به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که آدرس سالن زیبایی تغییر کرده است. منتظر دیدار شما در فضای جدید هستیم

بهترین ابرو کار تهران ❤️ کیست؟ معرفی خدمات ارائه شده

بهترین ابرو کار تهران

ابرو کار

یکی از لاین‌های تخصصی تمام سالن‌های زیبایی، به خدمات ابرو اختصاص داده شده که مسئول آن نیز ابرو کار است. در زمان‌های گذشته، اصلی‌ترین روش اصلاح ابرو، بند انداختن بود، اما امروزه با توجه به تنوع متدهای زیبایی اختصاصی برای ابرو، خدمات این لاین به شدت توسعه یافته است. در این مقاله، قصد داریم خدمات ارائه شده توسط ابرو کار را بررسی کرده و در نهایت بهترین ابرو کار تهران را به شما معرفی نماییم.


رزرو نوبت ابرو

ابرو کار کیست؟

ابرو کار کسی است که با استفاده از موچین، تیغ، قیچی و یا با بند انداختن و وکس کردن، به تقارن کامل ابروها کمک می‌کند. همچنین ابروکار می‌تواند پهنا و امتداد ابرو را نیز تغییر داده تا در نهایت، بهترین حالت و فرم ممکن برای ابروهای شما ایجاد شود. از آنجاییکه تارهای ابرو محدود بوده، دقت در اصلاح بسیار مهم بوده و گاهی برداشتن اضافه‌ی یک تار، باعث از بین رفتن تقارن یا خراب شدن تاج ابرو خواهد شد.

برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

خدمات جدید ابرو کار چیست؟

همانطور که پیشتر مطرح شد، در گذشته روش‌های اصلاح و زیباسازی ابرو بسیار محدود بود که این کار یا با برداشتن تارهای اضافی و تمیز کردن اطراف ابرو انجام می‌شد و یا نهایت به رنک کردن احتیاج داشت. بعد از مدتی، خدمتی با نام تتوی ابرو معرفی شد که به سرعت در میان بانوان رایج شد. پس از آن نیز مدل‌های مختلفی وارد صنعت زیبایی شد که در این میان، میکروبلدینگ و فیبروز، میکروپیگمنتیشن و لیفت ابرو (  lift ) و لمینت هم اکنون بسیار رایج و پرطرفدار هستند. بنابراین، ابرو کار نه تنها خدمات ابرو را ارائه کرده است، بلکه باید به یکی از این روش‌های زیباسازی نیز تسلط داشته باشد.

لیفت ابرو

اصلاح ابرو

اصلاح ابرو به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که به کمک آن، تارهای اضافی ابرو با استفاده از موچین یا تیغ حذف شده و همچنین ممکن است برای نواحی اطراف ابرو که دارای کرک هستند، از تیغ، وکس یا بند انداختن استفاده شود. این خدمت باعث تمیز شدن نواحی اطراف شده که در نتیجه ابروها به شکل بهتری نمایش داده می‌شوند.

لیفت و لمینت ابرو

همانطور که در مقاله لیفت و لمینت ابرو به شکل کاملی توضیح داده شده است، در این خدمت از مواد گیاهی و شیمیاعی استفاده شده تا علاوه بر تقویت تارهای ابرو، فرم‌دهی رو به بالا در تارهای ابرو ایجاد شود. بدین ترتیب، ابرو کار با استفاده از برس‌های مخصوص و همچنین مواد تقویتی، هم به رشد ابرو کمک کرده و هم ظاهری کاملا طبیعی و جذاب به ابروهای شما خواهد داد.

بخشی از مراحل لیفت و لمینت ابرو را در تصویر مشاهده می‌نمایید.

میکروبلیدینگ

یکی از خدمات محبوب برای زیباسازی ابرو، میکروبلدینگ بوده که در حقیقت نوع پیشرفته‌ای از تتوی ابرو بوده و در آن، رنگدانه‌ها به لایه‌ی زیر پوست در ناحیه‌ی ابرو تزریق خواهند شد. میکروبلیدینگ از یک ابزار با تیغه‌هایی بسیار نازک استفاده کرده تا به کمک هنر دست ابرو کار، رنگدانه‌ها در امتداد تارهای ابرو به زیر پوست تزریق شوند. با این کار، ابروها هم پرپشت تر نمایش داده شده و هم زیبایی کلی آن بهبود خواهد یافت.

توجه داشته باشید که میکروبلیدینگ یک متد دستی است که ظرافت و کیفیت نهایی آن مستقیما به هنر دست و تخصص ابروکار بستگی دارد. از آنجاییکه میکروبلیدینگ محدودیت‌هایی را داشت، متد جدیدتری توسط آکادمی سرشناس فای معرفی شد که به آن فیبروز ابرو گفته می‌شود. این خدمت نیز توسط ابروکار ارائه شده است.

فیبروز ابرو

فیبروز ابرو

آکادمی زیبایی فای Phi متد جدیدتری را از میکروبلیدینگ معرفی نمود که هم از رنگدانه‌های خاصی استفاده شده و هم اجرا کردن آن نیاز به تکنیک‌های متفاوتی دارد. فیبروز ابرو ( phibrows )، ماندگاری بیشتری داشته، احتمال پخش شدن رنگ کمتر بوده و برای پوست‌های مختلف صورت (جنس پوست متفاوت) کاربرد دارد. فیبروز ابرو متدی نسبتا مدرن برای زیباسازی ابروها بوده که می‌تواند در صورت اجرای صحیح، تقارن کامل را به ابروها هدیه دهد. نمونه‌ای از فیبروز ابرو را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

ابرو کار فیبروز

ابرو کار متد فیبروز را با تکیه بر اصول عدد طلایی ایجاد کرده و نه تنها قرینه‌سازی را با استفاده از ابزار مختلفی پیاده می‌کند، بلکه طرح ابروها را نیز در راستای مختلفی پیاده خواهد کرد تا در کل، فرم چهره در نزدیک‌ترین حالت به عدد طلایی باشد. ظاهر ابروها پس از فیبرو، کاملا طبیعی بوده، اما زیبایی آن چند برابر خواهد شد.

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن متدی اختصاصی برای ابرو نبوده بلکه یک متد جامع برای تزریق رنگدانه‌ها به نواحی مختلف است. برای مثال، برای آرایش نیمه دائم لب‌ها و پررنگ کردن آن نیز می‌توان از این متد استفاده کرد. ابرو کار با استفاده از دستگاه و ابزار مخصوص آن، رنگدانه‌ها را به لایه‌ی زیرین پوست تزریق کرده تا رنگ بیشتری در محل حضور داشته باشد. از آنجاییکه این خدمت نیاز به تجهیزات خاص داشته و همچنین ابرو کار باید تخصص کافی داشته باشد، میکروپیگمنتیشن فقط در بعضی از سالن‌های زیبایی مجهز تهران ارائه شده است.

بهترین ابرو کار تهران

همانطور که متوجه شدید، خدمات ابرو امروزه به شدت گسترش یافته و دیگر فقط برداشتن تارها و تمیز کردن کرک‌ها نیست. در این بخش از مقاله، قصد داریم تا بهترین ابرو کار های تهران و در حقیقت بهترین سالن‌های زیبایی برای برداشتن ابرو را به شما معرفی نماییم. طبیعتا در این ارزیابی، بهترین انتخاب در سطح شهر تهران را بیان خواهیم کرد و بهتر است به مناطق مختلف (غرب، شرق، شمال یا جنوب) توجهی نشود. چرا که مهمتر از نزدیک یا دور بودن سالن، رسیدن به چهره‌ی ایده آل است.

سالن زیبایی فرناز صفری

اولین گزینه برای پیدا کردن بهترین ابرو کار تهران، سالن زیبایی فرناز صفری بوده که محیطی لاکچری و آرامشبخشی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. این سالن در منطقه 1 تهران و خیابان کامرانیه‌ی شمالی قرار گرفته و یکی از مجهزترین سالن‌های زیبایی سطح شهر تهران است. مدیریت این مجموعه بر عهده‌ی بانو فرناز صفری بوده که از سال 1394 به عنوان یکی از برترین میکاپ آرتیست‌های تهران مشغول فعالیت هستند.

یکی از بهترین ابرو کار های تهران در این سالن زیبایی مشغول به فعالیت بوده که تمامی خدمات مدرن و روز را با بالاترین کیفیت ارائه کرده است. ایشان یکی از مدرس‌های رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای نیز بوده که نه تنها خدمات ابرو را در سالن ارائه کرده، بلکه دوره آموزش فیبروز ابرو تخصصی را نیز برای هنرجویان علاقه‌مند به این رشته، ارائه کرده است.


رزرو تلفنی وقت ابرو

بهترین سالن زیبایی تهران

نمونه کارهای متعدد این مجموعه، در پیج اینستاگرامی سالن و پیج شخصی بانو فرناز صفری ارائه شده است که با کلیک کردن برروی دکمه‌های زیر، می‌توانید به این پیج‌ها مراجعه نمایید. همچنین بهتر است برای اطلاع از پکیج‌های تخفیفی در ایام مختلف سال، این پیج‌ها را دنبال نمایید تا از تخفیف‌های مناسبتی که عموما بین 20 تا 50 درصد بوده، بهره‌مند شوید. این سالن در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 الی 18 میزبان مشتریان عزیز است.


اینستاگرام سالن زیبایی


اینستاگرام فرناز صفری

انتخاب ابرو کار

خدمات ابرو کار را بررسی کردیم و 5 سالن برتر برای انجام خدمات ابرو را نیز معرفی کردیم. در ادامه، مهمترین نکات انتخاب ابرو کار را بیان خواهیم کرد. توجه به این نکات به شما کمک خواهد کرد نه تنهایی زیبایی خود را چند برابر نمایید، بلکه از حفظ سلامت خود نیز مطمئن شوید.

رعایت بهداشت

اگرچه تقریبا تمامی سالن‌هایی زیبایی دارای محیطی زیبا و حتی لاکچری هستند و در ظاهر نیز بهداشت رعایت شده است، اما برای انتخاب ابروکار خود، حتما باید نکات بهداشتی بیشتری را در نظر بگیرید. هنگام اصلاح ابرو، ابروکار باید از ابزار بهداشتی و حتی استریل استفاده نماید. برای مثال، اگر برای برداشتن ابرو باید از موچین استفاده شود، موچین باید پیش از استفاده، با مواد ضدعفونی کننده تمیز شده تا مانع از انتقال هرگونه بیماری‌های پوستی بین مراجعان سالن زیبایی شود.

در فیبروز، میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ نیز نه تنها باید از ابزار ضدعفونی شده استفاده شود، بلکه باید از متریال با کیفیت نیز استفاده شود. هرچقدر متریال با کیفیت‌تر باشد، ماندگاری آن بیشتر بوده و از طرف مقابل، استفاده از متریال فیک و بی کیفیت، ممکن است باعث بروز واکنش‌های پوستی شود. طبیعتا بهترین ابرو کار تهران همواره از بهترین متریال اورجینال استفاده خواهد کرد.

ابروکار حرفه ای تهران

همه روزه متدهای جدیدی برای زیبایی بیشتر ارائه می‌شود. طبیعتا ابرو کار حرفه‌ای، همواره بخشی از زمان خود را به یادگیر متدهای جدید اختصاص خواهد داد تا بتواند در حوزه‌ی کاری خود، همواره جدیدترین و بهترین متدها را بلد باشد. اگرچه داشتن توانمندی فردی بسیار مهم است، اما طبیعتا بدون دنبال کردن متدهای نوین، ابرو کار نمی‌تواند خدمات جدید را به نحو احسنت ارائه دهد.

بررسی نمونه کارها

در نهایت، اگر قصد دارید تا از خدمات یک ابرو کار استفاده نمایید، بهتر است ابتدا نمونه کارهای قبلی را در اینستاگرام یا وبسایت وی مشاهده نمایید تا مطمئن شوید که ابروکار توانایی پیاده کردن متدهای مختلف زیبایی ابرو را داشته باشد. همانطور که می‌دانید، افراد دارای فرم‌های مختلف ابرو بوده که اصلاح و زیباسازی هر یک، روش مختلفی خواهد داشت. بهتر است مطمئن شوید که ابروکار، پیش از شما نمونه کارهای مشابهی برای فرم خاص ابروهای شما ارائه کرده باشد که نتیجه‌ی کار، مطابق با سلیقه‌ی شما نیز هست.

نوبت دهی دقیق

یکی از مشکلاتی که عموما در سالن‌های زیبایی وجود دارد، معطل شدن مشتریان است. این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که مجموعه اقدام به پذیرش مشتریانی نماید که پیشتر نوبت رزرو نکرده‌اند. در صورتیکه نوبت دهی دقیق انجام شود، هیچگاه نیازی به معطل شدن مشتری نبوده و هم در زمان خود صرفه‌جویی خواهید کرد و هم آرامش اعصاب بهتری خواهید داشت. برای مثال، در سالن زیبایی فرناز صفری از سامانه‌ی رزرو نوبت استفاده شده تا هیچگاه هیچ تداخلی میان مشتریان به وجود نیاید.

احترام به مشتری

یکی از مسایلی که خصوصا در سالن‌ها سرشناس اتفاق می‌افتد، در نظر نگرفتن سلیقه‌ی مشتری است. همچنین گاها مشاهده شده که مشتری با یک ابرو کار مشخص وقت رزرو کرده است، اما سالن ایشان را به لاین دیگر ارجاع داده تا کار انجام شود. طبیعتا پس از چند جلسه کار، رابطه‌ی جدیدی بین شما و ابرو کار ایجاد شده و کیفیت کار ایشان را بهتر از دیگران خواهید دانست. تغییر ابروکار بدون رضایت مشتری، باعث دل چرک شدن نسبت به نتیجه‌ی کار خواهد شد. به صورت کلی، یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب بهترین ابرو کار، همین احترام به خواست مشتری و رعایت ادب و احترام است.

ابرو کار کیست و چه خدماتی ارائه میدهد؟

تا چندی پیش، خدمات ابرو صرفا شامل اصلاح ابرو با موچین، بند، تیغ و یا وکس بود. اما به مرور زمان خدمات مدرن دیگری در راستای زیبایی هر چه بیشتر این المان صورت نیز ارائه شد. تتوی ابرو، میکروبلیدنیگ، میکروپیگمنتیشن، فیبروز و… جزو خدماتی هستند که امروزه توسط ابروکار ارائه میشوند.

بهترین ابرو کار تهران کیست؟

برای انتخاب بهترین ابرو کار تهران نیاز است تا نمونه کارهای قبلی را مشاهده نموده و خودتان بهترین انتخاب را داشته باشید. اما به صورت کلی، در سالن زیبایی فرناز صفری یکی از بهترین ابرو کارهای تهران حضور داشته و تمامی خدمات تخصصی این لاین را ارائه نموده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد بهترین ابرو کار تهران ❤️ کیست؟ معرفی خدمات ارائه شده

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.