بهترین ناخن کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

بهترین ناخن کار

ناخن کار

یکی از خدماتی که هر هفته یا هر دو هفته یکبار به آن نیاز است، خدمات ناخن بوده که در اکثر سالن‌های زیبایی تهران ارائه شده است. اما در این مقاله قصد داریم تا بهترین ناخن کار ها و یا سالن‌های زیبایی که بهترین متخصصان در این زمینه به خدمت گرفته‌‎اند را معرفی کنیم. طبیعتا در این رتبه‌بندی، ملاک‌های مهمی را در نظر گرفته‌ایم که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. طبیعتا از آنجاییکه فاصله با سالن زیبایی اهمیت چندانی در انتخاب ندارد، این پارامتر را ارزیابی خود حذف کرده و به ملاک‌های مهمی همانند کیفیت، بهداشت، متریال، دقت در نوبت‌دهی و از همه مهمتر، تجربه‌ی ناخن‌کاران پرداخته‌ایم.

ناخن کار چه خدماتی میدهد؟

خدمت اصلی ناخن کار، کاشت ناخن بوده که ملاک اصلی بررسی کیفیت کار ایشان است. در کنار این خدمت، بهترین ناخن کار تهران باید بتواند خدمات ژلیش، سوهان کاری، مانیکور و پتیکور و … را نیز به بهترین شکل ممکن انجام دهد. از آنجاییکه کاشت ناخن شامل یک مرحله تراش صدف است، احتمال بروز عفونت و بیماری نیز وجود داشته و در همین راستا، رعایت بهداشت و استفاده از متریال با کیفیت در این خدمت، بسیار مهم است.

بهترین ناخن کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید

  در ابتدا اجازه دهید انواع خدماتی که بهترین ناخن کار تهران ارائه می‌دهد را بررسی کرده و سپس به سراغ رتبه‌بندی برترین‌ها در این حوزه برویم.

  کاشت ناخن

  اصلی‌ترین خدمت ارائه شده، کاشت ناخن بوده که به چندین روش انجام می‌شود. رایج‌ترین روش‌هایی که امروزه در اکثر سالن‌های زیبایی استفاده میشه شامل کاشت ناخن پودری، کاشت با ژل، کاشت با فایبرگلاس و نهایتا روش بی بی بومر هست. طبیعتا فرد یا مجموعه‌ای که با نام بهترین ناخن کار تهران معرفی می‌شود، نه تنها به تمامی این روش‌ها تسلط داشته، بلکه سرعت عمل بسیار بالایی نیز دارد.

  کاشت ناخن با پودر

  حتما میدانید که یکی از مواد اصلی برای کاشت ناخن، لیکوئید است. در روش کاشت ناخن با پودر، از ترکیب پودر مخصوص کاشت و لیکوئید استفاده شده تا یک مایع خمیری شکل ایجاد شود. در نظر داشته باشید که پیش از استفاده از این خمیر، ابتدا باید با استفاده از سوهان، بستر ناخن آماده شده تا این خمیر برروی صدف ناخن قرار داده شود. پس از اینکه خمیر برروی صدف ناخن قرار گرفت، ناخن کار باید مدت زمان نسبتا کوتاهی شکل اصلی را به آن بدهد، چرا که پس از آن خشک و محکم شده و شکل‌دهی آن دشوار می‌شود.

  ناخن ساخته شده به روش پودر، عموما بی رنگ یا به رنگ‌های شفاف بوده که پس از آن می‌توان هر طرحی را برروی آن ایجاد کرد. کم هزینه‌ترین روش کاشت ناخن که ماندگاری نسبتا بالایی داشته و همچنین هزینه ترمیم آن نیز مناسب است، همین روش کاشت ناخن با پودر بوده که ظرافت ناخن نهایی، به هنر و سرعت دست ناخن کار بستگی دارد. یکی از مشکلات اصلی کاشت ناخن با پودر، افزایش ضخمات صدف ناخن بوده که حتی بهترین ناخن کار نیز نمی‌تواند ضخامت آن را کاهش دهد.

  کاشت ناخن با ژل

  کاشت با ژل همانند کاشت با پودر بوده، اما ماده اولیه استفاده شده در آن به جای ترکیب پودر و لیکوئید، ماده‌ای ژله‌ای بوده که نوعی کامپوزیت است. این ژل به صورت عادی بسیار دیرتر خشک شده و حالت دادن را برای ناخن کار آسان‌تر می‌کند. پس از حالت دهی، هر دست به نوبت درون دستگاه UV یا همان فرابنفش قرار گرفته تا خشک شوند. این روش ضخامت کمتری داشته و حالت طبیعی‌تری را برروی دست ایجاد می‌کند. یکی از مزایای اصلی این روش این است که ژل بر خلاف لیکوئید کاملا بی بو بوده و مناسب افرادی است که بوهای شدید، حساسیت دارند.

  کاشت با فایبرگلاس

  روشی که نسبتا جدیدتر از سایر روش‌ها بوده اما به دلیل هزینه‌ی بیشتر عموما مورد توجه قرار نمی‌گیرد، روش کاشت با فایبرگلاس است. در این روش، رشته‌های پلاستیکی برروی ناخن چسبانده شده تا ابعاد دلخواه ناخن را ایجاد کنند. سپس چسب مخصوص برروی آن ریخته شده و با استفاده از اسپری مخصوص، خشک می‌شود. استحکام این روش نسبت به دو روش قبلی کمتر بوده و نتیجتا امکان شکستن یا ترک برداشتن آن بیشتر است. به همین دلیل نیز استقبال چندانی از آن نشده است. با این وجود، بهترین ناخن کار تهران باید تسلط کافی برروی این روش نیز داشته باشد.

  مانیکور و پدیکور

  همانطور که در بخش خدمات ناخن گفته شد، مانیکور و پدیکور به مجموعه خدماتی گفته می‌شود که با استفاده از ابزار و مواد خاص، سلامت و زیبایی ناخن‌ها را احیا می‌کند. این خدمات شامل سوهان کشی، برداشتن پوسته‌های ناخن، مرتب کردن سطح ناخن و … بوده که نه تنها نیاز به ابزار مخصوص و بهداشتی دارد، بلکه باید از متریال و مواد درجه یک نیز استفاده شود. طبیعتا بهترین ناخن کار تهران، تمامی این خدمات را در یک محیط بهداشتی و با استفاده از ابزار استریل ارائه کرده است.

  ترمیم ناخن

  پس از کاشت ناخن، در مدت زمان مشخصی بین یک تا چهار هفته (بسته به نوع کاشت و همچنین سرعت رشد ناخن‌ها)، باید نسبت به ترمیم اقدام کرد تا آراستگی ناخن‌ها حفظ شود. بهترین ناخن کار که قصد معرفی آن را در ادامه داریم، هزینه‌ی کمتری برای ترمیم دریافت کرده و همچنین به دلیل سرعت دست نسبتا بالا، ترمیم را در زمان بسیار کمتری انجام خواهد داد.

  بهترین ناخن کار تهران

  در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم تا سالن‌های زیبایی که خدمات ناخن را به صورت تخصصی ارائه می‌دهند، معرفی نماییم. همچنین چند مجموعه را معرفی خواهیم کرد که با جذب بهترین ناخن کار های تهران، این خدمت را به صورت تخصصی ارائه کرده‌اند.

  سالن زیبایی فرناز صفری

  سالن زیبایی فرناز صفری که تحت مدیریت بانو صفری است، یکی از بهترین لاین‌های خدمات ناخن را در سطح تهران ارائه کرده است. بانو صفری که دوره‌های تحصیلی و کارآموزی خود را در اروپا و کانادا گذرانده است، یکی از مجلل‌ترین و مجهزترین سالن‌های زیبایی تهران را در کامرانیه تاسیس کرده و با جذب بهترین ناخن کار های تهران، این خدمت را به صورت تخصصی ارائه کرده است. بخش مربوط به خدمات ناخن در این سالن، در محیطی کاملا بهداشتی و استریل قرار گرفته تا از بروز هرگونه آلودگی یا عفونت جلوگیری شود. همچنین طی چندین قرارداد با واردکنندگان متریال اصل، از اورجینال بودن مواد استفاده شده، اطمینان حاصل شده است.

  برای رزرو نوبت در این سالن زیبایی که در روزهای شنبه الی پنجشنبه از ساعت 10 الی 18 فعالیت دارد، می‌توانید با شماره تلفن 26452274 تماس بگیرید. همچنین نمونه کارهای این سالن زیبایی در پیج اینستاگرام نیز ارائه شده است.

  نمونه کار کاشت ناخن

  در اینجا، تعدادی از نمونه کارهای کاشت، طراحی و ژلیش ناخن در سالن زیبایی فرناز صفری را مشاهده می‌نمایید. برای دیدن آخرین نمونه کارها، حتما به پیچ اینستاگرام سالن زیبایی فرناز صفری مراجعه کرده و یا پیچ شخصی بانو صفری را دنبال نمایید. همچنین بهتر است برای کسب اطلاعات در خصوص پکیج‌ها و تخفیفات مناسبتی، حتما این پیج‌ها را دنبال نمایید.

  بهترین مژه کار تهران در سالن زیبایی
  طراحی جدید ناخن

  لاک قرمز

  یکی از مراکزی که به صورت تخصصی خدمات ناخن ارائه کرده است، مجموعه لاک قرمز بوده که تحت مدیریت نازنین هویدا است. این سالن به صورت تخصصی انواع خدمات مربوط به ناخن را ارائه کرده است. سالن در محدوده ستارخان و خسرو شمالی قرار گرفته که اگرچه لاین‌های متعددی ارائه کرده است، اما عموما دریافت خدمت با تاخیر همراه است. برای رزرو نوبت در این مجموعه می‌توانید با شماره 09128180124 تماس بگیرید. همچنین پیج اینستاگرامی این سالن به نشانی @lakeghermez80 در دسترس است.

  سالن زیبایی مونا یزدانی

  سالن زیبایی مونا یزدانی که در کنار ارائه خدمات زیبایی، خدمت ناخن را نیز ارائه کرده است، در منطقه سعادت آباد و تقاطع پاکنژاد و سرو قرار گرفته است. خدمات تخصصی این سالن برای مو بوده، اما در لاین ناخن نیز توانسته بهترین ناخن کار ها را نیز در خدمت گرفته باشد. برای رزرو نوبت کافی است با شماره تلفن 22118780 تماس گرفته و همچنین برای دیدن نمونه‌کارها به پیج اینستاگرامی به نشانی @monayazdani_beautycenter مراجعه نمایید. 

  سالن زیبایی مائده عرب

  در نزدیکی سالن مونا یزدانی، سالن دیگری با نام مائده عرب قرار گرفته است. بانو عرب به صورت تخصصی در حوزه‌ی مو (رنگ و کراتینه) فعالیت داشته و علاوه بر ایران، در چند نقطه از جهان نیز سالن‌های زیبایی تاسیس کرده است. سالن زیبایی مائده عرب خدمت تخصصی ناخن را نیز در لاین مجزایی ارائه کرده است. برای رزرو نوبت می‌توانید با شماره موبایل 09125451446 تماس بگیرید. این سالن زیبایی در نزدیکی میدان کاج و منطقه سعادت آباد قرار دارد. همچنین برای دیدن نمونه کارهای بیشتر، می‌توانید سری به پیج اینستاگرامی @maeede_arab بزنید.

  سالن تخصصی دریمی

  سالن دریمی تمرکز خود را برروی خدمات ناخن و مژه گذاشته است. این مجموعه تحت مدیریت الناز عفتی بوده که در منطقه ولنجک تهران و در خیابان مقدس اردبیلی قرار دارد. همانطور که انتظار می‌رود، این سالن توانسته بهترین ناخن کار ها و مژه‌کارها را جذب نموده و این خدمات را به صورت تخصصی ارائه نماید. برای رزرو نوبت کافی است با شماره تلفن 09128706501 تماس گرفته و همچنین نمونه کارهای آن‌ها را در پیج اینستاگرام به نشانی @dreamy.nailbar مشاهده کنید.

  سالن زیبایی نادیا موسوی

  یکی از سالن‌های زیبایی تهران که می‌توانید بهترین ناخن کار ها را در آن پیدا کنید، سالن زیبایی نادیا موسوی بوده که در خیابان گیشا قرار گرفته است. این سالن زیبایی علاوه بر خدمات ناخن، کلیه‌ی خدمات تخصصی زیبایی از جمله مو، پوست و زیبایی، انواع تراپی، پاکسازی و فیشیال و … را نیز ارائه کرده است. برای رزرو نوبت در سالن زیبایی نادیا موسوی کافی است با شماره تلفن 88235402 تماس بگیرید. همچنین نمونه کارهای این مجموعه در پیج اینستاگرامی @nadiamousavi.ir قابل مشاهده است.

  مرکز خدمات ناخن مونا احمدی

  این سالن نیز تمرکز خود را برروی انواع خدمات ناخن به صورت تخصصی گذاشته است. مونا احمدی سالن و مجموعه‌ی خدماتی خود را در محدوده سعادت آباد و خیابان سرو تاسیس کرده است. در این سالن، خدمات VIP نیز با کیفیت فوق‌العاده بالا و با استفاده از متدها و تجهیزات روز دنیا انجام می‌شود. برای رزرو نوبت کافی است با شماره تلفن 88570594 تماس بگیرید. متاسفانه پیج اینستاگرامی ایشان هنوز در دسترس ما قرار نگرفته است.

  بهترین سالن زیبایی برای کاشت ناخن

  سالن زیبایی فرناز صفری، یکی از مجلل‌ترین و مجهزترین سالن‌های زیبایی تهران بوده که در منطقه 1 تهران و خیابان کامرانیه شمالی تاسیس شده است. بانو صفری فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرده و دوره‌های آموزشی خود را در کشورهای اروپایی و کانادا پشت سر گذاشته است. در این سالن زیبایی، تمامی خدمات زیبایی و مراقبتی از جمله خدمات کاشت، ترمیم و طراحی ناخن توسط بهترین ناخن کار تهران ارائه شده است.

  بهترین سالن بر اساس فیبروز کار

  بهترین لاین تخصصی طراحی ناخن

  لاین تخصصی خدمات ناخن در سالن زیبایی فرناز صفری، یکی از مجهزترین لاین‌های خدمات ناخن در سطح تهران بوده که ضمن رعایت تمامی نکات بهداشتی و استفاده از بهترین متریال، همواره جدیدترین طرح‌ها و مدل‌های روز ناخن را به مشتریان خود ارائه می‌نماید.

  برای رزرو نوبت کاشت، ترمیم و طراحی ناخن، با شماره تلفن‌های سالن زیبایی تماس گرفته و یا برروی دکمه زیر کلیک نمایید.

  مدل های جدید طراحی ناخن

  در صورتیکه به دنبال طرح‌های جدید برای طراحی ناخن خود هستید، می‌توانید ضمن دنبال کردن پیج اینستاگرام سالن زیبایی فرناز صفری، مدل‌های مد نظر خود را به بهترین ناخن کار این سالن نمایش داده تا طرح مد نظر، برروی ناخن‌های شما اجرا شود.

  نمونه خدمات ناخن

  لاین تخصصی خدمات ناخن در سالن زیبایی فرناز صفری، در روزهای شنبه تا پنجشنبه از 9 الی 18 میزبان شما عزیزان بوده که برای رزرو نوبت، می‌توانید با شماره تلفن 02126452274 تماس بگیرید.

  در سطح تهران، چندین سالن زیبایی وجود داشته که خدمات ناخن را به صورت تخصصی ارائه می‌کنند. چندین سالن نیز تمرکز خود را به صورت کامل برروی خدمات ناخن قرار داده‌اند. در حال حاضر، یکی از بهترین سالن‌های زیبایی که به صورت تخصصی لاین ناخن را ارائه کرده و از بهترین ناخن کار های تهران استفاده میکند، سالن زیبایی فرناز صفری است.

  خدمات ناخن شامل کاشت (پودری، ژلی، فایبرگلاس و ...)، ترمیم، مانیکور و پدیکور، لاک و ... است.

  آیا این مطلب را می پسندید؟
  اشتراک گذاری:
  واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین
  برچسب ها:

  نظرات

  0 نظر در مورد بهترین ناخن کار تهران ❤️ در کدام سالن زیبایی است؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.