بهترین رنگ و مش مو تهران ❤️ در کجا انجام میشود؟

رنگ و مش مو تهران

رنگ و مش مو

یکی از زیباترین و چشم‌نوازترین المان‌ها سر و صورت بانوان، موهای آن‌ها بوده که در کنار نوع کوپ تخصصی مو، رنگ و نمای آن تاثیر دو چندانی در نگاه اطرافیان خواهد داشت. در همین راستا، در این مقاله قصد داریم تا رنگ و مش مو که در لاین خدمات تخصصی مو در سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است را به شکل کاملی بررسی کرده و چندین نمونه کار از این خدمت را به شما نمایش دهیم.


مشاوره رنگ و مش مو

چرا رنگ و مش مو

یکی از رایج‌ترین روش‌های تغییر اساسی چهره بانوان، تغییر رنگ موها بوده که از طریق رنگ کردن یا مش (همان لایت) انجام می‌شود. این خدمت تخصصی نه تنها به تجربه‌ی بالایی نیاز داشته، بلکه متخصص سالن زیبایی باید ذوق و سلیقه‌ی بسیار خوبی داشته باشد تا با نگاه کردن به چهره و آناتومی صورت شما، بهترین مدل رنگ و مش مو را به شما پیشنهاد دهد.

رنگ مو

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
امروزه، ده‌ها مدل مختلف از رنگ کردن مو در سالن‌های زیبایی ارائه شده که در این مقاله، قصد داریم تمامی این مدل‌ها را بررسی و از هر یک نمونه کارهایی به شما ارائه دهیم. اما پیش از آن، اجازه دهید تا به شما بگوییم که رنگ کردن و مش کردن، چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

رنگ کردن مو چیست؟

رنگ کردن مو نوعی از خدمات مو می باشد که با انتخاب یک رنگ مشخص، متخصص سالن زیبایی از مواد لازم استفاده کرده تا در نهایت رنگ تمام موهای شما (از ریشه تا انتهای تارهای مو) را به رنگ دلخواه تغییر دهد. در بعضی از رنگ‌ها، ممکن است ابتدا نیاز باشد تا از طریق انجام دکلره، رنگ موی شما پاک شده و سپس رنگ جدید برروی تارها اعمال شود. بنابراین، رنگ کردن مو شامل اضافه کردن مواد نیاز برروی تمامی تارهای مو سر بوده تا به رنگ دلخواه تبدیل شود.

مش مو چیست؟

مش کردن مدلی جدیدتر و خلاقانه از رنگ کردن بوده که در آن، بسته به سلیقه‌ی شما و تجربه متخصص سالن زیبایی، رنگ برروی بخش‌هایی از مو قرار داده شده تا به صورت کلی، نمای جذابتری برای شما ایجاد شود. آنچه باعث جذابیت بیشتر مش مو نسبت به رنگ کردن است، ایجاد عمق و حجم در نگاه ظاهری به تارهای مو است. این کار، باعث درخشش برخی نقاط از تارهای مو و جلب توجه بیشتر اطرافیان شده و به همین جهت، مش مو امروزه طرفداران بیشتری نسبت به رنگ کردن مو دارد.

لایت مو

لایت مو چیست؟

با بیشتر شدن خلاقیت در مدل رنگ کردن مو، روش‌های جدیدی برای رنگ کردن بخش‌هایی از مو ایجاد شده که هر یک، اسامی مشخصی دارند. به صورت کلی، در لایت مو، تفاوت رنگ‌های استفاده شده برای نقاط مختلف تارهای مو (ریشه و انتها – زمینه و پس زمینه و …)، تا 3 درجه بوده اما در مش مو، این اختلاف می‌تواند به 7 برسد. به همین جهت عموما در روش لایت مو نیازی به دکلره کردن نبوده، اما برای ایجاد کنتراست بالا در روش مش مو، گاهی ممکن است نیاز به استفاده از دکلره وجود داشته باشد.

جالب است بدانید که در خارج از ایران، اصطلاح لایت مو معادل همین مش کردن مو بوده و به زیرشاخه‌های این متد (بر اساس محل رنگ و میزان کنتراست ایجاد شده)، اسامی مختلفی از جمله هایلایت ( hair highlights )، لولایت، فریزینگ، سان لایت، مون لایت، مووی لایت، هف لایت، دارک لایت، استار لایت، رین لایت، شو لایت و … داده شده است. این اسامی همگی بر اساس نوع رنگ و تفاوت کنتراست بوده که عملا تفکیک آن‌ها نیاز به تجربه آکادمیک در این رشته دارد.

انواع رنگ و مش مو چیست؟

همانطور که پیشتر توضیح داده شد، انواع رنگ و مش مو بر اساس میزان کنتراست پس زمینه با زمینه مو یا ریشه تا انتهای مو بوده که انتخاب میان آن‌ها بستگی به سلیقه شما و آناتومی چهره‌ی شما دارد. متخصص سالن زیبایی، به شما خواهد گفت که بر اساس فرم چهره (کشیدگی یا گردی) و همچنین بر اساس سن و رنگ پوست (سفید، برنزه، گندمی و …) چه مدل از انواع مش، بیشترین جلوه و زیبایی را به موهای شما خواهد داد.

مدل دیگری که ممکن است رنگ و مش مو را بر اساس آن تقسیم بندی نمایند، روش انجام رنگ کردن است. تکنیک‌های مختلفی برای رنگ و مش مو وجود داشته که بر اساس جنس و کیفیت تارهای مو، طول تارهای مو و … انتخاب خواهد شد. برای مثال، عموما برای موهایی که طول نسبتا بلندی دارند، از روش فویل استفاده شده تا ماندگاری رنگ‌ها و توزیع رنگ بهتری تجربه شود. برای رنگ و مش سوزنی عموما از روش مش کلاهی استفاده شده و برای موهای کوتاه‌تر، روش مش با شانه، انتخاب مناسب‌تری خواهد بود.

مش کلاهی یا مش سوزنی

یکی از طبیعی‌ترین مدل‌های رنگ و مش مو، استفاده از از متد کلاهی بوده که در نهایت، مش سوزنی شکلی را برروی تارهای مو ایجاد خواهد کرد. در این متد، از کلاهی استفاده شده که دارای روزنه‌هایی برروی سطح است. این کلاه برروی سر قرار گرفته و سپس با استفاده از ابزار مخصوص، دسته‌ای از تارهای مو از آن خارج می‌شود.

بدین ترتیب، متخصص سالن زیبایی، نظارت دقیقی بر حجم و تعداد تارهای مو داشته و هر دسته را به ترتیب رنگ و مش خواهد کرد. این روش، به زمان نسبتا بالایی نیاز داشته، اما رنگ و مش مو ایجاد شده برروی تارها، ماهیت طبیعی داشته و از لحاظ زیبایی، بسیار چشم‌نواز است.

کلاه رنگ و مش مو تهران

مش مو با فویل

متد دیگری برای رنگ و مش مو، استفاده از فویل است. در این روش، حجم بیشتری از تارهای مو به عنوان یک دسته یا خوشه جدا شده و برروی فویل قرار می‌گیرد. این روش، به زمان کمتری نیاز داشته و خصوصا برای موهای بلند، متد مناسبی است. بهتر است بدانید که بعضی از تکنیک‌های کاملا مدرن رنگ کردن مو از جمله بالیاژ مو با استفاده از این متد اجرا می‌شوند.

مش مو با شانه

استفاده از شانه با فاصله‌ی مشخص بین دندانه‌ها، تکنیک دیگری برای اجرا کردن مش مو است. این تکنیک عموما برای موهای کوتاه تا متوسط استفاده شده که در آن، دسته‌ها یا خوشه‌ها مو با استفاده از شانه از یکدیگر جدا شده تا متریال مورد نیاز برای رنگ کردن مو یا مش کردن، برروی حجم مناسبی از تارهای موی سر شما قرار بگیرد. در حقیقت، انتخاب نوع اجرا کردن رنگ و مش مو بستگی به سلیقه شما، طول و جنس موی شما و در نهایت نظر متخصص سالن زیبایی خواهد داشت.

چرا رنگ و مش مو

مش کردن مو به شما این انتخاب را می‌دهد که بدون رنگ کردن ریشه‌ی تارهای مو، ظاهری جذابتر و دیدنی‌تر داشته باشید. بسته به کنتراست رنگی مد نظر شما، ممکن است حتی نیازی به دکلره کردن تارهای مو وجود نداشته باشد. به همین جهت نیز این خدمت، می‌توان بدون داشتن عوارض در طولانی مدت، ظاهر شما را چند مرحله زیباتر نماید. همچنین، استفاده از کنتراست رنگی، باعث حجم و عمق دادن به موهای شما شده که در زوایای خاص، حالت درخشندگی و برق زدن را به شما خواهد داد.

بهترین رنگ و مش مو

برای رسیدن به بهترین رنگ و مش مو باید به چندین نکته توجه داشت. اولین و مهمترین نکته، استفاده از بهترین و مرغوب‌ترین متریال است. هر چقدر که متریال استفاده شده بهتر باشد، کیفیت رنگ نهایی بالاتر بوده و از طرف دیگر، ماندگاری و براق بودن آن بهتر حفظ خواهد شود. نکته دوم، مهارت و تجربه متخصص سالن زیبایی است که بتواند در کمترین زمان ممکن (رنگ و مش نسبتا زمان‌بر است)، بهترین کیفیت را ارائه دهد.

متخصص سالن زیبایی باید بتواند با یک نگاه به چهره‌ی شما، بهترین مدل رنگ، بهترین حالت اجرا (سایه روشن و متد رنگ کردن) را پیشنهاد دهد. طبیعتا میزان کنتراست و نحوه‌ی فید شدن رنگ، بستگی به سلیقه‌ی شما و همچنین تجربه متخصص سالن زیبایی داشته تا در نهایت، چهره‌ی شما، در زیباترین حالت ممکن قرار بگیرد. از آنجاییکه متریال نامرغوب و یا پروسه‌ی غلط اجرا کردن رنگ مو باعث صدمه دیدن تارهای مو و حتی سوختگی پوست سر می‌شود، بهتر است مطمئن شوید که این خدمت را در بهترین سالن دریافت می‌نمایید.

بهترین سالن رنگ و مش مو

اگر قصد انجام بهترین رنگ و مش مو را دارید، حتما به یکی از بهترین سالن‌های زیبایی مراجعه نمایید تا مطمئن شوید که بهترین خدمات را از بهترین پرسنل دریافت می‌نمایید. طبیعتا در بهترین سالن زیبایی تهران، خدمات در سطحی ارائه شده که نه تنها رضایت شما را جلب کند، بلکه از متریال استفاده شده نیز کاملا مطمئن باشید. در حال حاضر، سالن زیبایی فرناز صفری، یکی از بهترین سالن‌های زیبایی تهران بوده که تمامی خدمات زیبایی را در لاین‌های تخصصی ارائه کرده است. برای مشاوره رایگان رنگ و مش مو می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک نمایید.


تماس با سالن زیبایی فرناز صفری

بهترین سالن رنگ و مش مو تهران

لاین تخصصی خدمات مو سالن زیبایی فرناز صفری، خدمت رنگ و مش مو را تحت نظر بانو صفری به عنوان یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران ارائه کرده است. برای دیدن نمونه کارهای این لاین تخصصی، می‌توانید به اینستاگرام سالن زیبایی مراجعه نمایید.


پیج اینستاگرام

مش سوزنی تهران

یکی از مدل‌های بسیار جذاب مش، مش سوزنی نام داشته که با استفاده از کلاه مخصوص مش انجام می‌شود. در این روش، حجم و خوشه‌ی تارهای مو، بستگی به سلیق شما و نظر متخصص داشته تا در نهایت، شید رنگی دلخواه شما ایجاد شود. هرچقدر که متخصص سالن زیبایی تجربه بیشتری داشته و خوش ذوق و سلیقه باشد، ظاهر نهایی کار بسیار دلنشین‌تر خواهد بود. نمونه کارهای متنوعی از  رنگ و مش در سالن زیبایی فرناز صفری با توجه به سلیقه شما انجام می شود.

هزینه رنگ و مش در تهران

همانطور که حدس می‌زنید، هزینه و قیمت رنگ و مش مو در تهران به جنس متریال استفاده شده، میزان متریال استفاده شده و نوع رنگ کردن مو بستگی دارد. طبیعتا هر چقدر که طول موها بیشتر باشد، هزینه رنگ کردن نیز بیشتر خواهد بود. علاوه بر آن، متدهای تخصصی رنگ و مش مو نیز نیاز به صرف زمان بیشتری داشته که در نتیجه، ممکن است باعث افزایش هزینه شوند. به صورت کلی، با توجه به حساسیت خدمات مو، توصیه می‌کنیم که این خدمات را تنها در سالن‌های مطمئن تهران دریافت نمایید.

رنگ و مش جدید

یکی از نکاتی که در انتخاب بهترین سالن رنگ و مش مو تهران باید به آن دقت نمایید، به روز بودن پرسنل سالن زیبایی است. از آنجاییکه همه روزه مدل‌های جدیدی برای مش کردن ارائه می‌شود، بهتر است ابتدا پیج اینستاگرام سالن زیبایی را دنبال نمایید تا مطمئن شوید که مدرن‌ترین و جدیدترین انواع مش را ارائه کرده باشند. سپس می‌توانید با خیال راحت، به این سالن مراجعه نموده تا مش مورد علاقه خود را انتخاب نمایید. مفتخریم که جدیدترین و زیباترین متدهای رنگ و مش در سالن زیبایی فرناز صفری ارائه شده است.

آدرس بهترین سالن رنگ مو و مش تهران

سالن زیبایی فرناز صفری در منطقه 1 تهران و خیابان کامرانیه شمالی قرار گرفته است. این سالن، یکی از مجلل‌ترین سالن‌های زیبایی سطح تهران بوده که با تجهیزات کامل و تیم تخصصی، تمامی خدمات زیبایی را در تمامی لاین‌ها از جمله ناخن، ابرو، مژه، مو و حتی جوانسازی و پاکسازی پوست ارائه کرده است. برای اطلاع دقیق از آدرس این سالن زیبایی، کافی است به صفحه درباره ما مراجعه کرده و یا نام سالن زیبایی را در گوگل یا گوگل مپ، جستجو نمایید.

بهترین رنگ و مش مو تهران در کدام سالن زیبایی است؟

برای اطمینان از کیفیت رنگ کردن موهای خود به جدیدترین متدهای روز، مطمئن شوید که این خدمت را در بهترین سالن زیبایی تهران دریافت می‌نمایید. سالن زیبایی فرناز صفری، یکی از بهترین سالن‌های زیبایی شهر تهران بوده که در منطقه 1 تهران و خیابان کامرانیه شمالی قرار گرفته است.

قیمت رنگ و مش مو در تهران چقدر است؟

قیمت و هزینه‌ی رنگ و مش بر اساس متد انتخاب شده، متریال استفاده شده و نهایتا جنس و طول موهای شما مشخص خواهد شد. برای کسب اطلاع از قیمت دقیق و مشاوره رایگان رنگ و مش می‌توانید با شماره تلفن 26452274 تماس بگیرید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین رنگ و مش مو تهران ❤️ در کجا انجام میشود؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.