به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

بهترین فیبروز کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

بهترین فیبروز کار تهران

فیبروز ابرو

یکی از خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی و در لاین تخصصی خدمات ابرو، خدمتی به نام فیبروز ابرو بوده که در حقیقت، متدی نسبتا نوین و نچرال برای ایجاد ظاهری زیباتر در ناحیه‌ی ابروها است. در سالن زیبایی، فیبروز کار با استفاده از قلم دستی مخصوص فیبروز، خطوطی را با کمک رنگدانه‌های مخصوص این متد به لایه‌ی دوم پوست یا همان درم وارد کرده تا زیبایی و فرم ابروها را دو چندان نماید. در این مقاله، قصد داریم تا ضمن معرفی متد زیبایی فیبروز ابرو، نکات مهم در انتخاب فیبروز کار را بیان نماییم.

فیبروز ابرو


مشاوره فیبروز ابرو

فیبروز کار

فیبروز کار، متخصصی است که با گذراندن دوره‌های آموزشی اختصاصی، خدمات فیبروز ابرو ( phibrows ) را در سالن زیبایی ارائه می‌دهد. از آنجاییکه متد فیبروز، یک متد دستی است، داشتن دانش و تجربه، مهمترین پارامتر در رسیدن به ظاهر دلخواه شما خواهد بود. به همین جهت نیز نتیجه‌ی نهایی فیبروز ابرو، بیشتر به مهارت فیبروز کار بستگی خواهد داشت.

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو، متدی برای رفع نواقص و اصلاح ظاهری ابروها بوده که این کار از طریق تزریق رنگدانه‌های مخصوص به لایه‌ای از پوست انجام می‌شود. در حقیقت، آکادمی زیبایی سرشناس جهانی به نام فی Phi، متد میکروبلیدینگ را توسعه داد تا هم کاربردی‌تر بوده (مناسب بیشتر پوست‌ها باشد) و هم اینکه زیبایی نهایی بیشتری به چهره‌ی زیباجو بدهد. شایان ذکر است که این آکادمی زیبایی، متدهای زیبایی متعددی را تا کنون معرفی کرده که در این میان می‌توان به فی ریمووال، فی کانتور، فی شیدینگ و … اشاره کرد.

فیبروز کار باید حتما دوره‌ی آموزش فیبروز ابرو را گذرانده و مدرک معتبر را دریافت کرده باشد تا بتواند این خدمت را به صورت اصولی به مشتریان خود ارائه نماید. در فیبروز ابرو، دانستن نکات کلیدی از جمله عدد طلایی چهره جهت ایجاد تقارن‌های نچرال، بسیار مهم بوده و پس از آن نیز فیبروز کار باید سال‌ها تجربه کسب نماید تا بتواند بهترین فرم چهره و خصوصا فرم ابرو را بر اساس آناتومی چهره شما، ترسیم نماید.

چرا فیبروز ابرو

تا کنون متدهای متعددی برای زیباسازی ابروها معرفی شده که شامل تاتو، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و … است. هر یک از این متدها دارای نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود بوده و طرفداران مخصوص به خود را دارند. در حقیقت، اگر تاتو را به معنای تزریق جوهر به لایه‌های پوست در نظر بگیریم، تمامی متدها بر اساس تاتو تدوین شده و گسترش یافته‌اند. هر یک از این متدها، ضعف‌هایی را برطرف کرده اما نمی‌توان هیچ یک از آن‌ها را به عنوان بهترین روش برای زیباسازی ابروها معرفی کرد. انتخاب بهترین روش زیباسازی ابرو، تنها پس از بررسی جنس پوست، آناتومی چهره و … امکان پذیر است.

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

متد تاتو، یکی از قدیمی‌ترین و اولین روش‌های معرفی شده برای زیباسازی ابروها است. در این روش، جوهر به صورت یکنواخت در تمام سطح زیر ابرو تزریق شده و فرمی به هم پیوسته و یکنواخت را ایجاد کرده تا ابروها هم متقارن شوند و هم پرتر نمایش داده شوند. در این متد، رنگدانه‌ها به لایه‌ی عمیق‌تری از پوست (در مقایسه با فیبروز) تزریق شده و ماندگاری بسیار بالایی دارند. به همین دلیل نیز پاک کردن تاتوی ابرو بسیار دشوار و تا حدی به دلیل باقی ماندن رنگ قرمز، غیر ممکن است.

فیبروز کار، خطوط منظمی را در لابه‌لای ابروها ایجاد کرده و رنگدانه مخصوص (مواد معدنی با حداقل فلزات) را به لایه‌ی کم عمق‌تر وارد خواهد کرد. این خطوط، با تکیه بر اصول زیبایی‌شناسی آکادمی فی رسم شده و همچنین در زمان ترسیم، بسیار دقت خواهد شد که به ریشه‌ی تارهای ابرو (فولیکول ابرو) صدمه‌ای وارد نشود. به همین دلیل نیز ریزش ابرو در این متد، بسیار کمتر و حتی نزدیک به صفر است. از آنجاییکه این رنگدانه‌ها در عمق کمتری قرار می‌گیرند، ماندگاری کمتری داشته، اما زیباجو همواره می‌تواند طرح و رنگ آن را تغییر دهد.

تفاوت فیبروز با میکروبلیدینگ

همانطور که پیشتر مطرح شد، فیبروز ابرو متدی جدیدتر از میکروبلیدینگ بوده که به روشی مشابه و ابزاری مشابه انجام می‌شود. فیبروز کار با استفاده از قلم دستی، طبق دانش کسب شده و با استفاده از رنگدانه‌های مخصوص، خطوطی را با ظاهری طبیعی‌تر ترسیم خواهد کرد. فیبروز ظاهری زیباتر و نچرال‌تر داشته و همچنین متریال استفاده شده در آن با کیفیت‌تر است. میکروبلیدینگ در برخی از جنس پوست‌ها محدودیت ماندگاری و جذب داشته که این مشکل در فیبروز ابرو مرتفع شده است.

تفاوت فیبروز با میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن متدی است که در آن، رنگدانه‌های مخصوص با استفاده از قلم میکروپیگمنتیشن به لایه‌های زیرین پوست تزریق می‌شود. این متد مختص ابرو نبوده و برای نواحی دیگر از جمله لب‌ها نیز کاربرد دارد. ماهیت دستی فیبروز به فیبروز کار اجازه می‌دهد تا بر اساس ذوق و هنر خود و همچنین با تکیه بر دانش کسب شده، خطوط را به دلخواه مشتری ترسیم نموده که انعطاف‌پذیری بیشتری به طرح‌های رسم شده خواهد داد.

ترمیم فیبروز

فیبروز ابرو به دلیل قرار گرفتن رنگدانه‌ها در لایه‌ی کم عمق پوست، روشی نیمه دائمی برای آرایش بوده و نیاز به ترمیم دارد. مدت ماندگاری فیبروز بر اساس متریال استفاده شده، جنس پوست، عمق نفوذ رنگدانه و در نهایت نحوه نگهداری، بین 6 ماه تا 1 سال بوده که پس از آن، نیاز به ترمیم خواهد داشت. به مرور زمان، بخشی از رنگدانه‌ها از پوست خارج شده یا جذب پوست شده که همین امر باعث کمرنگ شدن ابروها خواهد شد.

فیبروز چگونه انجام میشود؟

آنچه که باعث می‌شود فیبروز کار بهترین مدل ابرو را اجرا نماید، شناخت کامل اصول قرینه‌سازی و زیباسازی چهره است. بنابراین، در اولین گام، فیبروز کار باید آناتومی صورت را کاملا آنالیز کرده و خطوط فرضی برای رسیدن به تقارن کامل را تجسم نماید. سپس با استفاده از ابزار قرینه‌سازی، خطوطی در نواحی ابرو ترسیم شده تا حد و مرز خطوط ترسیمی با قلم دستی ایجاد شود. سپس این خطوط با تکیه بر عدد طلایی چهره و حفظ تقارن، در محل‌های مناسب میان تارهای ابرو ترسیم می‌شوند.

در صورتیکه نیاز به رنگ کردن ابرو باشد، این کار باید پیش از فیبروز انجام شده و سپس پس از چند دقیقه، مواد بی حس کننده استفاده شود. با بی حس شدن موضعی ناحیه‌ی ابرو، فیبروز کار مشغول به کار شده و خطوط یا همان استروک‌ها را ترسیم خواهد کرد. ضخامت این استروک‌ها بسته به مدل انتخاب شده متفاوت بوده و در بعضی از مناطق، ممکن است نیاز به ایجاد دوباره استروک وجود داشته باشد تا ضخامت نهایی، مطابق با طرح نهایی شود.

طرح های فیبروز

از آنجاییکه فیبروز متدی دستی بوده و با استفاده از استروک‌های متعدد انجام می‌شود، فیبروز کار می‌تواند بر اساس تجربه و مهارت خود، طرح‌های متعددی را ایجاد نماید. اما در هر صورت، اصول اساسی دوره فیبروز باید رعایت شده تا تقارن و زیباسازی به شکل کاملی انجام شود. به صورت عمومی، طرح‌های فیبروز 4 شکل مختلف داشته که به شرح زیر است:

  • سه قوسی یا همان 3spine
  • پنج قوسی یا همان 5spine
  • شش قوسی یا همان 6spine
  • قوس فوقانی یا همان upper spine

طرح سه قوسی عموما به نام تیغ ماهی شناخته شده که در آن، نقطه مرکزی استروک‌ها حول انتهای ابرو ایجاد می‌شود. طرح پنج قوسی عموما به نام آسیایی شناخته شده که در آن، نقطه‌ی مرکزی استروک‌ها حول پایین و بین ابتدا و وسط قوس ابرو است. در طرح شش قوسی که به نام کلاسیک شناخته می‌شود، نقطه مرکزی خطوط حول قوس پایینی است. در نهایت، طرح قوس فوقانی با محوریت بالای ابرو به عنوان نقطه مرکزی ترسیم می‌شود.

آیا فیبروز مناسب ابروهای شما هست؟

برای انتخاب بهترین روش زیباسازی و تقارن ابرو، بهتر است با متخصصان یک سالن زیبایی معتبر مشاوره نمایید. به صورت کلی، متد فیبروز مناسب بیشتر زیباجویان بوده و ماندگاری مناسبی برروی ابروها خواهد داشت. برای ماندگاری بهتر، توصیه می‌شود که نکات مهمی از جمله جنس پوست، سطح هورمون‌های مختلف و نهایتا عمق فیبروز را در نظر بگیرید.

فیبروز برروی بیشتر پوست‌ها ماندگاری مناسبی داشته، اما عموما کیفیت کار نهایی برروی پوست‌های خشک‌تر، بهتر بوده و با بالا رفتن میزان چربی پوست، ماندگاری کاهش خواهد یافت. البته در صورتیکه پوست شما چرب است، نیازی به نگرانی وجود نداشته و فقط کافی است در فواصل زمانی کمتری برای ترمیم فیبروز اقدام نمایید.

نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه کنید، سطح هورمون‌های مختلف بدن است. عموما انجام فیبروز در هنگام عادت ماهانه، به دلیل کاهش آستانه تحمل درد توصیه نشده و به صورت کلی، انجام فیبروز در هنگام بارداری یا شیردهی توصیه نمی‌شود. در برخی از مقالات علمی اشاره شده که وجود برخی مواد در رنگدانه‌ها، ممکن است به سلامت جنین یا نوزاد صدمه زده که طبیعتا بهتر است این نکته را جدی بگیرید.

آیا فیبروز عوارض دارد؟

در صورتیکه از بهداشت و عملکرد فیبروز کار خود اطمینان داشته باشید، این متد زیبایی بدون عوارض بوده و تنها تا چند ساعت پس از تزریق رنگدانه‌ها، امکان قرمزی و سرخی نواحی فیبروز شده وجود دارد. از آنجاییکه این متد به روش دستی انجام می‌شود، میزان فشار بر اساس تجربه فیبروز کار بوده که هر چقدر ایشان تجربه بیشتری داشته باشد، کیفیت کار بیشتر خواهد بود. در نظر داشته باشید که فیبروز با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز و یکبار مصرف انجام شده که احتمال خراشیدگی عمیق پوست یا انتقال بیماری را به صفر کاهش خواهد داد.

مراقبت از فیبروز ابرو

پیش از انجام فیبروز، باید به مدت زمان سه هفته از انجام اقداماتی همانند بوتاکس و فیلر، لایه‌برداری و اسکراپ، لیزردرمانی و … خودداری نمایید و همچنین مطمئن شوید که محل ابروها بدون خراش و بریدگی، سوختگی یا حتی بیماری‌های پوستی از جمله اگزما باشد. پس از انجام فیبروز نیز باید تا 3 روز، هیچگونه آبی به صورت (یا حداقل محل ابروها) نزنید. همچنین این ناحیه را به صورت مرتب با پماد A استریل چشمی چرب نگهدارید.

هزینه فیبروز ابرو

همانند تمامی خدمات زیبایی، فیبروز ابرو نیز قیمت مشخصی نداشته و بسته به کیفیت سالن زیبایی، تجربه فیبروز کار، میزان متریال استفاده شده، کیفیت متریال استفاده شده، ظرافت کار انجام شده و …، هزینه‌ی متفاوتی خواهد داشت. از آنجاییکه در کنار زیبایی، حفظ سلامت بسیار مهم است، مطمئن شوید که بهترین فیبروز کار انتخاب نموده‌اید. برای مشاوره رایگان و یا کسب اطلاع در خصوص قیمت فیبروز ابرو، می‌توانید برروی دکمه زیر کلیک نمایید.


مشاوره فیبروز ابرو

بهترین فیبروز کار

فیبروز یک متد کاملا دستی بوده که نتیجتا برای رسیدن به ظاهری ایده‌آل و دستیابی به ابروهایی زیباتر و نچرال، بهتر است به جای انتخاب فیبروز کار، به دنبال بهترین فیبروز کار باشید. انتخاب این متخصص زیبایی ابرو، کار دشواری نیست و تنها کافی است که ضمن کسب اطمینان از دانش کافی و تجربه‌ی بالا، نمونه کارهای ایشان را بررسی نمایید. در نظر داشته باشید که برای دریافت خدمت فیبروز ابرو، بهتر است ساعات اولیه‌ی روز را انتخاب نمایید تا فیبروز کار انرژی کاملی داشته و بهترین طرح را برروی ابروهای شما ایجاد نماید.

بهترین سالن زیبایی برای فیبروز ابرو

طبیعتا بهترین فیبروز کار در بهترین سالن زیبایی تهران فعالیت داشته تا خدمات ابرو را به بهترین نحو ممکن و در لاین تخصصی خدمات ابرو ارائه دهد. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای دریافت خدمت فیبروز ابرو، سالن زیبایی فرناز صفری بوده که ایشان دوره‌های آموزشی خود را در خارج از کشور گذرانده و پس از دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای، نه تنها سالن زیبایی خود را تاسیس کرده، بلکه یکی از مدرسان سرشناس این سازمان نیز به حساب می‌آید.

بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

این سالن زیبایی، خدمات تخصصی را در لاین‌های مختلف از جمله لاین تخصصی فیبروز ارائه کرده است. تمامی خدمات ارائه شده تحت نظر مستقیم فرناز صفری انجام شده که خود ایشان، یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران بوده و همه روزه در سالن حضور دارد.

مرکز فیبروز ابرو

لاین فیبروز ابرو در سالن زیبایی فرناز صفری، این خدمت را به صورت تخصصی ارائه کرده که در آن، از بهترین متریال استفاده شده و فیبروز کار این سالن، یکی از بهترین و با تجربه‌ترین فیبروزکارهای تهران است. برای مشاهده‌ی نمونه‌کارهای فیبروز ابرو می‌توانید به پیج اینستاگرام سالن زیبایی فرناز صفری مراجعه نمایید.


اینستاگرام سالن زیبایی

این سالن زیبایی در منطقه 1 تهران و خیابان کامرانیه قرار گرفته که همه روزه از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر، میزبان زیباجویان عزیز است. برای رزرو نوبت با بهترین فیبروز کار تهران، کافی است با شماره تلفن سالن زیبایی تماس بگیرید. در نظر داشته باشید که این سالن، یکی از معدود سالن‌های لاکچری تهران بوده که با راه‌اندازی سامانه باشگاه مشتریان، همواره در حال افزایش میزان رضایتمندی زیباجویان بوده است.

بهترین فیبروز کار تهران کیست؟

فیبروز تکنیک مدرن و ظریف بوده که پیاده کردن دقیق آن، نیازمند دانش بالا و همچنین کسب تجربه عملیاتی است. در این تکنیک، اصول عدد طلایی چهره به همراه تقارن کامل در نظر گرفته شده تا با استفاده از متریال در جه یک، زیبایی نچرال به ابروها هدیه داده شود. در حال حاضر، یکی از بهترین فیبروز کار های تهران، در سالن زیبایی فرناز صفری حضور داشته که برای رزرو نوبت با ایشان، می‌توانید با شماره تلفن 26452274 تماس بگیرید.

ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است؟

بسته به کیفیت متریال استفاده شده، جنس پوست، نحوه نگهداری و همچنین تجربه فیبروز کار، مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو بین 6 ماه تا 1 سال بوده که پس از آن، نیاز به ترمیم وجود دارد. در نظر داشته باشید که فیبروز ابرو یک روش نیمه دائمی بوده که با گذر زمان، رنگ استروک‌های ترسیم شده، کم خواهد شد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین فیبروز کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.