آرایشگاه زنانه

تا چندی پیش، به ندرت کسی از سالن زیبایی استفاده کرده و عموما همان نام آرایشگاه به این مراکز اطلاق می‌شد. اما هم‌اکنون، آریشگاه به مرکزی گفته می‌شود که خدمات محدودی برای زیبایی و سلامتی را ارائه کرده باشد. این خدمات شامل کوپ مو، اصلاح ابرو، کاشت مژه و … است. اما امروزه، سالن‌های زیبایی خدمات متعددی را به مشتریان خود ارائه کرده‌اند. بنابراین، سالن زیبایی به مرکز یا مجموعه‌ای گفته می‌شود که خدمات آن بسیار متنوع‌تر، به روزتر و حتی با کیفیت‌تر از آرایشگاه است.

بهترین سالن زیبایی تهران ❤️ کجاست؟ لیست خدمات و قیمت
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  انتخاب بهترین سالن زیبایی

  پیش از هر چیز اجازه دهید تا مهمترین نکات در انتخاب سالن زیبایی را بیان کنیم تا پس از آن بتوانیم بر اساس این نکات، بهترین سالن زیبایی تهران را به شما معرفی نماییم. عموما تنها ملاکی که ممکن است به ذهن شما برسد، کیفیت بالای خدمات ارائه شده است. اما نکات دیگری نیز وجود داشته که حتی ممکن است مهمتر از کیفیت خدمات باشند. البته این بدان معنا نیست که کیفیت را قربانی پارامترهای دیگر کنیم، بلکه باید در کنار کیفیت، نکات مهم دیگری را نیز در نظر داشته باشیم.

  رعایت بهداشت

  اگرچه عموما تمامی سالن‌های زیبایی در مکان‌های لاکچری و شیک خدمات خود را ارائه کرده‌اند، اما صرفا داشتن محیطی زیبا به معنای حفظ و رعایت بهداشت نیست. طبیعتا شما به عنوان مشتری هر سالن زیبایی باید مطمئن باشید که نه تنها زیبایی را بدست آورده‌اید، بلکه سلامت شما نیز به خطر نخواهد افتاد. برای بررسی بهداشت، باید به متریال استفاده شده، ابزار کار، نوبت‌دهی، سیستم تهویه مطبوع و نهایتا مجزا کردن بخش‌های مختلف برای لاین‌های تخصصی دقت نمود. 

  همانطور که خودتان نیز می‌دانید، هزاران مدل متریال مختلف در بازار وجود داشته که بسیاری از آن‌ها استاندارد کافی را ندارند. برای مثال، در خدمت رنگ کردن مو، ممکن است متریال بی کیفیت باعث قرمز شدن مو شود، در خدمت اکستنشن مژه، چسب نامرغوب می‌تواند باعث تحریک و سرخ‌شدگی چشم شود. بنابراین، یکی از اصول رعایت بهداشت برای انتخاب بهترین سالن زیبایی تهران، دقت به متریال استفاده شده در مجموعه است.

  از آنجاییکه سالن‌های زیبایی عموما مراکز پر رفت و آمد به حساب آمده، همواره زمینه‌ی انتقال بیماری بین مراجعان وجود دارد. بنابراین، در سالن‌های زیبایی معتبر تهران، مدیریت باید به نحوی خدمات خود را ارائه دهد که همواره از ابزار تمیز (حتی استریل شده) استفاده شود. علاوه بر آن، خصوصا از دوران کرونا به بعد، اهمیت نوبت دهی دقیق بیش از پیش مشخص شد. در سالن‌های زیبایی جهت جلوگیری از انتقال بیماری و همچنین هدر رفتن وقت مشتری، باید به نوبت دهی دقیق توجه شود.

  در بسیاری از لاین‌های تخصصی سالن، از متریال و موادی استفاده می‌شود که نه تنها بوی نسبتا تندی داشته، بلکه ممکن است باعث تحریک سیستم تنفسی نیز شود. به همین دلیل نیز باید این لاین‌ها، از سایر لاین‌های سالن مجزا بوده و همچنین از سیستم تهویه‌ی مطبوع پیشرفته به منظور خارج کردن این بو و بخارات استفاده شود. خصوصا لاین ناخن و خدمات عروس باید در بخش مجزایی از سالن ارائه شود تا از حفظ سلامت مشتریان، اطمینان حاصل شود.

  متریال اورجینال

  اگرچه پیشتر به متریال اشاره کردیم، اما لازم به ذکر است که متریال موجود در بازار دارای سطوح کیفی مختلفی هستند. ممکن است برای رنگ مو، قارچ کش، کرم پودر و … چندین متریال معتبر در بازار وجود داشته باشد، اما طبیعتا همین متریال نیز سطوح کیفی مختلف و قیمت‌های مختلفی دارند. طبیعتا در بهترین سالن زیبایی تهران از متریال اورجینال استفاده خواهد شد. همچنین در میان این متریال، از برندی استفاده می‌شود که بیشترین هم‌خوانی را با جنس مو، پوست و … شما داشته باشد.

  نمونه کار

  صنعت زیبایی همه روزه در حال پیشرفت بوده و همواره متدهای مختلفی برای زیبایی و جوانسازی پوست ارائه می‌شود. برای مثال، همانطور که در مقاله بهترین اکستنشن مژه تهران بیان شده است، مدل‌های جدیدی برای اکستنشن مژه معرفی شده که اکستنشن کار حتما باید نمونه کارهای قابل قبولی را ارائه کرده باشد. تقریبا تمامی خدمات سالن‌های زیبایی همراه با مد روز حرکت کرده و بهتر است پیش از انتخاب سالن زیبایی، از تبحر پرسنل سالن مطمئن باشید. خصوصا در خدمات عروس، به روز بودن دانش و داشتن تجربه کافی در تمامی لاین‌ها، مهمترین ملاک برای انتخاب بهترین سالن زیبایی است.

  مشتری مداری

  مشتری مداری صرفا به معنای برخورد دوستانه نبوده، بلکه پارامترهای متعددی است که شاید تا کنون خیلی ساده از آن‌ها چشم‌پوشی کرده باشید. برای مثال، اولین نکته در مشتری مداری، اختصاص صحیح نوبت به مشتریان است. احتمالا بارها در سالن‌های زیبایی معطل شده‌اید. این تاخیر به دلیل پذیرش مشتریان خارج از نوبت بوده که باعث می‌شود مشتریانی که از پیش نوبت رزرو کرده‌اند، با تاخیر به خدمت خود برسند.

  یکی از نکات مهم در مشتری مداری، همکاری با متخصصان در لاین‌های مختلف است. از آنجاییکه عموما بهترین سالن زیبایی به سالنی گفته می‌شود که بهترین میکاپ آرتیست را داشته باشد و بهترین پکیج خدمات عروس را ارائه دهد، حضور پرسنل باتجربه در سایر لاین‌ها نیز ملاکی مهم در انتخاب سالن به شمار می‌رود. خصوصا برای انتخاب سالن عروس، باید مطمئن شوید که تمامی لاین‌ها، بهترین خدمات را ارائه کرده‌اند.

  تنوع خدمات

  همانطور که پیشتر مطرح شد، تفاوت سالن زیبایی با آرایشگاه زنانه در تنوع خدمات ارائه شده است. هر چقدر که این خدمات متنوع‌تر و مدرن‌تر باشند، سالن زیبایی مجهزتر بوده و امکان ارائه‌ی خدمات بیشتری را دارد. برای مثال، فیشیال صورت یکی از خدمات بخش مراقبتی بوده که امروزه باید در سالن‌های زیبایی ارائه شده باشد. همچنین خدماتی همانند فیبروز ابرو، میکروپیگمنتیشن ابرو و … نیز نیاز به دستگاه‌های خاصی داشته که طبیعتا در هر سالنی ارائه نشده است. به صورت کلی، یکی از ملاک‌های انتخاب بهترین سالن زیبایی تهران، همین تکمیل بودن لاین‌های تخصصی مختلف است.

  بهترین سالن زیبایی تهران

  پس از بیان نکات مهم در انتخاب بهترین سالن زیبایی تهران، نوبت به رتبه‌بندی این سالن‌ها از نگاه مشتریان رسیده است. در ادامه، برترین سالن‌های زیبایی تهران را به همراه خدمات ارائه شده (لاین‌ها)، آدرس و اطلاعات تماس هر یک، معرفی خواهیم کرد.

  سالن زیبایی فرناز صفری

  رتبه اول لیست بهترین سالن زیبایی تهران به سالن فرناز صفری تعلق گرفته است. این سالن در منطقه کامرانیه تهران و تحت مدیریت بانو صفری تاسیس شده است. بانو صفری فعالیت خود در حوزه‌ی آرایشگری را از سال 1394 شروع کرده که پیش از آن نیز موفق به دریافت پروانه وکالت نیز شده بود. ایشان دوره‌های آموزشی خود را در خارج از کشور گذارنده و پس از شرکت در آزمون‌های سازمان فنی و حرفه‌ای، جواز فعالیت خود در ایران را نیز دریافت کرده است.

  این سالن، یکی از مجهزترین سالن‌های زیبایی تهران بوده که با همکاری متخصصان در تمامی لاین‌های تخصصی، بهترین خدمات را برای مشتریان فراهم کرده است. بانو صفری نه تنها یکی از بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران بوده، بلکه مدرس رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای نیز بوده تا با برگذاری دوره‌های آموزشی تخصصی مختلف از جمله دوره آموزش فیبروز ابرو، دوره آموزش میکاپ عروس و …، هنرجویان و علاقه‌مندان را روانه بازار کار نماید.

  بهترین سالن زیبایی تهران

  خدمات سالن زیبایی فرناز صفری

  این سالن در تمامی لاین‌های زیبایی و مراقبتی، آماده‌ی میزبانی از مشتریان محترم بوده و به صورت مناسبتی نیز تخفیف‌های متعددی در لاین‌های مختلف ارائه کرده است. با عضویت در باشگاه مشتریان این سالن زیبایی، امکان بهره‌مندی از تخفیف‌های بیشتر و یا دریافت خدمت رایگان (در سطوح مختلف باشگاه مشتریان) فراهم شده است. برای دیدن نمونه کارهای فرناز صفری و سالن زیبایی ایشان، می‌توانید به پیج اینستاگرام سالن مراجعه نمایید.

  بهترین سالن بر اساس فیبروز کار
  بهترین سالن زیبایی فرناز صفری
  سالن زیبایی فرناز صفری

  نمونه کارهای سالن زیبایی فرناز صفری

  در ادامه، چند نمونه کار سالن زیبایی فرناز صفری را مشاهده می‌نمایید. در نظر داشته باشید که برای دیدن نمونه کارهای جدیدتر، می‌توانید پیج اینستاگرام سالن زیبایی را مشاهده نمایید.

  سالن زیبایی لیلی رضایی

  سالن زیبایی لیلی رضایی نیز یکی از بهترین سالن‌های زیبایی بوده که در منطقه سعادت آباد تهران قرار دارد. این سالن نیز تمامی خدمات زیبایی را به صورت تخصصی و در لاین‌های متفاوت ارائه کرده است. بانو رضایی فعالیت خود را از سال 1387 شروع نموده و ایشان نیز در لیست بهترین میکاپ آرتیست‌های تهران حضور دارد. نکته جالب اینجاست که بانو رضایی، علاوه بر شعبه اصلی در سعادت آباد، یک شعبات دیگر در تهران، کرج و شیراز نیز تاسیس کرده است. برای دیدن نمونه کارهای ایشان، تنها کافی است نام ایشان را در اینستاگرام سرچ نمایید.

  سالن زیبایی مریم دربندی

  نامزد بعدی بهترین سالن زیبایی تهران، سالن مریم دربندی بوده که ایشان نیز یکی از میکاپ آرتیست‌های سرشناس تهران هستند. خدمات این سالن شامل خدمات ناخن، خدمات نو (شینیون، بافت، کراتینه، اکستنشن، رنگ و مش)، خدمات ابرو، خدمات مژه، ماساژ، اسپا، پاکسازی و جوانسازی پوست و … است. این سالن در محله فرمانیه تهران قرار گرفته است که همه روزه می‌توانید پس از تماس تلفنی، نوبت خود را ثبت کرده و به این سالن مراجعه نمایید.

  سالن زیبایی نادیا موسوی

  نادیا موسوی نیز سالن زیبایی خود را در خیابان گیشا تاسیس کرده و تقریبا در تمامی لاین‌های تخصصی زیبایی، خدمات منحصر به فردی ارائه کرده است. از جمله خدمات مورد توجه در این سالن که یکی از نامزدهای بهترین سالن زیبایی تهران نیز هست، پارافین تراپی، آرایشگاه کودک، پاکسازی پوست و … است. برای رزرو نوبت می‌توانید با شماره تلفن 02188235402 تماس بگیرید. این سالن در خیابان پانزدهم گیشا قرار گرفته است.

  سالن گیوا

  یکی از سالن‌هایی که با تاسیس سه شعبه در مناطق مختلف توانسته در لیست بهترین سالن زیبایی تهران قرار بگیرد، سالن زیبایی گیوا نام دارد. این سالن زیبایی شعبات خود را در مناطق سعادت آباد، مرزداران و ولنجک تاسیس نموده و سابقه‌ای بیش از 10 ده سال در ارائه‌ی خدمات زیبایی و مراقبتی دارد. برای رزرو نوبت در این سالن نیز تنها کافی است به پیج اینستاگرام هر یک از شعب مراجعه نموده و وقت خود را در لاین تخصصی مد نظر، رزرو نمایید.

  بهترین سالن زیبایی شمال تهران

  همانطور که تا بدینجا متوجه شدید، سالن زیبایی فرناز صفری به دلیل حضور مستمر بانو صفری و همچنین بخاطر ارائه‌ی تمامی خدمات تخصصی زیبایی و بهداشتی، یکی از بهترین سالن‌های زیبایی شمال و شمال شرق تهران است. این سالن در روزهای شنبه تا پنجشنبه و از ساعت 9 الی 18 میزبان مشتریان بوده که برای مراجعه، تنها کافی است با شماره تلفن سالن تماس بگیرید. عموما در روزهای آخر هفته نیز امکان بازدید عروس برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

  بهترین سالن زیبایی تهران بر اساس کیفیت خدمات، قیمت، رضایت مشتری و ... به شرح زیر است:

  • سالن زیبایی فرناز صفری
  • سالن زیبایی مریم دربندی
  • سالن زیبایی لیلی رضایی
  • سالن زیبایی مریم رئوف

  برای رزرو نوبت با سالن زیبایی فرناز صفری، کافی است با شماره تلفن 02126452274 تماس بگیرید. این سالن در روزهای شنبه الی پنجشنبه و از ساعت 9 الی 18 میزبان مشتریان عزیز است.

  آیا این مطلب را می پسندید؟
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین سالن زیبایی تهران ❤️ کجاست؟ لیست خدمات و قیمت

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.